Fuente
manuallensua | Minolta XG9 – дзеркальна фотокамера, випущена Minolta у 1979 році. Бай...
118 Vistas/Alcance
2024-08-15 15:34
Mensaje №4897
Minolta XG9 – дзеркальна фотокамера, випущена Minolta у 1979 році. Байонет Minolta MD. XG-9 має всі функції XG-7, але з деякими змінами:Видошукач внизу відображає встановлену діафрагму. Додана кнопка перегляду глибини різкості. Новий і набагато яскравіший екран фокусування "Acute Matte". Має центрально-зважену систему заміру експозиції та оснащена двома датчиками CdS та матовим екраном фокусування з лінзою та мікрорастом. Видошукач світлий, що важливо при зйомці в умовах недостатньої освітленості або з "темними" об'єктивами. Уся інформація відображається у видошукачі. При роботі в автоматичному режимі (приорітет діафрагми) у ВШ відображається значення витримки в діапазоні від 1с до 1/1000с. Затвор камери автоматично блокується у випадку коли сцена занадто яскрава і витримка повинна бути коротшою від 1/1000с. Про це у видошукачі сигналізує червона стрілка над значенням витримки 1/1000.Одна з камер у робочому стані, інша йде бонусом як донор - в режимі авто живе своїм життям.Ціна за 2шт: 2200грн