Iniciar sesión Registro
Anuncios
Tu espacio publicitario
Reserva este slot exclusivo para el periodo elegido.
Comprar publicidad →
Logotipo de la comunidad de telegram - життя якого я боюсь
Añadido 06 ene. 2025

життя якого я боюсь

@mamarshrutka
Número de suscriptores: 287
Fotos: 645
Videos: 112
Enlaces: 60
Descripción:
бу
Fuente

життя якого я боюсь | В чому сенс Короче памʼятаю і ніяк не можу викинути з голови одного ві...

Logotipo de la comunidad de telegram - життя якого я боюсь життя якого я боюсь @mamarshrutka
143 Vistas/Alcance 2025-03-28 01:00 Mensaje №889
В чому сенс Короче памʼятаю і ніяк не можу викинути з голови одного відеографа котрий робив відоси з дівчатами. Тупо естетік, закати, природа, красиві ВДЯГНЕНІ жінки. навіть в вк на той момент, тобто піздєц давно. І мене в цілому дуже пьорлі відео та нарізки з матеріалів які якісно і ВАЙБОВО, атмосферно змонтовані. Сама ідея де дядька буквально спеціалізується на зйомці красивих жінок - так собі. Тому що він прям не скривав що буквально як леон13 після кожної зйомки какбе нуета ((( Але самі відео були піздєц хароші. Так от в мене є стопка моїх відео без пісь сісь, але вайбові. З натяком на сучасні реклами білизни. Красиві реклами!! Не просто тряска тим що є. І я реально не знаю куди їх дівати. Бо тікток забанить, інстаграм загризе, а просто лежати їх залишати - сумно. Що я з ними зроблю? Кірі в наслєдство дам? Тому і возобновила онлік. Щоб було місце де ці речі можна буде показати/подивитись. Авжеж я люблю запєчатлять якусь пікантність, бо мені ну не завжди буде 23 і в якийсь момент я тупо не зможу так виглядати. Але і постити просто так куди попало такі речі не хочу. І заробляти пхаючи ліхтарі куди попало на камеру - не збираюсь. І виходить що ці відео реально одна з небагатьох речей які я знімаю і монтую навіть в сильному занепаді. І розумію що по моїм міркам атмосферності - в них точно щось є. Зрозуміло що професійності недостатньо, бо ну спробуйте на колінках зробити аестетік, враховуючи існуючий високий рівень такого контенту в мережі. Тому гарна ідея зʼявилась - показувати їх на ОФ. Бо це як шухлядка з дорогоцінностями для мене - І похвастатись хочеться і щоб спізділі або наругали НЕ хочеться . Тому йдіть нахуй зі своїми «🤮» Для мене це концепція, понятна???? Сасат + лєжат Добраніч!!!