Fuente
Макс ॐ Прокопенко | Дорогі мої читачі. Я віддаю собі отчот, що я не пощу сюди багато конте...
998 Vistas/Alcance
2025-09-08 16:43
Mensaje №249
Дорогі мої читачі. Я віддаю собі отчот, що я не пощу сюди багато контенту з декількох причин. По-перше, ніколи. Чєсно, я єбашу. Мені нравиця. В мене труднощі, вигорання, не все легко і по маслу, але коли ворогу пізда і воно все вибухає, горить, і підарів розʼєбашує, то мені пізда, як нравиться. По-друге. Мені нічого сказать, я пишу в нотатки художні нариси, але це навіть книжкою обізвать не виходить. Так, графоманство - щоб бути/стати справжнім письменником - нада посвящать цьому реально по декілька годин на день. А я весь вільний час сплю. Спати я навчився майже в любій позі, з любим освітленням, з любими людьми поряд. Такий от скіл. По-третє. Шо там буде далі - я не єбу. Да, підзаєбався від цього всього що несеться. У нас є українці, а є «насєлєніє». І якби я дуже хотів би, щоб оцього народу було менше. Не було в світовій політиці підарасів і взагалі все було легко і просто. Але. Не буває все легко і просто. А може і буває. А може якось буде ще. Давайте домовимся, що ви не переживайте головне ♥️