Iniciar sesión Registro
Anuncios
Tu espacio publicitario
Reserva este slot exclusivo para el periodo elegido.
Comprar publicidad →
Logotipo de la comunidad de telegram - Соціально-Побутовий Журнал «Водограй»
Añadido 14 jul. 2024

Соціально-Побутовий Журнал «Водограй»

@mag_vodogray
Número de suscriptores: 25 976
Fotos: 11,100
Videos: 2,330
Enlaces: 2,980
Descripción:
Вітаю всіх підписників і мимокрокодилів! Постимо різне. Для зв'язку і по всім питанням писати - @Vodogray_com

👥 Número de suscriptores

25 976
Promedio/Día:: -65
Promedio/Tiempo:: -225
Promedio/Mes:: -962

👁️ Vistas promedio por mensaje

4 758
Promedio/Día:: 11,300
Promedio/Tiempo:: 5,194
ERR: 18.32%

📊 Mensajes por Día

1
Último día: 0
Promedio semanal: 0.4
Promedio por día: 1

Historial de cambios de nombre

Соціально-Побутовий Журнал «Водограй» 2026-01-19
Соціально-Побутовий Журнал "Водограй" 2024-07-14

Historial de cambios de estado

Oficialmente no confirmado 2024-07-14

Muro

Estadísticas de telegram canal

#OTD 28 мая 2009 на вооружение принят БМ «Оплот».Танк БМ «Оплот» был принят на вооружение Вооруженных Сил Украины Приказом министра обороны Украины №152 от 28.05.2009 г. Танк БМ «ОПЛОТ» (Объект 478ДУ9-1). Цитата:1. Прийняти на озброєння Збройних Сил України танк БМ “Оплот” (номенклатурний номер за військовим класифікатором – Б1111006Y) з основними тактико-технічними та експлуатаційними характеристиками, викладеними в додатку до наказу.2. Повне, скорочене, умовне найменування, тактико-технічні характеристики, експлуатаційно-технічну та конструкторську документацію танка БМ “Оплот” вважати нетаємними.3. Функції державного замовника танка БМ “Оплот” покласти на Департамент розробок і закупівлі озброєння та військової техніки Міністерства оборони України, функції забезпечення покласти на Центральне бронетанкове управління озброєння Головного управління логістики Командування сил підтримки Збройних Сил України.Повне найменування – основний бойовий танк БМ “Оплот”.Скорочене найменування – виріб БМ “Оплот”.Приклад запису позначення основний бойовий танк БМ “Оплот” під час замовлення: “основний бойовий танк БМ “Оплот” за ТУ У 25.1-30253385-026:2008”.См. по теме – Танк БМ «ОПЛОТ» (Объект 478ДУ9-1 и 478ДУ9Т)
Сюрреалізм четвертого року повномасштабної війни.Під стінами приміщення з пафосною табличкою «Культурно-мистецький центр НаУКМА» зібралося студенство Києво-Могилянської академії. Саме тієї Могилянки, яка з 1632 року була осередком українства і несла правильні сенси там, де їх не було.Але сьогодні студенти стоять під стінами, а не всередині. Бо двері для них — зачинені.Керівництво академії — в особах Сергія Квіта, Дмитра Мазіна і Владислави Осьмак — заборонило лекцію українського військового, який пройшов пекло найгарячіших ділянок фронту, Євгена Врядника, друга Жекуса. Йому відмовили через висновок так званого “комітету з етики” — мовляв, він занадто правий, аби читати в академії лекції.Тема лекції: «Героїчна порода: від старої України до Третіх визвольних змагань».Я особисто мав розмову з Мазіним і Осьмак. Звертався до них від імені командування 3-го Армійського корпусу. Попереджав про недопустимість ситуацій, у яких люди, що боронили Київ, не мають змоги прочитати лекцію в цьому ж Києві. Але марно.Сьогоднішня Києво-Могилянка перетворилася на режимний об’єкт, який більше нагадує університет епохи Януковича, ніж простір вільної думки.Звертаюся до всієї військової і освітньої спільноти:Це вимагає публічної оцінки. Бо питання не лише в одній відмові — питання в тому, чому сьогодні військовий — ворог в академії, яка завжди була оплотом українського духу.Чому ці люди беруть участь в освітньому процесі?Чого вони навчать студентів?Ненавидіти армію? Зневажати жертву? Цуратися правди, якщо вона незручна?Прошу про максимальний розголос.
💥 Гуркіт в Криму: під ударом ― ворожі системи ППО, морські судна та гелікоптер  📣 Загарбники у тимчасово окупованому Криму упродовж кількох днів дрижали від небувалого гуркоту ― їхні дороговартісні системи протиповітряної оборони виявились безпорадними перед влучними  ударами воїнів ГУР МО України.  🎥 На відео результати успішної демілітаризації півострова ― уражено цілу низку російських радіолокаційних станцій (РЛС):  ● 48Я6-К1 “Подльот” (2шт);  ● 1Л125”Ніобій-СВ” (2шт); ● 39Н6 “Каста 2Е2” (3шт); ● 9С19 “Імбірь”; ● “Нєбо-СВ”; ● С-300ВМ; ● “Нєбо-М”; ● 59Н6-Е “Протівнік-ГЕ”; ● БРЛС “Мис”.  Також під удар потрапили пускова установка С-300СВ, командні пункти РЛС “СТ-68” та РЛС 39Н6 “Каста 2Е2”, а ще ― три московитські зенітні ракетно-гарматні комплекси “Панцирь-С1”,  транспортно-буксирне судно проєкту С4236, універсальний буксир “фьодор урюпін” та вертоліт Мі-8 російських окупантів.  ⚔️ Боротьба триває!  🇺🇦 Слава Україні!ГУР в інших соціальних мережах: 🔹Facebook 🔹YouTube 🔹 Viber 🔹Instagram 🔹Twitter 🔹 Threads 🔹 WhatsApp🔹 Telegram Bot🔹 TikTok
Достаточно необычные кадры управляемого снаряда 9М112М2 для комплекса управляемого вооружения 9К112-1 «Кобра» в ВСУ. Видно головной отсек и аппаратурный отсек с метательным устройством. Видно обозначение БЧ ракеты – 9Н138 с кумулятивной воронкой стандартного типа (пробивает 350 мм/60 град) без материала «Б». Маркировка показывает выпуск 2-й половины 80-х, т.е. последние из «Кобр».Комплектующие для комплекса «Кобра» не выпускаются уже несколько десятилетий, а при модернизации на Т-64БВ демонтируются танковая апертура управления снарядом (9С461-1). Внешне это заметно по отсутствию антенного блока ГТН-12 (коробка перед башенкой командира). Таким образом, он становится, по сути Т-64Б1В образца… года.Естественно часть танков Т-64БВ и Т-80БВ возможность применять «Кобру» сохранили. Последние стрельбы с ними демонстрировались Т-80БВ морпехов ВМС ВСУ еще до войны. Применение «Кобры» (предполагая работоспособность танковой апертуры управления снарядом) требует проверочной аппаратуры для самих управляемых снарядов и подготовленных операторов. Источник.
Тут Осинтеры зарубежные сообщают, что Т-80 заканчиваются. 90% имевшихся Т-80 уже забрали с баз хранения и либо отправили на модернизацию в Омск или в войска в том виде, в каком они были. Осталось около 250 БВ-шек.Т-80 оказался основной «рабочей лошадкой» ВС РФ в войне – меньшая требовательность к опыту водителя, незаглохаемость ГТД при резких перегрузках, высокая подвижность, даже задний ход есть более-менее.По данным подсчетов потери ВС РФ составили около 950 танков Т-80 различных модификаций.Всего было выпущено 7000 Т-80 разных модификаций. После развала СССР тагильский военно-мафиозный клан объявил вендетту Т-80, и началась массовая утилизация этих еще относительно новых танков при активном участии Галкина (папы) и Грачева, которые обходились стране в огромные деньги. Большая часть выпущенных Т-80 была утилизирована под предлогом низкой живучести в ходе войны в Чечне.Сейчас большая часть оставшихся на складах танков – это Т-62, Т-64 и Т-72(А). Учитывая существующий темп потерь танков ВС РФ, в случае продолжения войны танков Т-80 в ВС РФ может не остаться.Желающие могут сами ознакомиться с подсчетами техники на ЦБРТ РФ зарубежных осинтеров в таблице. Ну, вот так случилось, что изобрели спутники и такие вещи уже не скрыть. На кадре убыль техники на 22-ю центральной базе резерва танков (ЦБРТ) г. Буй. Фото Х @a_from_s
У нас просто вже ніким і нічим було воювати, — представник штабу батальйону 72-ї бригади про вихід з ВугледаруДо того, як бригаду передислокували на Донеччину, у нас була абсолютно боєздатна частина і укомплектований штат. Але за два роки боїв без ротацій і відпочинку ми перетворились на небоєздатну одиницю, бригада стерлась у нуль, — каже Віктор, який займає посаду в штабі одного з батальйонів 72-ї бригади ЗСУ. За ці два роки, відколи ми на Вугледарському напрямку — тільки один раз в моєму батальйоні ми змогли повністю укомплектувати лише одну роту — з усього батальйону. Раз на три місяці нам приходило поповнення 25 новобранців, здебільшого це були «діди» 50+. Їх погано готували в «учебках», такмеду вони не знали зовсім, як і що таке гранатомет-кулемет. Вогнева підтримка була нуляча, ми що встигали за тиждень тут на місці їх навчити, те навчали, але зрозумійте, це дуже мало часу.І у нього [ворога] є перевага в артилерії, у нас артилерії не давали практично, це не так, як було зимою 23-го, коли ми розмотали 155-ту бригаду. Тоді в нас було повно арти, стріляй — не хочу, тепер — ні, у них паритет у повітрі за рахунок більшої кількості fpv-дронів. Росіяни також почали дистанційно мінувати всі під’їзні дороги до переднього краю. Так, піхота в них — бомжі, але є перевага в засобах і кількості. У нас просто вже ніким і нічим було воювати.Із 350 по штату залишилось людей на один взвод — до 30. Це з механіками, водіями, останнім часом піхотинців у підрозділі, які утримували передній край — смугу із 2-3-х кілометрів, було 14-18 людей. Ми говорили неодноразово, що підрозділ небоєздатний, нам іноді придавали якісь сили, але вони теж швидко стирались через неадекватно нарізані задачі, як-от «відновити втрачені позиції», а ми не могли вже тримати ті, на яких стояли в той момент, — каже військовий.Джерело
«Пять признаков появления украинской армии»«Первый признак — отказ всех средств связи, полная разрядка аккумуляторов в автомобилях танках и прочей технике, заодно разрядка батареек в мобильниках, в прицелах, в радиостанциях. Затем происходит разрыв электроцепей во всей технике — любой. Это ЭМИ. Все двигатели глохнут, завести нет никакой возможности. Так работает система "Буковель", радиусом 20 км.Второй — полный отказ всех систем, использующих жидкокристаллические мониторы, выход из строя всех целеуказующих приборов системы ПВО — радары мертвые стоят. Действует система "Покрова".Третий — отказы при попытке использования любых видов управляемого оружия — от ПЗРК до ПТУРС. При попытке использовать, снаряды самоликвидируются сразу же. Это система "Зоопарк" — на базе МТЛБ такая антенна высокая, теперь у украинцев в каждом батальоне есть. Работает на 15 километров радиусом.Четвертый — невозможно использовать дроны-беспилотники. Они либо падают, с выходом из строя навигационки и двигателя, либо садятся в расположении украинцев. Система "Нота" выводит из строя бортовую аппаратуру самолетов и любых других летательных аппаратов. Система "Вежа" осуществляет перехват управления беспилотниками. Пятый признак успеют увидеть и понять "не тилько лишь фсе". Это феноменальная точность артогня, ведущегося с недосягаемого для российской артиллерии расстояния. Станции артразведки и наведения украинской армии работают через спутники и свои беспилотники. Украинцы модернизировали снаряды, они у них теперь с системой самонаведения, стали длиннее и несут больше ВВ. У РФ своих спутников нет. Только два спутника связи… С китайских спутников оперативная корректировка огня росартиллерии невозможна.Десятки (сотни, при необходимости) боевых вертолетов, оседлав все дороги, начинают охоту в тылу за единицами бронетехники, поездами, автомобилями. Ж.д. парализована, разбиты стрелки, взорваны мосты. В тылу гаснет свет — разбиты подстанции. Гражданские и военные штабы в тылу и отдельные руководители единовременно ликвидируются заранее внедренными группами.
Американський танкіст про Leclerc."У 1999 році мені довелося спостерігати та оцінювати артилерійське озброєння взводу Леклерків, що дало мені можливість залізти всередину, постріляти з гармати та поговорити з екіпажами. Органи управління були добре продумані, а приціли чудові, краще ніж у M1A1. Прискорення двигуна Hyperbar на легкому шасі було чудовим. Їзда плавна та податлива. Спарений кулемет 50-го калібру – це ідеальна автоматична снайперська гвинтівка з балістичним обчислювачем. Саме те, що вам потрібне для міських воєн. Автомат заряджання – відстій. Не можна прикрасити те, що після того, як снаряд завантажений, його необхідно вручну вивантажити, протягом 3 днів було 3 випадки несправності АЗ того чи іншого типу, 2 незначних, 1 великий, змусили вимкнути АЗ для очищення.Двигун Hyperbar страшенно складний. Насправді це два двигуни – маленька турбіна та великий дизель. Турбіна діє як генератор, коли головний двигун не працює і як турбіна для нього, коли він працює. Він постійно працює із величезним прискоренням. Все це звучить дуже добре в теорії, і коли це працює, це приголомшливо, але в якийсь момент 3 з 4 танків у взводі вийшли з ладу через проблеми з двигуном, а гідравлічна підвіска не працювала правильно на одному танку. На марші витрата палива майже така ж висока, як у Абрамса, а на полігоні ледве не дотягує до нього. Я чув, що це були початкові проблеми (через 10 років після виробництва, але гаразд) і в основному вони були вирішені, я не знаю, чи це правда, але це не той танк, який я б рекомендував воювати ще в 99-му .Як тільки ми дізналися, що французи збираються його експортувати і почали шукати покупців, нам дуже захотілося подивитися, на що він здатний. Звичайно, французи не збиралися давати нам його для обстрілу, але ми якимось чином отримали один із тих змінних блоків броні. Leclerc напрочуд добре захищений від кумулятивних боєприпасів, його борти башти мають більше броні, ніж будь-який інший сучасний ОБТ, включаючи Abrams, але ця броня не витримує хорошого захисту від кінетичних боєприпасів. Він просто не має маси. Зважаючи на все, підвіска не витримає і додаткової ваги.Швидкість більше не є захистом, із сучасними балістичними комп'ютерами, якщо ви біжите, ви просто помрете втомленим. У будь-якому випадку максимальна швидкість обмежена навантаженням на гусеницю.З виправленими проблемами надійності я б оцінив його набагато вище Leopard 2A4, трохи краще, ніж 2A5 і гірше, ніж 2A6, поставивши його на 4 місце серед танків, на яких я б хотів воювати, M1A2 SEP v2 і Challenger 2 (з двигуном MTU) ідуть на 1 та 2 місці відповідно."'Танкіст - Glenn Girona, 19K M1 Armor Crewman at U.S. Army (1995-2004).#леклерк