👁 4,520
25-05-18 16:59
🇬🇧 Я не підходжу під жодну візу в UK. І що тепер?Коли почалась війна, я був у Великобританії по Tier 5 (Seasonal Worker). Доволі швидко отримав Ukraine Extension Scheme — це було ще в березні 2022.Потім працював в Sterling Law, доволі хайпово зараз 🙂. На той момент моя зарплата дозволяла зробити перехід на Skilled Worker візу. Це міг бути стабільний шлях до ILR, але я не був готовий до 5 років у прив’язці до однієї компанії, бо хотів себе реалізувати в іншому.Паралельно з роботою почав будувати свій проєкт — франшизу smart кавʼярень Touch. У нас пішло — в якийсь момент приєдналося понад 10 партнерів (зараз їх вже 290 в Польщі, Канаді, Чехії, Словаччині і ЮК) І тоді я вирішив звільнитись і з головою піти у власну справу.Але був нюанс ми запустились в Польщі, а не в ЮК. Коротше, історія була доволі ризикованою )Бізнес розвивався. Я переїхав туди з думкою повернутись у Британію через 6 місяців. Але втягнувся. Повернувся через 11,5.І от зараз я знову в Лондоні. Живу. Працюю над тим, щоб запустити наш кавовий проєкт тут — перші точки вже скоро відкриються. Очевидно, я подався на UPE, яку доречі мені не видають вже 2 місяці, думаю, затримка в тому, що мене не було в країні 11.5 місяців, хоча інші докази-привязки до UK я надав. Але як бути далі? Skilled Worker не працює — бо я не працевлаштований, я працюю на себе.Global Talent — я не геній, просто фаундер і CEO. Innovator Founder — теж не до кінця підхожу, бо бізнес уже працює, а не тільки планується.Про гуманітарні варіанти навіть не думаю — не моя історія, підстав вважати себе тим хто потребує притулку або гуманіторної протекції немаю. Що далі? Просто працюю, розвиваю бізнес тут і дивлюсь, куди виведе. Прив'язки до країни поки що радше емоційні: культура, доброзичливі люди, і місто, в якому реально є все — і це, виявилось, немало.По суті я живу за принципом «будь-що буде» — вам такого не раджу. Якщо маєте можливість податись на візу, яка веде до ILR — не зволікайте. Але і панічно поспішати теж, мабуть, не найкращий варіант. ✍️А у вас як? Напишіть комент) Якщо комусь цікаво про франшизу - ось тг канал - @touchcsb , сайт - touch-csb.com