Iniciar sesión Registro
Anuncios
Tu espacio publicitario
Reserva este slot exclusivo para el periodo elegido.
Comprar publicidad →
Logotipo de la comunidad de telegram - Просто Пунін (Лиман-Краматорськ)
Añadido 14 jul. 2024

Просто Пунін (Лиман-Краматорськ)

@lyman_punin
Número de suscriptores: 743
Fotos: 2,150
Videos: 246
Enlaces: 313
Descripción:
Підтримати мене: 💳 4441114453375568 5168745168321955
Fuente

Просто Пунін (Лиман-Краматорськ) | Останні ~10 днів рф майже не б’є по Київщині та енергетиці по країні (...

Logotipo de la comunidad de telegram - Просто Пунін (Лиман-Краматорськ) Просто Пунін (Лиман-Краматорськ) @lyman_punin
331 Vistas/Alcance 2025-12-21 18:04 Mensaje №2524
Останні ~10 днів рф майже не б’є по Київщині та енергетиці по країні (виняток Одещина, де удари зосереджені по порту, ППО та логістиці).Проте, це не «затишшя», а, на нашу субʼєктивну думку, - накопичення ресурсу ворогом. Враховуючиоцінки темпів складання безпілотників та з урахуванням наявних резервів, росія могла накопичити до 2000 БпЛА. Опираючись на середньостатистичну кількість дронів під час масованих атак, можемо припустити, що цієї кількості безпілотників вистачить на 3-4 обстріли, які будуть з невеликими паузами, максимум по 2-3 дні. Окрім того, ворог очікує на пониження температурних показників, а саме - морозів. Згідно прогнозів синоптиків, похолодання варто очікувати ближче до середини наступного тижня, коли стовпчики термометрів опустяться в середньому по країні до -5. Чому кацапи чекають морозів ? Один і той самий удар у мороз завдає в рази більше шкоди, ніж у теплу пору.Адже холод = проблеми з ремонтом: • обмерзання обладнання, • ризик для персоналу, • обмежений час роботи на відкритих об’єктах, • матеріали й техніка поводяться гірше на холоді.І, як наслідок, відновлення займає більше часу, а ефект удару - довший.І що не менш важливо, психологічний тиск на цивільних - максимальний. Адже у мороз: - більше людей вдома, тому більший психологічний ефект,- темрява + холод = відчуття безпорадності, на яке вони «ставлять». Ми це вже проходили.Темрява була - і світло поверталось.Холод приходив, але ми вистояли.росія воює страхом,а ми залишаємось людьми.Навіть коли важко, Сили оборони не опускають рук, енергетики продовжують працювати, а ми з вами залишаємось на звʼязку 24/7. Коти. Кацапи можуть вимкнути світло. Але не нашу волю.Тримаймося.Підзарядимось.Перезимуємо.Ми поруч.Ми бачимо.Ми не мовчимо.Ми витримаємо. 💙💛