Fuente
Львів моніторинг🌺 | Місяць вже два дні як позаду, а пост тільки зараз виходить.Січень нічо...
194 Vistas/Alcance
2026-02-02 17:33
Mensaje №5741
Місяць вже два дні як позаду, а пост тільки зараз виходить.Січень нічого нового не подарував..А стоп Орешнік же був Ну і шоЯ рахую, що цей місяць був нічим не гірше, ніж червень чи липень, коли були удари кожні декілька днів. ОРЕШНІК. ОРЕШНІК. ОРЕШНІК. Друге використання цього озброєння за рік хайпу, і то, особливого толку, як на мене, з нього не було, можливо, я помиляюсь. Це був місяць страждань для Києва, але ж треба щось таке зробити кончене, щоб точно всі охреніли.Напевно так вони думали Загалом той удар, був повністю по Києву, за виключенням цієї одної цілі, яка навіть нормально не фіксується при зальоту в Україну. Тоді закрили посольство, як і 20 листопада, напередодні удару по Дніпру. Ну і звичайно, всі напевно очікували, що, якщо і буде, то логічним сценарієм, був удар МБР по Києву. Але в них логічних сценаріїв не буває.В цьому місяці терор в основному був не по західним областям, але все бачимо, і за всіх пам'ятаємо.Цей пост хочу приділити увазі до того, що війна триватиме, і циклічно буде приносити нам страшенні криваві удари по людям, це прекрасно видно, від 24 лютого, і до тепер, ворог стабільно вбиває, публічно тероризує мирних мешканців чужої країни, на очах у всього світу. Зараз скоріш за все хочуть якнайбільше винести енергетику, щоб у нас не було стабільно електроенергії якнайдовше, десь як в 2022-23. Частково їм це вдається. Але думаю, вирішальний буде саме лютий. Якщо ми якнайкраще відіб'ємо всі атаки, якщо партнери не проігнорують наш захист, то все завершиться більш менш. А якщо ні - то ні.Як завжди, на мою думку, ворог буде намагатись завдати ударів по багатолюдним містам, чудовий приклад, Охматдит, удари по центру Сум та майданчику в Кривому Розі, удар по ТЦ в Кременчуці, і це тільки з того, що згадується. Так само не забуваю про удар по будинку в Дніпрі в січні 23 (якщо не помиляюсь), недавній удар по Тернополю, вбита сім'я чоловіка у Львові. Це все було, і це все ніхто не забуде. Удари по школам, дитсадках, поїздам, це все ніколи не забудеться.Але я завжди, коли пишу пост зі статистикою, завжди, ЗАВЖДИ надіюсь, що він стане останнім, і наступний пост уже буде про закінчення війни. Але, поки так. На жаль, не останній.Побачимось.Почуємось. Дай Боже нашій країні вистояти. 🫂💬 Комбінований удар 9 січня:242 БпЛА,14 БР Іскандер-М/С-400, 22 КР Калібр, 1 МБР Орешнік 💬 Комбінований удар 13 січня:293 БпЛА, 7 КР Іскандер-K, 18 БР Іскандер-М/C-400💬 Комбінований удар 20 січня:315 БпЛА,18 БР Іскандер-M/C-400, 16 КР X-101, 1 Циркон💬 Комбінований удар 24 січня:375 БпЛА, 12 КР X-22/32, 6 БР Іскандер-М/C-400, 2 Циркона⚡Кількість застосованих цілей по Україні за січень:Цього місяця було застосовано:🛵 ~4500 БпЛА🌟 ~ 22 Калібри🤩 ~ 15 X-101❗️ 3 Циркона❗️ 0 Кинджалів 🚨 Тривожились ми цього місяця 10 разів:🤩 6 разів через Міг-31К🛵 2 рази через БпЛА 🤩 1 раз через КР🚀 1 раз через балістику *Іноді загрози накладувались одна на одну, тому тут вказано причини, які були перші при оголошенні ракетних небезпек