Fuente
Львівська обласна прокуратура | Майже 19 мільйонів збитків довкіллю: на Львівщині підозрюють посадовця...
259 Vistas/Alcance
2025-08-07 12:30
Mensaje №3448
Майже 19 мільйонів збитків довкіллю: на Львівщині підозрюють посадовця🔹За процесуального керівництва прокурорів Спеціалізованої екологічної прокуратури (на правах відділу) обласної прокуратури повідомлено про підозру виконувачу обов’язків директора комунального підприємства Дрогобича.Посадовцю інкримінують забруднення земель відходами, шкідливими для життя, здоров’я людей або довкілля та службову недбалість.🔹За даними слідства, упродовж березня 2019 – серпня 2023 року він, будучи відповідальним за поводження з відходами, допустив неодноразове складування сміття підпорядкованими працівниками на земельній ділянці, яка для цього не призначена.Мова йде про ділянку площею 2 га, передану у постійне користування підприємству. Її цільове призначення — будівництво та обслуговування об’єктів комунального обслуговування, тож розміщення твердих побутових відходів на ній заборонене.Внаслідок дій підозрюваного завдано шкоду довкіллю – засмічено та забруднено землю. Розмір збитків — майже 19 млн грн.