Fuente
Львів. Відгуки про заклади | Мабуть в Бачевських я більше не прийду.Третій раз відвідуємо заклад, і...
1 860 Vistas/Alcance
2025-12-31 08:21
Mensaje №3138
Мабуть в Бачевських я більше не прийду.Третій раз відвідуємо заклад, і кожного разу гірше і гірше.Нас була група з 5ти людей і чомусь вирішили посадити за величезний стіл на 10ох, хоча ніби були інші більш затишні столики.Їжа: замовляли багато, серед них два салат Новольвівських, моєму другу взагалі не сподобалося, я намагалася знайти в цій страві щось хороше. Качка ніби смачна, але поєднання смаків не дуже. Особливо та тверда вафля-прикраса і полуниця, яку ніби вийняли з компоту.Сервіс: ось тут факап. Офіціант не повідомив кухню про наші другі страви, і ми чекали їх мабуть пів-години, доки не почали питати де вони. Від їх повторного замовлення ми відмовилися, отримали вибачення від офіціанта у вигляді маленької пляшечки горілки. З нами була 13тирічна племінниця, відсутність вареників зробила її ще більш незадоволеною, горілку ми лишили, і пішли в терміновому порядку шукати щось інше.Атмосфера: Тут не можу повністю дорікати закладу, так вже склалися обставини, але все одно напишу. Як тільки ми зробили замовлення, прийшли колядники 10-15 людей. Співали посередньо майже 15хв, забували слова, але що з дітей візьмеш. Потім одна з дівчат пішла збирати гроші. Мій чоловік мав тільки купюру 500грн, спитав чи може вона розміняти. Гривень 200 дати назад. Дівчинка вхопила купюру, дала 100грн і побігла далі. Ми розуміємо, що наглість друге щастя - але Львів, будь трохи чемніше.Із позитивного - смачна кава. За забуте замовлення вибачалися разів 5, але нам вже того не треба було.#Ресторація_Бачевських✔️ Львів. Відгуки про заклади | Підписатися✔️ Надіслати відгук | З питань реклами