Iniciar sesión Registro
Anuncios
Tu espacio publicitario
Reserva este slot exclusivo para el periodo elegido.
Comprar publicidad →
Logotipo de la comunidad de telegram - Львів. Відгуки про заклади
Añadido 14 jul. 2024

Львів. Відгуки про заклади

@lviplace
Número de suscriptores: 7 040
Fotos: 1,810
Videos: 194
Enlaces: 2,170
Descripción:
▫️ Надіслати відгук: @lvivplace_bot. ▫️ З питань реклами: @lviplace_reklama_bot ▫️ Наш чат @lviplace_chat Посилання для друзів: https://t.me/+-94qGKlmuy8yMjNi
Fuente

Львів. Відгуки про заклади | Доброго дня!Заклад "П'ятниця" на Сихові - дно пробите! Гіршого сервісу...

Logotipo de la comunidad de telegram - Львів. Відгуки про заклади Львів. Відгуки про заклади @lviplace
1 590 Vistas/Alcance 2025-12-17 07:55 Mensaje №3098
Доброго дня!Заклад "П'ятниця" на Сихові - дно пробите! Гіршого сервісу не зустрічав.Великих сподівань на цей заклад не покладали. Проте, вирішили піти бо в Гопаку і в Забаві не було жодного місця, а хотіли заклад з музикою. Загалом вечір був гарний - сиділи, їли, відпочивали. Замовили досить страв і Фінляндію лайм на розлив. Перших два по двісті було все ок. А треті 200 принесли якийсь шмурдяк. Ми на це вказали офіціанту. Офіціант включив покерфейс і сказала що "хочете пийте, хочете не пийте - ваша справа". Кличемо адміністратора. На зауваження адмін Наталія включила режим "мурло" і сказала, що ми не розбираємось в алкоголі. Сказала що нам принесли те, що ми замовляли - Фінляндію лайм-огірок. Хоча ми замовляли Фінляндію лайм, а про наявність такого асортименту навіть сам виробник не здогадується ))) - то така супер-компетенція адміна! Насправді такого хамського і зверхнього відношення від офіціанта і адміна я ще не зустрічав. Ну і останнє: чека не дали, фіскального чека не дали, вибачень не принесли, компенсацію за спорчений вечір не запропонували. P.S. Маю думку що таке відношення - це політика даного закладу. A якщо ні, то женіть таких працівників в шию і чим швидше.#Пятниця✔️ Львів. Відгуки про заклади | Підписатися✔️ Надіслати відгук | З питань реклами