Fuente
ЛУЦЬК Online | Новини Луцьк | Пам’ять про Героїв Небесної Сотні — це нагадування про відповідальніст...
562 Vistas/Alcance
2026-02-20 13:04
Mensaje №17557
Пам’ять про Героїв Небесної Сотні — це нагадування про відповідальність кожного з нас, — КличкоСьогодні українці вшановують пам’ять Героїв Небесної Сотні. Відвага й жертва наших Героїв – це нагадування про ціну свободи, яку Україна платить і сьогодні. Люди вийшли на Майдан за гідність і право на власний вибір. За європейське майбутнє, якого нас намагалися позбавити. І сьогодні ми продовжуємо боротися за ті самі цінності — вже зі зброєю в руках, під масованими обстрілами агресора. «Пам’ять про Героїв Небесної Сотні – це нагадування про відповідальність кожного з нас. Ми повинні зберегти свою державу. Вільною й демократичною! Зробити Україну успішною європейською країною. Щоб жертовність кожного Героя — і 12 років тому, і тих, хто гине на фронті сьогодні, не була марною. Слава Україні! Вічна шана та памʼять її Героям!», — написав мер Києва Віталій Кличко. Нагадаємо, 20 лютого в Україні вшановують День пам’яті Героїв Небесної Сотні, які віддали життя за демократичний вибір українського народу під час подій Революції Гідності 2013-2014 років. Саме в цей день 2014 року в центрі Києва відбулися найкривавіші події протистояння — загинуло 48 протестувальників. Небесна Сотня — це 107 загиблих учасників протестів, а також активісти, які віддали життя вже на початку російської агресії у 2014 році.