Fuente
Енергії дня | 25 лютого. Доброго ранку! Вітаю всіх, ми з вами зайшли в період ретрог...
169 Vistas/Alcance
2026-02-25 06:17
Mensaje №5096
25 лютого. Доброго ранку! Вітаю всіх, ми з вами зайшли в період ретроградного Меркурія. І це чудовий час для перезавантаження. Меркурій відповідає за нашу розумову діяльність, за комунікацію, навчання, звʼязок, транспорт та торгівлю. Саме тут може бути певне гальмування, призупинення, ніби він примушує нас думати, не бігти попереду паровозу і доробити все те, що ми недоробили і кинули на «потім» чи зробили неякісно. От тепер у нас до 20 березня оце «потім». Тож витягайте всі свої незавершені справи і вперед, доводимо до кінця і якісно. Усі ці «пугалки» викиньте з голови. Меркурій дуже позитивна планета, це не Марс і не Плутон, які роблять нас агресивними. Меркурій просто пригальмовує і примушує нас бути уважнішими. Ніяких нових справ не починаємо, операцій, по можливості, не робимо, за кремом поводимо себе вкрай уважно, на дорозі, як пішохід, теж, перевіряємо квитки, документи по декілька разів, контракти не підписуємо або дуже ретельно перечитуємо все, що написано дрібним шрифтом і не один раз і задаємо багато питань, відповіді також фіксуємо, в борг не беремо і не даємо, нічого з гаджетів та транспортних засобів не купуємо, тільки донатимо і допомагаємо, не очікуючи ніякого повернення, по можливості не граємо весіль та не одружуємося. Може бути збій в роботі всього, що повʼязано із звʼязком: банківська система, платежі онлайн, онлайн регістрації. Просто перевіряйте по декілька разів. Можуть повертатися колишні, якщо залишилися незавершені стосунки. Ставите крапку, або кому і йдіть далі. Добре миритися. Ми в цей час реально тупимо. Не сильно, але є таке. І це період, які треба не просто пережити, а зробити це й з користю для нас. Зверніть увагу, що ретроградність впливає на навчання. Тож приділіть дітям трохи більше уваги, допомагайте їм. Їм так само буде трохи важко засвоювати новий матеріал. Будьте толерантніше з ними. Ну і про сьогоднішній день: можуть полізти страхи з усіх шпарин. Страх не встигнути, не подолати, не зрозуміти, не змогти. Це все тимчасово. Не треба через це нервувати, думати, що з нами щось не так, дратуватися. Завтра все зміниться, головне триматися сьогодні. Як тільки ми перестаємо боятися, все стає на свої місця, виправляється. Бо страх паралізує наш мозок. А тут ще й ретроградний Меркурій, й коридор затемнень та купа інших аспектів, про які просто не пишу. Не з ким не сваріться, хотіти буде дуже сильно, але вже не помиритесь, візьміть це до уваги. Не зʼясовуйте стосунки, бо виправити все це буде неможливо. І взагалі сьогодні менше спілкуйтеся, бо люди, в тому числі і ми, сьогодні бачать тільки те, що в них в середині. А там інколи таке буває….Витягайте на світло все недороблене, недоучене, недодумане і недозвʼясоване. І краще це зробити самостійно. Бо все одно доведеться, але вже через біль, через непорозуміння, втрати та проблеми. Тож ніяких результатів ні в яких перемовинах не очікуємо. В соцмережах зараз буде ще більше сміття, брехні, шахрайства та биття на жалість. Не ведіться! Донатимо і допомагаємо війську. Нижче даю посилання на різні збори, що проводить волонтерка, яку я знаю і якій довіряю. Допомагайте. Згадайте, як дружно ми це робили раніше. Зараз іде підготовка у відкриттю другого дихання. В нас все вийде. Вірте в це. Щастя всім! https://send.monobank.ua/jar/2wtGbFCEHh4441111128188228🦇🌌9 місячний день. 25 лютого 10.01 ➡️11.01 26 лютого. Початок періоду ретроградного Меркурія до 20 березня! Включаємо увагу на максимум, бо всі ми трохи тупимо в цей час. 🌓 в Близнюках. Меркурій є управителем саме Близнюків. Тож всьому, що повʼязано з документами, дорогою, перемовинами треба треба приділяти підвищену увагу, бо тут будуть збої. Детально в Важливих датах. Символ: Кажан. Чумацький шлях. Молоко матері.