Fuente
Продавай | Луніна Олена | Питання рівня дитячого садочку ☹️Або що я ненавиджу в освіті та інфобі...
474 Vistas/Alcance
2025-09-27 17:54
Mensaje №1608
Питання рівня дитячого садочку ☹️Або що я ненавиджу в освіті та інфобізі Для тих, хто (як і я) пропустив всі срачі, даю контекст – вчора я побачила в тредс, що одна з блогерок на своєму навчанні відмовилась відмовилась відповідати учню «Це питання рівня дитячого садку» – якось так було написано І я от ходила весь день, не розуміла, чому мене так це вибісило А тепер розумію😐Я ЗАДОВБАЛАСЬ ВІД ТАКИХ ФРАЗ ЩЕ В ШКОЛІ😐Я памʼятаю, як треба було пʼять разів подумати, перш ніж поставити своє питання вчителю, бо: «ми ж це вже проходили» І бачу зараз, як мої учні соромляться ставити питання, бо самі ж вважають їх недостатньо… гідними? Бляха, вже і до питань «синдром самозванця» дійшов Тому моя думка така: 👉 Зі сторони учня – я заплатила гроші за фідбек і я маю право його отриматиНавіть якщо я питаю щось, що можна знайти в гуглі – МОЖЛИВО Я ПРОСТО ХОЧУ ДІЗНАТИСЬ ДУМКУ НАСТАВНИКА 👉 Зі сторони викладача – панове, нам з вами треба розуміти, що чисто фізично після першого перегляду неможливо запамʼятати більше 10%. І буде добре, якщо це будуть найважливіші 10%🤣Тому навіть якщо людина питає про щось, що було в курсі – давайте надавати відповідь хоча б у форматі «це було в такому-то уроці»А як у вас з фідбеком на курсах, які ви проходили? Діліться досвідом 👇