Fuente
Продавай | Луніна Олена | Якщо б ви запитали мене 19-річну, чому я ненавиджу продавати, я б відп...
688 Vistas/Alcance
2025-04-25 16:26
Mensaje №1437
Якщо б ви запитали мене 19-річну, чому я ненавиджу продавати, я б відповіла: "тому що відчуваю себе голою" 🥲І це може бути дивне порівняння, але так і було Я ненавиділа продавати і навіть не хочу згадувати свій шлях, тому що це був процес, абсолютно несумісний з моїм типом особистості 🙈🔹Ну типу, я – золота медалістка, якій завжди казали, що я недостатньо стараюсь і можу більше 🔹А тут замовник – якому треба пояснити, що моїх навичок достатньо, щоб він обрав мене та ще й заплатив мені гроші Так і виходило, що кожен раз відповісти на питання "яка вартість" – було як на вулицю голяка вийти Ти відповідаєш і відчуваєш себе так, ніби тебе зараз оцінюють з ніг до голови. Фу 🫣 Результат? Ну, які навички продажів, такий і результат – більшість часу мовчання у відповідь, "я подумаю" або "дякую, але ми обрали іншого кандидата" Відповідно, з кожною відмовою я не знаходила нічого логічнішого, ніж піти прочитати ще одну книжку, подивитися ще один урок про копірайтинг або знизити ціну послуг... Шкода, що я не знала, що це не допоможе 😅Мене сильно бісить те, що процес продажів глибоко повʼязаний з нашим психологічним станом, але нічого не поробиш – ми це обрали. Якщо ми хочемо заробляти на своїх послугах, ми маємо розібратися з тим, як не відчувати в процесі страх, сором або бажання все кинути і піти в найм)) Поділитися з вами інсайтом, через який я перестала соромитися продажів? Поставте 🔥, якщо актуальна ця тема P.S. Це фото з періоду "переходу". Тут ззовні я ще старанна учениця, але вже всередині шлю нафіг всю систему і розумію, що нас намахали і для хорошого доходу та життя мало просто "добре вчитися"