Fuente
Мій Луцьк | Волинь | Біля Луцька через жінку, яка палила сміття, згоріла господарська будів...
1 040 Vistas/Alcance
2026-03-28 10:00
Mensaje №21675
🤬 Біля Луцька через жінку, яка палила сміття, згоріла господарська будівля і ледве не спалахнув будинок.28 березня на лінію 101 надійшло повідомлення про пожежу господарської споруди в селі Озерце Луцької громади, інформує ДСНС Волині.На місце події оперативно прибули рятувальники з Ківерців та Луцька, а також вогнеборці місцевої добровільної пожежної команди села Жидичин.На момент прибуття підрозділів вогонь вже повністю охопив дерев’яну будівлю та перекинувся на сусідню господарську споруду. Поруч розташований житловий будинок, який опинився під загрозою займання.Рятувальники негайно приступили до гасіння пожежі та захисту житлового будинку – було подано водяні стволи для охолодження конструкцій і недопущення поширення вогню.Як з’ясувалося, напередодні власниця прибирала територію та спалювала сміття. Сьогодні, продовжуючи роботи, жінка додала до вогнища нові відходи та залишила його без нагляду. У результаті полум’я перекинулося на сухе гілля, а згодом – на дерев’яну господарську споруду.Ряувальники вкотре нагадують: спалювання сміття та сухої рослинності є небезпечним і може призвести до масштабних пожеж.