Iniciar sesión Registro
Anuncios
Tu espacio publicitario
Reserva este slot exclusivo para el periodo elegido.
Comprar publicidad →
Logotipo de la comunidad de telegram - Luba Buba Production
Añadido 14 jul. 2024

Luba Buba Production

@lubabubaprodaction
Número de suscriptores: 553
Fotos: 109
Videos: 159
Enlaces: 22
Descripción:
Історії незламних людей. Будні дикіх волонтерів. Трошки собак та котів.
Fuente

Luba Buba Production | Неспящие_в_ХаНу от і все. С високого президіума, у ВР, власним ротом я...

Logotipo de la comunidad de telegram - Luba Buba Production Luba Buba Production @lubabubaprodaction
704 Vistas/Alcance 2025-07-18 20:51 Mensaje №412
#Неспящие_в_ХаНу от і все. С високого президіума, у ВР, власним ротом янелох і боневтік сказав, признав офіційно, що наші козаки є кріпаками. - Демобілізації не буде, поки ми не переможемо путіна - прогундявило те, що колись бачило мир в очах хуйла. Тепер він його перемагає… А знаєте, що розмазало остаточно? Бурхливі оплески отих «слуг народу». Та як дехто ще волав Слава Україні…Оплески. Багаторазовому ухилянту, який реготав на всю країну над повістками, робив це прилюдно, навмисно.Тому, хто приїзжав розважати сепарів у Горловкі.- Здесь такие люди, как ми. Мы приехали веселить, я думаю, что им это необходимо. Мы не можем быть против узкого народа - це саме в той час, коли там же катували та згодом вбили Рибака. - Шатать эту власть.- Сойдемся посередине- Узкие тоже люди- Если ты хочеш закончить войну, ты ее закончишь - Ми можемо збільшити витрати на армію, але тоді в нас не буде грошей на дороги- В травні шашлики- Ми все президенты- В нас немає внутрішніх ворогів - Демобілізації не будеІ на все це оплески. Оплески тих, кого не торкнулась війна. Тих, кому війна не біда та втрати, а вікно можливостей, безмежних. Ми всі президенти, звісно. Але є трішки більші, а є ті, хто гниють в окопах. А є ті президенти, які просять купити кравчучки, бо міни вимушені на позиції носили у руках. Пішки. Майже 10 кілометрів. А є цілі цвинтарі президентів, які полегли за свою країну. Є президенти з нервовими розладами, з параноєю і з панічними атаками, з інфернальними страхами про те, що не можуть закрити збір. Є президенти, що так влучно баранять уzню, щоб ви б ахуїли. Ми всі президенти. Але виходить одне гусняве нищо, і сидяче в абсолютній безпеці каже- До перемоги над путіним.І інші мародери, у такий же безпеці, аплодують стоячи. P.S. Мені сьогодні цілий день дзвонять хлопці.- Люба, напиши про це - просять вони. І ще просять про допомогу. Підтримуйте їх, благаю. Бо окрім нас, вони нахуй нікому не потрібні.4441111062494152