Fuente
Улюблена Полтава | Вчора у Полтаві мешканці мікрорайону Пушкарівський перекривали вулицю ...
482 Vistas/Alcance
2026-02-11 14:14
Mensaje №32191
✅Вчора у Полтаві мешканці мікрорайону Пушкарівський перекривали вулицю Великотирнівську, а сьогодні з ними зустрілися представники РВА, міськради та обленерго.Що питали люди і які відповіді отримали?1. Скільки часу потрібно владі, щоб світла було більше?‼️На це запитання не можна відповісти конкретно. Ситуація із вимкненнями викликана ворожими ударами по енергоінфраструктурі. На жаль, вона може ще більше погіршитись. Швидко повернути все до стану «як було» фізично неможливо.2. Чому у якихось будинках є постійне світло?‼️Тому що перепідключити критичні об’єкти, до яких під’єднані супутні споживачі, — це час та досить складна задача.3. Чому в школах та дитсадках немає гарячого харчування?‼️Тому що там електроплити. Влада мала б заздалегідь забезпечити їх генераторами.4. Чому світло має бути за графіком 1,5 години, а насправді менше години?‼️Енергетики заперечили таку інформацію. Але її потрібно перевірити: якщо це так, то нормативна тривалість подачі світла має дотримуватись. Але повторюсь — додатковий ракетний удар може звести нанівець будь-які актуальні графіки.5. У нас електроплити, як нам готувати їжу?‼️Не знаю, чи доцільно розглядати питання встановлення будинкових генераторів для таких людей, бо не знаю, яка потрібна потужність, чи взагалі існує для цього технічна можливість. Можливо, це слід адресувати органам влади різних рівнів, щоб були мобільні кухні з гарячим харчуванням.6. Чому разом зі світлом зникає вода?‼️Тому що насосна станція, яка подає воду, ще не переведена на захищену лінію. Її робота залежить від графіків відключень. Як мені відомо, робота з перепідключення таких насосів вже розпочалась.7. Чому поганий мобільний зв’язок?‼️Це запитання як до операторів, так і до міської влади, яка має допомогти в обслуговуванні генераторів, що живлять базові станції».