Iniciar sesión Registro
Anuncios
Tu espacio publicitario
Reserva este slot exclusivo para el periodo elegido.
Comprar publicidad →
Logotipo de la comunidad de telegram - Загублений Діф | FPL
Añadido 06 dic. 2025

Загублений Діф | FPL

@lostdif
Número de suscriptores: 230
Fotos: 766
Videos: 26
Enlaces: 566
Descripción:
🍺Паб у якому обговорюють фентезі, в основному футбольне, в основному англійське. FPL

👥 Número de suscriptores

230
Promedio/Día:: 0
Promedio/Tiempo:: +3
Promedio/Mes:: +6

👁️ Vistas promedio por mensaje

196
Promedio/Día:: 221
Promedio/Tiempo:: 191
ERR: 85.22%

📊 Mensajes por Día

2.5
Último día: 4
Promedio semanal: 2.3
Promedio por día: 2.5

Historial de cambios de estado

Oficialmente no confirmado 2025-12-06

Muro

Estadísticas de telegram canal

👁 182 26-02-20 12:13
- Зміни цін!- А, що?! - крізь сон я мало що зрозумів.- Кажу, от у журналі про зміни цін пишуть. Я нарешті розплющив очі й побачив, що всі вже прокинулися. Найближче до мене стояв Райс і продовжував читати.Цей журнал я взяв у пабі, в якому ми "готувалися" до відправлення в гори. Назва в нього ще така дивна була... щось там загублене. Вилетіло з голови. А голова просто розколюється! Моя вам порада - не хворійте в горах.- Шеф, а Ларсен то наш непогано влився. Недарма Даня Муньйос його рекомендував! - з усмішкою каже Ерлінг- Та для тебе всі, хто проставляється за перший підйом, гарно вливаються.- Теж правда. Бо це частина корпоративного духу!Дух... Загублений дух? Нє, херь якась. Буремний шлях... Це щось взагалі не то. Та як він називався?!Через хворобу я не міг нормально сфокусуватися на чомусь одному. Думки стрибали по різних темам, як в Дудл джамп.А прикольна ж гра була, до речі. На парах в універі грав...Увагу на себе перемкнув Ван Дейк. Він похмуро сидів на каменюці й гучно зітхав. Так, щоб його точно почули.- Вергілію, милий мій Вергілію, не ображайся!- Ви ще й блазнювати встигаєте?!- Ну вибач, я подумав це не найкращий підйом для тебе буде.- А це був мій зірковий час!- Сподіваюсь, не останній...- Що?!- Кажу, не останній! Бо ти наша зірочка! Палай!Зіроч... Капалай? була ж така пісня, здається... Думки знов понесли мене кудись не туди. Ще й назву того пабу ніяк не згадаю.Загублений діф 🍺 Чат
👁 192 26-02-10 17:14
Тааакс, бачу пішов прогрів на тріплкепа, почалось!😏Відповідно мої пару думок. Без табличок, циферок та іншого)- Чи будуть ще дабли, щоб тикнути тріпл? - так будуть.- Чи будуть в інших дабл турах кращі мачапи ніж зараз в Арсенала? - навряд, бо Брентфорд і Вулвс це смачно.- Чи буде в інших даблах головний претендент на тріпл кепа не захисник? - так.І ось останній пункт мене найбільше відштовхує від тріпл кепа зараз. Так, правила гри змінюються, захисники набирають більше очок. Всього 3 гравця набрали більше ніж Габріель! Це космос🤯Але якось підсвідомо завжди хочеться покластись на атакуючого гравця. Вболювати за голи завжди цікавіше, ніж за кліншити та кутові. В таких моментах раціональність відходить на другий план і хочеться магії!🤩Тож якщо ви наважались та протисли - все добре, це раціонально, можливо це навіть сейв чіпа. Бо Габі своє набере, очок 8-10 має дати і це вже буде непогано! Особливо згадуючи минулі цікаві кейси по тріпл кепам😏Всім гарного туру, обняв-підняв!🫶Загублений діф 🍺 Чат
👁 246 26-02-06 15:45
🗞🗞🗞🗞Новини перед туром⚽️Челсі▫️Джеймс та Нету мають незначні ушкодження і під питанням на наступну гру.▫️Гіттенс точно пропустить матч.▫️Палмер та Естевао готові відіграти по 90 хвилин.▫️Михайло Мудрик на цей тур недоступний, але гідно дає опір польскій навалі в КС!⚽️Тоттенгем▫️Ван де Вен та Ромеро доступні до гри.⚽️Брайтон▫️Аярі пропускає гру.⚽️Лідс▫️Стах скоріш за все пропустить 25 та 26 тури.⚽️Ноттінгем▫️Матц Селс та Гадсон-Одой яких замінили в перерві минулого туру, перебувають під питанням перед туром.⚽️Арсенал▫️Тімбер в порядку▫️Сака та Едегор скоріш за все матч пропустять. Але Артета каже, що там не все так серйозно.⚽️Манчестер Сіті▫️Рубен Діаш повертається до складу⚽️Ньюкасл▫️Бруну тренувався в середу, і Едді Гау сподівається, що він буде готовий зіграти проти Брентфорда.⚽️Астон Вілла▫️Онана та Воткінс мають повернутися до заявки на матч.⚽️Крістал Пелес▫️Пилипа Матетенко цими вихідними ми не побачимо і не відомо коли це станеться. Варіанта два: або менеджмент хвилин, або операція.⚽️Брентфорд ▫️Шаде починає триматчеву дискваліфікацію.⚽️Евертон▫️Миколенко повертається!Загублений діф 🍺 Чат
👁 230 26-02-03 17:36
- Фло, а чого так легко було?- Бо ви геніальний лідер!- Так, ти правий…😚Хлопці посміялися з цього діалогу, бо всі розуміли: ця легкість - несправжня. За нею стоїть великий труд. Кожен намагався проявити себе, всі працювали як єдиний механізм. Саме це я й хотів бачити!Єдине - починає потрохи назрівати конфлікт між 🇵🇹Бруну та Ерлінгом🇳🇴 Це зрозуміло: коли в команді дві альфи, кожен хоче довести, що він більший ауф, ніж інший. Мені ж, у свою чергу, потрібно спрямувати їхню енергію в правильне русло і вчасно обирати того, хто поведе нас за собою на наступний схил🏔Під кінець дня до мене підійшов О’Райлі й попросив замінити його на наступний відрізок підйому - скаржився на холод та втому. А це він ще в Україні не був🥱- Але де я знайду тобі заміну?!- У мене є пара знайомих з Лондона. Класні мужики, серйозні професіонали.- Ван-Біссаку я більше бачити не хочу!- Спокійно, бос, ніяких Біссак.Ніч така спокійна. Усі потрохи розбрідаються по своїх наметах під звуки хрумкого снігу. З дитинства обожнюю ці звуки – якось вони заспокоюють❄️Біля вогнища залишилися лише Андерсон та Енцо. Розібрати весь їхній діалог було складно - тим паче, Морфей уже забирав мене у своє царство. Єдине, що я почув перед тим, як заснути:«Чому він знову мені не довіряє…»Хм. І справді - чому?Загублений діф 🍺 Чат
👁 183 26-01-30 17:29
🗞🗞🗞🗞🗞Новини перед туром⚽️Брентфорд▫️Аєр та Дамсгорд можуть пропустити наступний тур.⚽️Лідс▫️Гудмундсон близький до повернення. ▫️Бійол та Нмеча тур пропустять.⚽️Вест Гем▫️Пакета на чемоданах.▫️В клуб прийшов Адама Траоре🧈⚽️Бернлі▫️До команди приєднався один з найкращіх виконавців штрафних Джеймс Ворд-Прауз!🏴󠁧󠁢󠁥󠁮󠁧󠁿(емодзі з Пернамбукано в мене нема, сорян)⚽️Арсенал▫️Артета каже, що Саліба та Тімбер у порядку, попри те що не грали в середині тижня через мікропошкодження✔️⚽️Ліверпуль▫️Фрімпонг вибув на кілька тижнів після травми отриманої у матчі проти Карабаху.▫️Конате повертається у склад.⚽️Челсі▫️Палмер повність готовий🏴󠁧󠁢󠁥󠁮󠁧󠁿▫️Мудрик залишається поза грою.⚽️Манчестер Сіті▫️У Доку рецидив травми, але точні строки невідомі.▫️Діаш повернеться до тренувань у понеділок.⚽️Астон Вілла▫️Багато травм, з цікавих гравців: Тілеманс, Камара та Макгінн🚑▫️Обстеження Воткінса не показало чогось серйозного, будут вирішувати перед матчем.▫️В клуб перейшли Темі Абрахам та старий знайомий Дуглас Луїс⚽️Ньюкасл▫️Бруно Гімараєш все ще під питанням⚽️МЮ▫️Доргу вибув на тижні. Каррік каже, що це серйозніше, ніж вони сподівалися.▫️Зіркзе повернувся до тренувань, де Лігт усе ще недоступний.⚽️Крістал Пелес▫️Матета не зіграє проти Ноттінгема через цікаву причину "він зараз не в тому стані, щоб грати". Ні на що не натякаю, але щось подібне казали і про Пакету😳⚽️Тоттенгем▫️Ван де Вен 50 на 50▫️До списку травмованих також входять: Порро, Девіс, Рішарлісон, Бентанкур, Кудус, Меддісон, Кулусевскі🚑⚽️Евертон▫️Для Гріліша сезон закінчено, скоріш за все🏥⚽️Борнмут▫️Новачок Раян з Бразилії(і я забув з якого клубу) може вже і дебютувати. Кажуть що фізично він готовий, але хлопцю всього 19 рочків і треба бути обережним.▫️А ще в клуб прийшов Хрістос! Грецький кіпер з Лаціо. Петров тепер може і присісти🙏⚽️Фулгем▫️Тете тренувався і буде в заявці.▫️До клубу приєднався Оскар Бобб!⚽️Ноттінгем▫️В оренду прийшов габаритний форвард Лоренцо Лукка. Так, габаритний форвард в комнду Дайча🧠⚽️Вулвергемптон▫️Ларсен в свою чергу тренувався і готовий грати, попри чутки про трансфер.Загублений діф 🍺 Чат
👁 227 26-01-27 16:15
- Бос, прокидайтесь, ми падаємо!- Сильно? — крізь сон питаю я.- Та не дуже…- Розбудіть, коли буде сильно😴«Падінням» ми називаємо момент, коли час підйому на схил у нас довший, ніж в інших бригад.І цього разу ми справді проявили себе не дуже, м’яко кажучи. Мабуть, далося взнаки розслаблення після відносно легких попередніх підйомів.Але все це якось відійшло на другий план, бо я дивився на Бруну. А віндивився на мене…☄️Той сон виявився віщим. Я тоді одразу набрав його - кілька секунд ішли гудки. І знаєте це відчуття, цей трепет, коли не розумієш, чи відповість людина на іншому боці телефону.Він відповів🇵🇹Прибув першим же вертольотом.У зворотний бік попросився додому Філ. Не скажу, що я цього не очікував. Було видно, що йому трохи некомфортно після того, як до нас приєднався той темношкірий хлопець - Гей. Хоча він каже, що правильно Гехі, чи Гуехі… Я, якщо чесно, так і не запам’ятав👀Та й це не головне. Головне - що саме він повернув життя в О’Райлі. Не знаю, як і що він там робив, але наш тинейджер знову виглядає чудово. Як у старі добрі!🤩Далі - схил під номером 24.І я вже чую по рації, як деякі керівники інших груп планують телефонувати за тими номерами допомоги, що ми знайшли раніше📞Можливо, і мені час? Далі буде тільки важче.Оглядаю своїх хлопців… Ні. Ще рано.Загублений діф 🍺 Чат
👁 177 26-01-23 17:36
📰📰📰📰🗞Новини перед туром⚽️Тоттенгем▫️Бергва(е)лль в ЛЧ травмувався і надовго.▫️Сімонс в строю.▫️Палінья під питанням⚽️Вест Гем▫️Пакета знов пропустить тур. Є підозра, що за бійців на молотках він більше не зіграє.⚽️Манчестер Сіті▫️Матеуш Нунеш скоріш за все тур пропустить.▫️Гвардіола підтвердив, що Гей(хі) дебютує в суботу🏴󠁧󠁢󠁥󠁮󠁧󠁿⚽️Челсі▫️Палмер повернувся до тренувань. Є вірогідність вийти проти Пелес🥶⚽️Арсенал▫️Інкап'є та Калафіорі вже тренуються. Чи зіграють на вихідних - "побачим"👀▫️У Гаверца знов проблеми.⚽️Ліверпуль▫️Конате пропустить матч з Борнмутом через смерть батька🙏▫️Салах повернувся і може знов зіграти в основі.⚽️Ньюкасл▫️Гау не виключив участь Бруно у грі. Але і ризикувати гравцем не будуть, тому подивляться перед матчем. Його набряк вже спав.▫️Ден Берн повернувся до тренувань🔥⚽️Крістал Пелес▫️Муньйос повернувся до тренувань.▫️Сарр повернувся з Африки.⚽️Борнмут▫️Таварньє вибув на "певний час". І зазвичай це не один тиждень.⚽️Евертон▫️Моєйс підтвердив, що Гріліш отримав стресовий перелом стопи, але термінів повернення не назвав. За прогнозами декілька місяців.▫️Брентвейт, Дьюзбері та Алькарас повернулись до тренувань⚽️▫️Ндіає та Гейє повернулись з Африки.⚽️Брайтон▫️Де Кюйпер повертається в обойму після▫️Мінте не зіграє 90 хвилин⚽️Ноттінгем▫️Мурільйо та Ігор Жезус під питанням😒Загублений діф 🍺 Чат
👁 185 26-01-20 11:15
Дивний перехід🏔На прапорці написано 22, але ми, мабуть, і на метр вище не піднялися.Знаєте це зомбі-відчуття, коли в час пік під землею переходиш на іншу станцію метро - десь на золотих? Так само й ми: повільно, перевалюючись із правої ноги на ліву, перейшли з 21-ї на 22-гу вершину🧟‍♂️Якийсь темношкірий хлопчик почав постійно крутитися біля Голанда, Фодена та Ніко. Можливо, він якось впливає на їхню продуктивність? Бо терпіти їх усіх уже складно. Жеруть як не в себе, а толку - херма😞Тим паче Фоден пошкодив руку, коли відкривав тушонку.А вночі мені наснився Бруну… Він нічого не говорив, просто стояв осторонь і дивився. А я його кликав. Можливо, це знак - і треба видзвонювати мого рятівника, щоб він знову приєднався до нашого загону🇵🇹Флоріан знову качається. Хлопці вже жартують, що з нами в поході містер Олімпія. Думають, що Шварценеггер теж німець…Він попросив Габріеля та Давіда скрутити йому дві великі сніжні кулі, з’єднав їх якоюсь палицею, яка мала виконувати функцію грифа. Тисне від грудей, бере на біцепс.Дивна людинка. Але поки це працює - заважати йому не буду😎Зранку, коли я ще не встиг допити каву, Бруно підійшов і скоса глянув:- Кажуть, я вам сьогодні снився?🇧🇷- Що!?- Що?Загублений діф 🍺 Чат
👁 221 26-01-16 17:43
🗞🗞🗞🗞Новини перед туром⚽️Челсі▫️Палмер та Джеймс сьогодні тренувались в загальній групі▫️У Делапа та Гіттенса якесь ГРВІ 😷▫️Мудрик грати не може⚽️Тоттенгем▫️Рішарлісон вилетів приблизно на 7 тижнів🏥▫️Удогі та Соланке(вже провів 10 хвилин в кубку) повертається!🏴󠁧󠁢󠁥󠁮󠁧󠁿▫️Новачка Конора Галлахера очікують в заявці.⚽️Вест Гем▫️Пакета, Мавропанос і Матеус Фернандеш - під питанням⚽️Арсенал▫️Якщо у вас якісь питання, на всі одна відповідь - може буть.⚽️Манчестер Сіті▫️Стоунз, Бобб, Діаш, Гвардіол, Ковачич, Савіньйо - травмовані🏥▫️Аїт-Нурі повернувся з КАНа▫️Очікується прихід Гея.⚽️Ліверпуль▫️Бредлі мінус до кінця сезону. Ісак ще пару місяців.⚽️Крістал ПелесОтут була феєрія!🔥▫️Гласнер заявив, що піде з команди після завершення сезону!▫️І саме від нього ми дізнались, що Гехі не буде в заявці, бо він п'є каву з Гвардіолой, бо трансфер в Сіті на фінальній стадії!😭▫️Муньйос може повернутись в 23 турі.⚽️МЮ▫️Майкл Керрік давав пресуху😱▫️Мбемо та Діало повернулись.▫️Де Лігт травма, Магвайр в обоймі.⚽️Астон Вілла▫️Мален поїхав у вічне місто. Згадалось ІПСО, що це крутий пік на перші тури після предсезонки😆▫️По Мартінесу будут дивитися перед грою, під питанням⁉️⚽️Брайтон▫️Мінте може бути в складі на тур.▫️Балеба повернувся з Африки.⚽️Брентфорд▫️Джанго також повернувся🌍Загублений діф 🍺 Чат
👁 252 26-01-13 11:28
Поки маємо паузу, можна трохи поговорити про персоналії, а не лише про гори й скелі👍Наразі в складі не подобається Кунья - точніше, його найближчі тури. Та й загалом зараз незрозуміло, яким буде МЮ.Коли все вляжеться й календар стане привабливішим, можна буде повернути Бруну Фернандеша, але це вже пізніше⌚️🔼На цей момент мої основні претенденти - Деклан Райс та Енцо Фернандес😗Календар у обох приємний, і якщо дивитися дистанцію в шість турів, то я б навіть віддав невелику перевагу гравцю Челсі.🇦🇷Також більше подобаються цифри Енцо - він значно активніше залучений до атак. Якщо подивитися теплову карту, одразу кидається в очі тепла пляма в центрі чужого штрафного майданчика у Фернандеса. Англієць же в штрафну заходить значно рідше.🏴󠁧󠁢󠁥󠁮󠁧󠁿За Райса, своєю чергою, говорять стандарти та загальна сила команди. Плюс - після того, як він пропустив один тур через пошкодження, повернувся й одразу почав запалювати. А гравець на ходу - це завжди важливо для фентезі🏴󠁧󠁢󠁥󠁮󠁧󠁿Є лише одна проблема:🇬🇧 завтра, 14.01, півфінал кубка Челсі - Арсенал. З імовірністю 99% обидва вийдуть у старті. А вже в суботу - матчі чемпіонату. Тож на максимальну свіжість обох розраховувати не доводиться. Тому остаточний вибір зроблю вже ближче до вихідних🧠Якщо хтось також обирає між якимись двома гравцями або просто цікавить якесь порівняння - пишіть. Можу показати подібну статистику й по інших варіантах👀Загублений діф 🍺 Чат