Fuente
𝕷𝖔𝖓𝖌 𝕽𝖊𝖆𝖉 𝕽𝖔𝖈𝖐'𝖓'𝕽𝖔𝖑𝖑 | капець, третій повноформат Обіймів Дощу під назвою "Відрада" сьогодні ...
151 Vistas/Alcance
2026-05-30 17:00
Mensaje №1080
🍃 "...капець, третій повноформат Обіймів Дощу під назвою "Відрада" сьогодні святкує свою першу річницю, а я так і не відгукнувся про нього належним чином - напевне, відпишуся від самого себе нахрін..."➿➿➿Минув вже рік з моменту релізу... Чи повертався я до прослуховування цієї студійки? О, так! Звичайно ж, я не вмикав умовний лічильник прогонів "Відради", але сам факт того, що загальна кількість моїх слухацьких сесій давно перевалила за десяток-півтора, я можу сміливо підтвердити - ні, не за допомогою скрінів deezer-month чи щось на кшталт цього, а просто констатуючи наявність цього LP в digital-колекції мого хайрезного плеєру, де я насолоджуюся найкращим для себе, що вдалося здибати на музичному шляху.Цей реліз став для мене не лише одним із найкращих альбомів минулого року і, водночас, моїм особистим enter'ом у світ Обіймів Дощу, а й досить серйозним терапевтичним інструментом, завдяки якому часто вдавалося збирати себе психологічно докупи, робити глибокий вдих, "вмикати першу передачу" і потихеньку рухатися далі - дійсно відрада, нічого й додати.Власне, самі ж музиканти неодноразово акцентували увагу на тому, що "Відрада" став найсвітлішим картинним доробком у кар'єрі колективу з чітко окресленою життєстверджувальною позицією, яка, так чи інакше, проходить крізь всі стежини повноформатника - від дитячого сміху в рамках відповідного опенеру і до мотивуючого заклику, що лунає у просторі альбомного клоузеру. На мій погляд, саме такий емоційний спектр і був потрібен всім нам в ці темні для нашої батьківщини часи - не знаю, як Ви особисто, а я його отримав, за що і безмежна подяка всім причетним.➿➿➿🌳 "...цейво, поки я тут сидів і створював сьогоднішній допис, то очікувано з'явилося бажання взяти свій плеєр та навушники, увімкнути "Відраду" і просто відправитися на прогулянку-перезавантаження місцевим лісом, абстрагуючись від всього навколишнього шуму..."