Fuente
𝕷𝖔𝖓𝖌 𝕽𝖊𝖆𝖉 𝕽𝖔𝖈𝖐'𝖓'𝕽𝖔𝖑𝖑 | 2026 рік... і Northlane звучать як Scooter у рекламі мінеральної води....
213 Vistas/Alcance
2026-05-11 18:00
Mensaje №1063
"...2026 рік... і Northlane звучать як Scooter у рекламі мінеральної води..." - One-man Живчик🎧 "...наразі не знаю, що насправді пан Євген думає про новий сингл цього бенду, але, як то кажуть, у кожного жарту все ж є своя доля правди..."__________адмін-щасливе дитяКоли вперше увімкнув "Evian", то відразу нахлинули спогади про студентське життя - то був доволі цікавий період, де перепліталося захоплення як важкою музикою, так і різними електронними штуками (досі пам'ятаю, як всі носилися зі своїми ік-портами з метою перезалити на власний siemens cx65 рандомний шматочок якогось треку пана Tiësto). Проте, не лише спогадами я збагатився - від наявної тут електронної палітри я відчув щире захоплення і, як наслідок від його впливу, на моїй покерфейсній фізіономії винирнула помірна, але щира усмішка. З кожним наступним кроком цієї techno-прогресії у мене виникало непідробне бажання почати денсити, уявляючи себе серед натовпу людей на якомусь умовному Tomorrowland.адмін-занудаЯкщо на мить уявити, що в мій мозок завантажили мастер-трек "Evian" із можливістю подальшого натискання кнопки "mute" навпроти всіх доріжок електронного стаффу, то у підсумку вийде... доволі сіренька картина. Так, мені доволі непогано відгукнулося рішення музикантів поступово розкачувати обидві куплетні частини за рахунок важких інструментальних прострілів. Так, я подумки подякував творцям за рівномірне розподілення electronic-пласту майже на всій композиційній дистанції (завжди любив такий підхід), але... давайте відверто - вся наявна тут металкорна палітра є доволі середньостатистичною або ж, якщо одним словом - generic."високоінтелектуальний" висновокОсобисто для мене стає очевидним той факт, що композиція "Evian" є чудовим прикладом того, як дійсно круті навички електронного аранжування витягують за шкірки відверто посередню композиторську ідею, хоч і місцями доволі симпатичненьку.__________🎧 "...а як Вам ось цей techno-metalcore від Northlane? І, власне, із котрим адміном погоджуєтеся?..."