Iniciar sesión Registro
Anuncios
Tu espacio publicitario
Reserva este slot exclusivo para el periodo elegido.
Comprar publicidad →
Logotipo de la comunidad de telegram - 𝕷𝖔𝖓𝖌 𝕽𝖊𝖆𝖉 𝕽𝖔𝖈𝖐'𝖓'𝕽𝖔𝖑𝖑
Añadido 14 jul. 2024

𝕷𝖔𝖓𝖌 𝕽𝖊𝖆𝖉 𝕽𝖔𝖈𝖐'𝖓'𝕽𝖔𝖑𝖑

@longread_rock_n_roll
Número de suscriptores: 549
Fotos: 330
Videos: 14
Enlaces: 491
Descripción:
Лонгрідна та лаконічна форми мають співіснувати разом! Підтримка автора та спільноти: Long Read Rock'n'Roll | Номер Картки МоноБанки | 4441 1111 2563 6005 МоноБанка спільноти Long Read Rock'n'Roll - https://send.monobank.ua/jar/8Fc8bTjxyV
Fuente

𝕷𝖔𝖓𝖌 𝕽𝖊𝖆𝖉 𝕽𝖔𝖈𝖐'𝖓'𝕽𝖔𝖑𝖑 | 01.07.2025 13:22) пан Serhii (підписник The Rock Spectrum): "...я все ...

🌟 (01.07.2025 13:22) пан Serhii (підписник The Rock Spectrum): "...я все ще чекаю їх альбом..."🌟 (01.07.2025 13:38) Я (також підписник The Rock Spectrum): "...сподіваюся, що в якийсь прекрасний день вони просто зроблять пост-анонс про те, що альбом доступний для прослуховування - власне, як вони завжди і робили зі своїми сингловими релізами..."__________І знаєте що, пані та панове? Цей прекрасний день настав і я, на правах, які мені ніхто не делегував, офіційно оголошую 19 квітня державним музичним святом, адже тоді, вже майже три тижні тому, київський гурт POKRUCH анонсував свою дебютну повноформатну платівку, реліз якої відбудеться до кінця поточної весни.Цікавий факт і припущення: наразі гурт видалив більшість своїх композицій зі стрімінгових платформ, залишивши лише три з них - "Небо" та диптих "Класика та Косметика". Можна припустити, що згадані треки так і залишаться у поточному сингловому статусі, а решта, найімовірніше, стане частиною альбому, перед тим пройшовши (можливо) процес повного перезапису - як з точки зору вокально-інструментальної, так і в плані мовного забарвлення лірики.__________🌟 "...а Ви як - чекаєте на довгоочікуваний повноформатний дебют POKRUCH чи, мейбі, вже й забули чекати?..."🌟 P.S.: "...до речі, якщо драмер гурту (пан Гліб Проців) не жартував, то музиканти планують ще й вінілове видання свого LP-первістка - для мене це подвійне свято..."