Fuente
𝕷𝖔𝖓𝖌 𝕽𝖊𝖆𝖉 𝕽𝖔𝖈𝖐'𝖓'𝕽𝖔𝖑𝖑 | ну, що ж, своєрідні Квентіни Тарантіничі від світу metalcore (я про MO...
219 Vistas/Alcance
2026-01-29 19:00
Mensaje №1035
🌘 "...ну, що ж, своєрідні Квентіни Тарантіничі від світу metalcore (я про MOTIONLESS IN WHITE) повертаються до нас зі своїм новим сингловим творінням під назвою "Afraid of the Dark" - попередня студійна активність (в рамках випуску оригінального матеріалу) мала місце у вже далеченькому 2022-му році - саме тоді на музичний світ з'явився крайній на даний момент LP гурту "Scoring the End of the World", допис-згадку про який Ви можете віднайти десь ось тут..." 🌒__________Не дивлячись на те, що вищезгаданий повноформатник так і залишається (станом на сьогодні) єдиною альбомною локацією у творчому сетингу MIW, до якої я час від часу повертаюся, знайомитися зі свіжим музичним проявом цих американців мені було все ж достатньо цікаво і в міру допитливо. Споглядання за тим, як пан Chris "Motionless" Cerulli & Co стилізують форму класичного metalcore 00-х років (не без інших жанрових домішок, звісно ж) викликало у мене як щиру посмішку, так і доволі відчутний подих ностальгії, але на цьому, власне, і все.Сперечатися не буду - харизма Chris'а (як візуальна, так і вокальна) все ще здатна притягувати, а його природній артистизм непогано так вибудовує місток до світу ліричного героя, але в рамках саме "Afraid of the Dark" мої музичні рецептори змогли отримати бодай щось схоже на справжню естетичну насолоду лише під час відтворення навколоіндустріальної секції-програшу, що вступає відразу після брейкдауну - ось там я і надибав для себе частку драйву з насолодою, ще й на пару з відповідною атмосферою.__________🌘 "...а що скажете Ви, пані та панове? Як Вам новий сингл від цих дядьків і чого очікуєте від майбутнього повноформатного альбому? Також, не забувайте ділитися думками і щодо попередніх творінь MOTIONLESS IN WHITE. Словом, чекатиму на всі Ваші прояви активності..." 🌒