Iniciar sesión Registro
Anuncios
Tu espacio publicitario
Reserva este slot exclusivo para el periodo elegido.
Comprar publicidad →
Logotipo de la comunidad de telegram - 𝕷𝖔𝖓𝖌 𝕽𝖊𝖆𝖉 𝕽𝖔𝖈𝖐'𝖓'𝕽𝖔𝖑𝖑
Añadido 14 jul. 2024

𝕷𝖔𝖓𝖌 𝕽𝖊𝖆𝖉 𝕽𝖔𝖈𝖐'𝖓'𝕽𝖔𝖑𝖑

@longread_rock_n_roll
Número de suscriptores: 549
Fotos: 330
Videos: 14
Enlaces: 491
Descripción:
Лонгрідна та лаконічна форми мають співіснувати разом! Підтримка автора та спільноти: Long Read Rock'n'Roll | Номер Картки МоноБанки | 4441 1111 2563 6005 МоноБанка спільноти Long Read Rock'n'Roll - https://send.monobank.ua/jar/8Fc8bTjxyV
Fuente

𝕷𝖔𝖓𝖌 𝕽𝖊𝖆𝖉 𝕽𝖔𝖈𝖐'𝖓'𝕽𝖔𝖑𝖑 | іноді не знаєш як далі жити... як зробити наступний крок? ...інколи тр...

"...іноді не знаєш як далі жити... як зробити наступний крок? ...інколи треба залишити... відірвати частинку себе, що якорем тримає... залишити в минулому і рухатися далі..."🍁 "...так-так, я пам'ятаю про те, що я і досі нічого не написав про цьогорічну повноформатну платівку TELEMA під назвою "Пройдисвіт". У своє виправдання скажу наступне: щойно у мене з'явиться ресурс на об'ємні тексти, то і відповідну рецензію (і не лише відповідну) Ви чекатимете недовго... Ну, а сьогодні давайте лаконічно згадаємо, власне, про найсвіжіший сингл колективу, що релізнувся в останній день жовтня поточного року - "Вугіллям Спалених Мостів"..." 🍁__________Отже, хотів було почати з того, про що написав у другому абзаці, але враховуючи той факт, що хочу завершити сьогоднішній допис виключно на позитивній ноті, поділюся з Вами одним моментом, який, на правду, не те щоб є мегакритичним, але свій вплив як на моє відношення до композиційного наповнення треку-свіжака, так і на мій загальний емоційний фідбек все ж має - на жаль, мені не вистачило хронометражу нового творіння хлопців для належного заглиблення в такий насправді приємний для мене telema-сетинг. Я тільки-но починаю занурюватися у такі близькі моєму музичному серцю декорації, як зовсім скоро вже настає час "прощатися" з ними... "...сьогодні я не буду розвивати вищевикладене по одній простій причині - ми з Вами про це поговоримо як в окремому тематичному дописі, так і, до речі, в майбутній рецензії на платівку "Пройдисвіт". Насправді... протягом вже доволі тривалого часу маю стійке бажання поділитися своїми роздумами на цю тему, адже вона водночас цікава і важлива, як на мене..." Все ж, з іншого боку, варто зазначити, що вищезгаданий слухацький смуток від "прощання" з композицією доволі непогано нівелюється наявним післясмаком від її прослуховування. Що саме стало його основоутворюючим елементом? Атмосфера... Завдяки прекрасному меланхолійно-мрійливому вступу, що вибудовується за рахунок кришталево-чистої клін-гітари і, якщо мені не зраджує слух, навколоембіентної синт-підкладки, музикантам чудово вдається відкрити для мене браму у свій сетинг і, найголовніше, занурити в нього. Ну, а той факт, що хлопці залишають додаткові аранжувальні великодки (тотожні або ж схожі вищеописаному дебюту композиції) в інших трек-локаціях, додатково формує ще й таку необхідну мені цілісність музичного полотна, що, в свою чергу, виводить сприйняття "Вугіллям Спалених Мостів" на рівень вище.__________🍁 "...і це все, що мені припало до душі? Ні, зовсім ні... Я все ж зумів отримати задоволення і від фірмового екстриму Влада, і від канонічної ритм-секції Андрія і Тараса (ох, як же мені до вподоби цей snare-тон), і від впізнаваних гітарних замальовок Романа (відмінний баланс між драйвом і мелодизмом), але, все ж таки, загальна атмосфера стала для мене, і тут висловлюся метафорично, найвищим деревом серед естетично-привабливого лісу..." 🍁"...і розривається душа, але не думай... швидше вперед рушай... щоби стати сильнішим... щоби вирости, треба загартувати стопи, пройшовши вугіллям спалених мостів..."