Iniciar sesión Registro
Anuncios
Tu espacio publicitario
Reserva este slot exclusivo para el periodo elegido.
Comprar publicidad →
Logotipo de la comunidad de telegram - 𝕷𝖔𝖓𝖌 𝕽𝖊𝖆𝖉 𝕽𝖔𝖈𝖐'𝖓'𝕽𝖔𝖑𝖑
Añadido 14 jul. 2024

𝕷𝖔𝖓𝖌 𝕽𝖊𝖆𝖉 𝕽𝖔𝖈𝖐'𝖓'𝕽𝖔𝖑𝖑

@longread_rock_n_roll
Número de suscriptores: 549
Fotos: 330
Videos: 14
Enlaces: 491
Descripción:
Лонгрідна та лаконічна форми мають співіснувати разом! Підтримка автора та спільноти: Long Read Rock'n'Roll | Номер Картки МоноБанки | 4441 1111 2563 6005 МоноБанка спільноти Long Read Rock'n'Roll - https://send.monobank.ua/jar/8Fc8bTjxyV
Fuente

𝕷𝖔𝖓𝖌 𝕽𝖊𝖆𝖉 𝕽𝖔𝖈𝖐'𝖓'𝕽𝖔𝖑𝖑 | Нишпорячи своєю youtube-стрічкою в пошуках чогось новенького та цікаво...

Нишпорячи своєю youtube-стрічкою в пошуках чогось новенького та цікавого, я надибав... зовсім протилежне, а саме - відео на композицію "Red Miso" за авторством американців Animals as Leaders. Цей трек увійшов у крайній на даний момент альбом гурту "Parrhesia", реліз якого відбувся ще 25 березня 2022 року.Ледве кинувши погляд на прев'юшку віднайденого відео, із глибин моєї пам'яті відразу винирнули спогади про осінь 2016 року - саме тоді, 03 жовтня, у київському клубі Sentrum і відбулось моє офлайн-знайомство з цим математичним перформансом. Отриманий післясмак я можу описати як суміш достатнього задоволення моєї потреби у нових музичних відкриттях із безжальною нотно-акордною атакою на мої нейронні магістралі, за нанесені пошкодження яких я так і не отримав тоді жодної компенсації...🎙 animals as leaders | parrhesia | album | 2022Після отриманого музичного експіріенсу я ще протягом року навідувався до творчого багажу Animals, але згодом перемикнувся на інші музичні формації і до прослуховування платівок цього американського тріо жодного разу так і не повертався - до вчора.І знаєте що? На мій щирий подив, подвійний прогон платівки "Parrhesia" подарував мені доволі об'ємні емоційний заряд та післясмак - настільки об'ємні, що станом на цю секунду я переслуховую всі шість повноформатних платівок гурту... Так, новий лонгплей Animals as Leaders не демонструє якоїсь композиторської революції - Tosin, Javier і Matt продовжують досліджувати дисгармонійні прог-джент-хащі, кидаючи всіх нас у вирій шкільних спогадів про страхітливі логарифмічні стежини вищої математики, але, відверто кажучи, мені до біса цікаво за цим всім дійством спостерігати... настільки цікаво, що я навіть подумую про об'ємніший допис, в якому я б поговорив про Animals as Leaders предметніше (що скажете?).А як Вам, дівчата та хлопаки, творчість даного тріо? Чи для Вас подібна музика є чимось на кшталт фразі "що занадто, то не здраво"? 🗑