Iniciar sesión Registro
Anuncios
Tu espacio publicitario
Reserva este slot exclusivo para el periodo elegido.
Comprar publicidad →
Logotipo de la comunidad de telegram - Олександр ЛОМАКО | Офіційно про Чернігів
Añadido 14 jul. 2024

Олександр ЛОМАКО | Офіційно про Чернігів

@lomako_oleksandr
Número de suscriptores: 3 341
Fotos: 1,970
Videos: 107
Enlaces: 312
Descripción:
Політик. Виконуючий обов‘язки Чернігівського міського голови (2023-24)

👥 Número de suscriptores

3 341
Promedio/Día:: -3
Promedio/Tiempo:: -14
Promedio/Mes:: -36

👁️ Vistas promedio por mensaje

4 518
Promedio/Día:: 4,500
Promedio/Tiempo:: 3,721
ERR: 135.23%

📊 Mensajes por Día

0.2
Último día: 0
Promedio semanal: 0
Promedio por día: 0.2

Historial de cambios de estado

Oficialmente no confirmado 2024-07-14

Muro

Estadísticas de telegram canal

Запропонували механізм, як зробити безкоштовним проїзд в автобусах для пенсіонерівВнести зміни в програму компенсації за пільговий проїзд, якими дати можливість пенсіонерам та інвалідам ІІІ групи право безкоштовного проїзду не тільки в тролейбусах, а і в автобусах запропонувала фракція «Рідний дім». Ці категорії соціально вразливі, враховуючи умови воєнного стану та економічну ситуацію. Питання було детально обговорене на засіданні фракції, депутати підтримали таке рішення. Пропонується за транспортними картками дати можливість безлімітного проїзду в тролейбусі. Також буде визначена кількість безкоштовних поїздок в міських автобусах ( від 30 і вище щомісяця). Обмеження кількості необхідні, щоб не перевантажити міські автобуси в години пік, коли чернігівці їдуть на роботу, а також з метою контролю за витратами, адже послугу компенсуватимуть за рахунок бюджету міста.Зміни до програми мають проголосувати депутати на сесії міської ради. Вона запрацює після закладення відповідного фінансування до бюджету міста.
Вітаю всіх офіцерів, солдатів, персональний склад ОК «Північ» з 10 річницею створення!Дякую за захист Чернігівщини та України! Особливі спогади - про перші дні повномасштабного вторгнення, коли саме ОК «Північ» відповідало за захист Чернігівщини, захистили місто та вигнали ворога з нашої землі. Цей подвиг - назавжди вписаний золотими літерами в 1300-літню історію Чернігова.Сьогодні у них перший ювілей - 10 років від дня створення. Дякую за ці почуття гордості та безпеки.Саме 16 лютого 2015 року на базі військового містечка № 19 Чернігівського гарнізону було сформовано оперативне командування «Північ» Сухопутних військ ЗСУ. Першим Командувачем ОК був призначений генерал-майор Олександр Локота. В 2019-21 рр. ОК «Північ» очолював Герой України Валерій Залужний, 2021-23 - Почесний громадянин Чернігова, Герой України Віктор Ніколюк, а з 2023 року Герой України Дмитро Красильников. Ви - наш захист і наша гордість! Спасибі кожному з вас за вашу службу, за те, що наближаєте нашу Перемогу. Вічна пам‘ять всім військовослужбовцям, хто віддав життя за Незалежність та свободу нашої держави… Слава Україні!
107 років тому відбувся бій під Крутами, що став легендою. Це один із найбільших подвигів українського війська. Одне з найвидатніших свідчень сили духу нашої нації. І велика перемога!У січні 1918-го, як і сьогодні, на українські землі сунула російська навала.З північного напрямку, під Крутами, кілька сотень юних хлопців перемогли 4-х тисячну армію більшовиків. Агресора було зупинено. Бій відігравав виняткову стратегічну роль. УНР змогла домогтися міжнародного визнання України на переговорах в Бресті. Так на політичній карті світу з‘явилася держава, незалежність якої ми відновили в 1991.Минуло 107 років. Ворог той самий. Але змінилася Україна. Ворога зустріли не кілька сотень студентів, а мобілізований і вмотивований український народ та його героїчна армія, яка буде боротися з варварською агресією росіян до нашої Перемоги.Вічна пам’ять Героям Крут. Вічна пам’ять нашим захисникам та захисницям, які загинули в російсько-українській війні. Завжди маємо пам’ятати, якою ціною і завдяки кому ми незалежні та вільні.Українці - нація переможців. І ми обов‘язково здолаємо ворога!СЛАВА УКРАЇНІ!
На Чернігівщині влада записала волонтерів у ворогиДрузі, побачив відео, на якому Сергій Притула розповідає, що в Чернігові йому заборонили зустріч із волонтерами. Його фонд збирає та передає армії допомоги на десятки мільйонів гривень. Планувалася зустріч і звіт десь на 50-60 людей в укритті, без анонсів та з дотриманням заходів безпеки. Але влада заборонила цей захід. Звичайно, керуючись виключно «безпековими причинами» 🙂Коли сталася трагедія Драмтеатру - ніхто не подумав про заходи безпеки, ОВА дозволила виставку бойових дронів і виступила її співорганізатором. Минуло півтора роки - ніхто не поніс відповідальності. Але користуючись наслідками своєї ж злочинної бездіяльності військові адміністрації заборонили захід волонтерам. Це доказ того, що ні про яку безпеку ніхто не думає, мета - виключно політична. «Слуги» готуються до виборів, а слуги слуг - забороняють збори волонтерів, бо бачать в них конкурентів.Звертаюся до ДБР вивчити умови та причини відмови начальником міської військової адміністрації у проведенні заходу волонтерів. Про які загрози безпеці говорили чиновники? Чому одні заходи вони дозволяють, а інші - забороняють? Чи не є ці дії зловживанням службовим становищем?І нагадую, що Чернігівське обласне управління СБУ в серпні 2023 року порушило провадження про службову недбалість чиновників військових адміністрацій під час виставки дронів в Драмтеатрі. За декілька днів буде півтора роки від трагедії. Жодного чиновника не притягнуто до відповідальності, нікого не звільнено. Про хід та результати слідства - жодного слова. Очевидно, що хтось в результаті слідства боїться вийти на самого себе, тому ця справа - в «стоп листі». Хочу нагадати діючій владі. Країна воює разом із волонтерами. Не проти волонтерів, а разом із ними проти ворога. Схоже, хтось переплутав. Відкрию вам секрет - наш народ краще відмовиться від підтримки такої влади, ніж від волонтерів, які наприкінці третього року великої війни продовжують закривати дуже багато потреб наших захисників. І війна проти волонтерів нічим добрим не закінчиться. Для влади.
Дорогі друзі! Відновив зв’язок і побачив сотні ваших повідомлень. Дякую за підтримку чернігівцям! Дякую за підтримку соратникам по команді «УДАРу»! Усім, хто не став мовчати побачивши свавілля, яке сьогодні відбувається з демократією в країні. Завдяки вашій підтримці та розголосу в медіа вдалося поламати план влади - будь якою ціною «наздогнати» Ломако. Вчора мені стало відомо про цей план та команду силовикам, яку вони отримали з центру. Сьогодні ми побачили спробу реалізації цього плану. Якби не резонанс - наслідки для мене особисто могли б бути іншими.Задача згори була - відкрити кримінальне провадження та оголосити підозру. Типу: «нам все одно, що ви придумаєте, але зробіть щось з Ломако». І все до цього йшло.Але, коли телефон слідчого, який доставив мене до відділку став «червоним», я зрозумів, що у влади щось пішло не за планом.  Очевидно, що справа була недолугою і суспільству пояснити такі дії було б надзвичайно важко. Тому, план поміняли і нашвидкоруч виписали мені протокол про адміністративне правопорушення. Використали заяву штатного провокатора, який обслуговує військові адміністрації. Терміново підняли заяву двохмісячної давнини. Не з пустими ж руками і вибаченнями відпускати?! Ще раз. На днях мене попередили: «У влади істерика, по тобі замовлення»Сьогодні це підтверджується. Цілком очевидно, що силовики діяли за командою. Всім ясно, який Офіс ці команди дає. І хто на місцях їх реалізує та супроводжує. Хочу запитати у цих діячів: чого ви такими діями досягаєте? Як після такого країна виглядає в очах партнерів? Хто зацікавлений у знищенні демократії в Україні? Лише її ворог.
Під час ветеранського форуму «Герої серед нас: від боротьби до відновлення» ще раз від імені громади Чернігова засвідчив підтримку та повагу нашим Героям.Важливий захід, на якому представники влади різних рівнів мали змогу почути воїнів, їх потреби та з якими проблемами вони зіштовхуються, а також розказати, які кроки робляться в напрямку розвитку ветеранської політики. Дякую громадській організації «Серцевір» за запрошення та за все те, що вона робить для наших ветеранів.Важливим питанням для нашої громади є створення належних і якісних умов для фізичної та психологічної реабілітації воїнів після поранення та їх інтеграції в цивільне життя. Тому продовжуємо займатися облаштуванням відділень в міських лікарнях, оснащуємо їх сучасним медобладнанням.Спільно з ГО «Серцевір» працюємо над створенням, на базі колишньої поліклініки на вул. Пирогова, комунального закладу «Ветеранський простір», який працюватиме для психологічної реабілітації та соціальної адаптації ветеранів. Під час форуму представив присутнім керівника цього підприємства - Сергія Довбиша - Захисника України та ветерана.Держава робить важливі кроки у формуванні нової ветеранської політики і ми готові її підтримувати. Жити в своїх містах, відбудовувати їх, мати можливість допомагати Збройним Силам та планувати завтрашній день - все це ми маємо виключно завдяки сміливості та героїзму наших військових. Наше завдання - створити всі інструменти, потрібні їм для проходження шляху реабілітації та повернення в цивільне життя. Чернігів і надалі робитиме все необхідне для цього.
Ремонт дороги на вулиці Курсанта Єськова та додаткове транспортне сполучення. Сьогодні на загальноміській нараді розглянули кілька питань, важливих, в першу чергу, для мешканців цього мікрорайону. Стосовно ремонту дороги. Необхідні роботи будуть виконані найближчим часом. Питання ремонту цього шляху неодноразово піднімалося в публічній площині і пояснювалося, що значна частина дороги знаходиться не на землі міста, а тому перш, ніж виділяти кошти з міського бюджету та ремонтувати, потрібно було отримати від власників землі дозвіл на тимчасове користування. Бюрократичні процедури зайняли стільки часу - скільки вони його вимагали. Додатково минулого тижня я провів зустріч з керівником структури, яка відповідальна за ці процедурні питання зі сторони власника землі. ❗️Сьогодні всі документи підписані і комунальники готові розпочинати роботи. Найгірші ділянки будуть відремонтовані і організовано безпечний рух цією дорогою. 🚌Ще одне питання цього мікрорайону - розширення транспортного сполучення. У зв'язку з відкриттям великого торговельного центру та звернень мешканців із проханням організувати сполучення мікрорайону з міською лікарнею №2, розглядаємо варіант запуску маршруту, який з’єднає цей мікрорайон із вказаними зупинками. Управління транспорту вже займається цим питанням.
Такої масштабної реконструкції трубопроводів централізованої системи теплопостачання Чернігів не знав за всі роки Незалежності. Спільно з НЕФКО розпочинаємо реалізацію великого проекту. На роботи партнери виділили нам грант у розмірі 5,2 млн євро. Всі закупівлі проводяться за стандартами та під керівництвом НЕФКО.Сьогодні на виконкомі дали дозвіл на підписання договору КП “ТКЕ” з виконавцем першого етапу робіт, вартістю 700 тис. євро.1️⃣На ділянці магістральної мережі наземного прокладання, протяжністю 3,1 км, буде замінено теплову ізоляцію, що дозволить майже вдвічі зменшити втрати тепла.Чому це важливо Ця мережа почала експлуатуватися з 60-х років минулого століття та їй додатково завдано пошкоджень під час бойових дій у 2022-му, тому ізоляція в поганому стані, а десь і взагалі відсутня. Орієнтовно до 30% тепловтрат відбувається саме в процесі транспортування, а від цього магістрального трубопроводу залежить теплопостачання до 50% населення міста.2️⃣Друга частина проекту на підготовчому етапі до реалізації. Її вартість - 4 млн євро. Це вже будуть роботи із заміни підземних трубопроводів (перша ділянка від танку на просп. Перемоги до “Деснянської правди”, друга – вул. Коцюбинського). За рахунок економії коштів плануємо провести додаткові переговори з партнерами стосовно ремонту ще однієї ділянки між “Деснянською правдою” до вул. Коцюбинського.🤝Дякую всім, хто працював з донорами і залучив цю підтримку для реалізації важливого проекту із заміни та утеплення трубопроводів. Це питання стратегічного розвитку нашого міста та ще один приклад ефективної співпраці міської ради з міжнародними партнерами 🇺🇦🇪🇺.
У Чернігові розпочався опалювальний сезон 2024/25 рр. Сьогодні тепло почали подавати до закладів соціальної інфраструктури - освіти та медицини. Завтра, 16 жовтня, до житлових будинків. У місті близько 1300 багатоповерхівок, тому ❗️на подачу теплоносія знадобиться кілька днів. Теплогенеруючі підприємства звертаються до чернігівців із проханням звертатися на номери їх аварійних служб (☎️можна знайти на платіжних квитанціях) з понеділка (21.10), для вирішення, наприклад, питань із повітрям в системах чи відсутності взагалі тепла у всьому будинку. Враховуючи ситуацію, в якій проходитимемо цей опалювальний сезон - готуємось до будь-яких сценаріїв. Зокрема, всі об’єкти АТ “ОТКЕ” забезпечені альтернативними джерелами живлення, доукомлектовуються наступного тижня і об’єкти КП "ТКЕ". Тобто, всі елементи, які беруть участь у процесі постачання теплової енергії, будуть забезпечені альтернативними джерелами живлення. Запаси палива зроблені обома підприємствами. Частину котелень та теплових пунктів підключено до двох ліній електропередач. Продовжуються роботи зі встановлення когенераційних установок, отриманих від партнерів, на визначених об’єктах теплогенеруючих підприємств.
Маємо приємну новину, яка важлива для стратегічного розвитку нашого міста. 👉Чернігів став членом Мережі європейських міст Eurocities. Відповідне рішення було прийнято на засіданні виконавчого комітету Eurocities. (до складу якого входять мери Лейпцигу, Ґенту, Афін, Барселони, Флореції, Гельсінкі, Роттердаму, Осло, Відня). Eurocities - це провідна міжнародна організація, яка об'єднує більше 200 європейських міст, які разом працюють над забезпеченням якісного життя для 150 мільйонів людей. Вона охоплює всі сфери діяльності, які становлять інтерес для міст: від культури та охорони навколишнього середовища до економічного розвитку, роботи громадського транспорту, екології та SMART CІТІ "розумного містобудування". 🤝Серед членів спільноти - європейські столиці та відомі міста, такі як Лондон, Цюрих, Рим, Брюссель, Прага, Стокгольм та багато інших. Тепер Чернігів матиме можливість спілкуватися з ними в одній спільноті, переймати досвід та найкращі практики, налагоджувати партнерські відносини. Це можливість для реалізації спільних проєктів, в тому числі, за кошти європейських фондів, а також залучення інвестицій, досвіду та інновацій в наше місто. Приєднання Чернігова до мережі Eurocities - ще одне визнання Європою, що Україна і Чернігів стали щитом від зла, та захищають сьогодні весь континент від російської навали. Це свідчення, що сьогодні ми захищаємо спільні цінності - свободу, демократію, місцеве самоврядування. Це чергове свідчення, що наше місто на правильному шляху. Визнання стійкості нашого міста, яке відбило навалу агресора та ще одне визнання того, що Чернігів - це місто Героїв! Дякую європейським партнерам за визнання успіхів нашого міста та підтримку Чернігова! Дякую всім чернігівцям за вашу стійкість, патріотизм та щиру працю. Працюємо над відновленням та розвитком нашого красеня-Чернігова!