Fuente
Олександр ЛОМАКО | Офіційно про Чернігів | Транспортна криза: тиск громади спрацював!Документи, які могли б запоб...
3 630 Vistas/Alcance
2026-03-06 08:30
Mensaje №3278
🚌 Транспортна криза: тиск громади спрацював!Документи, які могли б запобігти колапсу, лежали в МВА ще з листопада. Тільки під тиском чернігівців їх нарешті підписано. Транспорт поступово відновлює роботу.Що відомо на зараз:🔹 Маршрут №31 (Подусівка): підписано тимчасові договори. Має запрацювати вже цими вихідними.🔹 Маршрут №29: обслуговуватиме комунальне ЧТУ.🔹 Маршрут №20: розглядається тимчасового об’єднання з №29, але не раніше другої половини березня. Масани поки, на жаль, залишаються без адекватного сполучення.Як це сталося?Після ігнорування сесії міськради Брижинським та його прихильниками від «Слуг», ОПЗЖ та «Нашого краю», громада направила до МВА резолюцію. Вимога проста: механізм компенсації за пільговиків та залучення комунальних автобусів.«Раптово» на зустрічі 4.03 очільник МВА змінив поведінку та дістав ті самі документи, що ігнорував місяцями.❗️ Питання на мільйон: Чому Брижинський не підписав документи ще в листопаді? Чекав на премії для себе та адміністрації чи просто хотів, щоб місто ходило пішки?Справді старанний «хунвейбін»…