Iniciar sesión Registro
Anuncios
Tu espacio publicitario
Reserva este slot exclusivo para el periodo elegido.
Comprar publicidad →
Logotipo de la comunidad de telegram - Олександр ЛОМАКО | Офіційно про Чернігів
Añadido 14 jul. 2024

Олександр ЛОМАКО | Офіційно про Чернігів

@lomako_oleksandr
Número de suscriptores: 3 341
Fotos: 1,970
Videos: 107
Enlaces: 312
Descripción:
Політик. Виконуючий обов‘язки Чернігівського міського голови (2023-24)
Fuente

Олександр ЛОМАКО | Офіційно про Чернігів | До мене продовжують звертатися чернігівці з запитанням, чому перестали...

До мене продовжують звертатися чернігівці з запитанням, чому перестали їздити автобуси №20, 22, 29, 31 і що буде після 1 березня. Пояснюю:Факти:▪️ 38–42% усіх пасажирів не платять за проїзд і користуються пільгами.▪️ Але компенсацію за пільговий проїзд отримують лише 2–4 автобуси з 94, які працюють на міських маршрутах. Так прописав начальник МВА.▪️ 17 лютого на зустрічі з перевізниками Брижинський пообіцяв за 5 робочих днів внести зміни до програми, щоб кошти за перевезення пільговиків отримували всі автобуси, які їх возять. Це не потребує додаткових коштів із бюджету міста та підвищення вартості проїзду.▪️ Станом на 25 лютого зміни не внесені.Результат:▪️ Мешканці Подусівки, Шерстянки та Масанів годинами чекають автобуси на зупинках.▪️ Уже з 1 березня на маршрутах №20, 22, 29, 31 автобусів може не бути взагалі.▪️ Перевізники готові придбати транспорт та запустити на цих маршрутах, але працювати в збиток через невиконані обіцянки ніхто не хоче.▪️ Чернігівці стали заручниками некомпетентності та постійної брехні одного призначеного згори чиновника.▪️ Із такою непродуманою транспортною політикою начальника МВА не виключено, що без транспорту невдовзі можуть залишитися й інші райони міста.▪️ Порада Брижинського мешканцям мікрорайонів, які залишаються без автобусів, незмінна:«Нічого страшного, якщо люди пройдуть 5 км пішки». 🤯Докерувався.Додатки:📎 Протокол наради 17.02, де начальник МВА взяв зобов’язання за 5 днів відкоригувати програму📎 Відповідь управління транспорту на мій запит 25.02, з якого видно, що ніяких змін не внесено