Fuente
Олександр ЛОМАКО | Офіційно про Чернігів | Рефлексії 2025 року: ЧернігівНа Чернігівщині криза влади має ім‘я та п...
4 050 Vistas/Alcance
2025-12-30 07:51
Mensaje №3241
Рефлексії 2025 року: ЧернігівНа Чернігівщині криза влади має ім‘я та прізвища: начальники військових адміністрацій абсолютно не відповідають займаним посадам. Війна для них стала універсальним виправданням — для бездіяльності, непрозорості та відверто дурних рішень. Парадокс, але попри наявність у місті одразу двох військових адміністрацій, у 2025 році чернігівці відчували себе менш захищеними.В місті уся влада фактично зосереджена в руках призначеного чиновника. Брижинський, до якого мешканці міста ставляться відверто негативно (схоже, це взаємно), одноосібно розпоряджається бюджетом, роздає землю своєму оточенню та поводиться як дрібний царьок. Це — приклад узурпації влади в країні і це шкодить, адже демократія важлива, особливо, під час війни.Місцеве самоврядування в Чернігові фактично перестало існувати. Сесії міської ради перетворилися на формальність, депутатів, обраних громадою, усунули від впливу на реальні процеси в місті. За одноосібного керівництва містом Брижинським система управління деградувала настільки, що найбільш обговорюваним «рішенням року» став сквер імені Трампа.Найгірше — це не помилки. Найгірше — коли абсурд стає нормою.Я знаю, що чернігівці чекають на повернення нормальної влади в нашому місті. Але вибори під час війни — погана ідея. Спочатку має бути стійке припинення вогню. Уже потім містяни дадуть справедливу оцінку тому, що відбувається з Черніговом останні роки.2025 рік показав просту річ: кількість посадовців, відповідальних за безпеку, не дорівнює якості управління. Негативні наслідки цього експерименту відчуває все місто. І це те, що нам разом доведеться виправляти після війни.