Fuente
Олександр ЛОМАКО | Офіційно про Чернігів | Не можуть запровадити адресну тривогу - але можуть перевести освіту в ...
3 770 Vistas/Alcance
2025-08-26 10:38
Mensaje №3196
Не можуть запровадити адресну тривогу - але можуть перевести освіту в «онлайн».Знову вся перша половина робочого дня - тривога. Повідомляли про БПлА на півдні області. Лікарі - пауза, довідки - черги, діти в садочках - в укриттях. Це стало буденністю для великої прикордонної області. Я за безпеку на 100%. Але не за абсурд.Коли летить балістика чи масований «Шахед» - загальна тривога без питань.Коли «очі» ворога висять над прикордонням чи дрон крутиться десь над Прилуками - має бути адресна тривога по районах області.Локальна загроза - локальний сигнал. Скальпель, а не кувалда.Так уже працюють Київська, Харківська (місто й область), Дніпропетровська, Полтавська, Запорізька та інші області. Чернігівщина - ні.Чаус каже: «ні».Брижинський тим часом крутить «гучність» сирени, замість включити голову. Місто проклинає його «брижжчання», а порядку в оповіщенні як не було, так і немає. Сирена - це не пульт керування містом!Повна відповідальність за відсутність диференційованої тривоги - на військових адміністраціях. Їх у Чернігові дві. Для чого - незрозуміло. Їм цікаво все, що завгодно, крім безпеки: дерибан землі, міський бюджет, громадські перевезення, соціальний популізм… А як доходить до елементарного - ховаються за військовими, ДСНС і освітянами, перекладають відповідальність та штовхають школи в «онлайн».Саме зараз військова адміністрація міста розглядає питання формату освітнього процесу з 1 вересня. Через постійні довгі тривоги думають про формат «онлайн» в школах та відповідно закрити ДНЗ. Попереджаю цих діячів: не грайтеся з вогнем. Не збурюйте людей. Школи мають працювати в очному режимі, діти мають ходити в садочки. Інакше обуренню людей не буде меж. І наслідки будуть. Обов’язково.Чернігову потрібна розумна тривога і повага до людей. І повернути логіку в оповіщення потрібно вже зараз. Чернігівці тримаються, але нервів на чиновницьке «брижж» більше нема.