Fuente
Олександр ЛОМАКО | Офіційно про Чернігів | 13 та 14 квітня, беріть друзів, родину, сусідів та виходьте в свої дво...
2 600 Vistas/Alcance
2025-04-11 07:43
Mensaje №3137
13 та 14 квітня, беріть друзів, родину, сусідів та виходьте в свої двори на весняне прибирання міста та висаджування квітів!Ми робимо так щороку напередодні Великодня. Це більше, ніж прибирання — це наша спільна турбота про рідне місто. Чернігів — наше серце. Ми хочемо бачити його чистим, доглянутим і квітучим.Закликаю всіх активних, небайдужих і патріотичних мешканців долучитися до загальноміської толоки. Разом прибиратимемо двори, вулиці, сквери.І висаджуватимемо квіти.Так, саме квіти. Бо цьогорічна толока — це не лише про чистоту. Це — про гідність. Це — наша відповідь на зневагу. Наша реакція на несправедливість, яку відчуває кожен чернігівець. Ми покажемо: любов до свого міста — це не слабкість, а сила.Як і тисячі мешканців Чернігова, я був обурений висловлюванням посадовця, який заявив, що люди, яким подобаються клумби й квіти біля під’їздів — “ідіоти, яких треба лікувати”.Ми не дозволимо нікому ображати чернігівців та зневажати наше місто. Ми не дозволимо будякам заполонити Чернігів!Толока і висадка квітів — це наша мирна, але тверда позиція. Це наш спосіб сказати: "Будякам не місце в Чернігові!"Долучайтеся до загальноміської толоки!Разом ми зробимо Чернігів ще кращим. Таким, яким ми всі хочемо його бачити.Об'єднуймося! Працюймо разом. І хай Чернігів розквітає!