Fuente
Live - Черкаси та область | Полярники з Черкащини розповіли про побут на антарктичній станціїПоляр...
475 Vistas/Alcance
2024-07-21 15:00
Mensaje №1821
🧊Полярники з Черкащини розповіли про побут на антарктичній станціїПолярники-черкащани Микола Старинець, Олександр Полудень та Володимир Храпач доєдналися до відкриття експозиції «Україна в Антарктиці: дослідження та незламність».🟢Фотовиставку відкрили в Черкаському ЦНАПі, з нагоди річниці підписання меморандуму про передачу Україні від Великої Британії станції «Фарадей», що нині має назву «Академік Вернадський».💤Олександр Полудень, учасник п’яти річних експедицій, розповів, як на станції відзначають середину зими – свято Мідвінтер. У цей день відбувається посвята новачків у крижаній воді.– Існує така традиція, що кожен полярник повинен з галстуком скупатися в Південному океані.*️⃣Очільник Національного арктичного наукового центру Євген Дикий підкреслив, що Україна переживає непрості часи, проте в нас жива наука:– Першочергово ми маємо подякувати всім, хто зараз тримає на собі лінію, яка відділяє нас від зла. Українських полярників більше на фронті, ніж на станції натепер. На станції 14 людей, а 24 людини стали на захист країни.➡️Усі охочі зможуть переглянути виставку до 20 серпня. Вона складається з 27 фото про дослідження українців в Антарктиці, природу континенту, зміну клімату. Представлені антарктичні артефакти, костюм полярника.😊 Live🤳che💬 Надіслати новину