Fuente
Літературний Тигр | NP Shopping, якщо що, не платили мені за рекламу (і дарма, між іншим)....
1 500 Vistas/Alcance
2025-05-24 08:14
Mensaje №1960
NP Shopping, якщо що, не платили мені за рекламу (і дарма, між іншим). Але досвідом поділюся.Замовляв книжки через bookbot — це такий сайт, де люди з усієї Європи продають свої книги. Але фішка в тому, що продавці відправляють свої книжки до офісу маркетплейсу в Чехії, де їх перевіряють, фоткають, пишуть опис і тільки тоді виставляють на продаж. Тобто книжки продає вже сама платформа, а першовласник отримує свою копійку після продажу. Через це можна замовити книжки хоч всіма мовами світу: як новенькі вживані примірники, так і старезні раритети, але заплатити лише за одну доставку. Вибір такий, що очі розбігаються. Тут книжки усіма мовами, що ви тільки можете знати. З цінами взагалі окрема пісня. Відчуття, ніби потрапляєш на барахолку, тільки без запилених коробок і бабусь на табуретках. За 8 книжок у чудовому стані я заплатив 24 євро.Замовлення було оформлено 12 травня. Наступного дня отримав трекінг-номер від UPS. А вже 20 травня я тримав усе це добро в руках. Швидко, приємно, але найцікавіше попереду.Бо я морально готувався віддати за доставку стільки ж, скільки за самі книжки. Але сюрприз: доставка з німецького складу до київського поштомату обійшлась у 594 грн. Плюс 2 євро за те, щоб книжки доїхали до складу Нової пошти в Європі.Тобто я сильно переоцінив вагу упакування та книжок в м'якій палітурці. Обов'язково замовлятиму й надалі.