Iniciar sesión Registro
Anuncios
Tu espacio publicitario
Reserva este slot exclusivo para el periodo elegido.
Comprar publicidad →
Logotipo de la comunidad de telegram - зі смаком клею🥕 (ЛІМІТКА тут)
Añadido 14 jul. 2024

зі смаком клею🥕 (ЛІМІТКА тут)

@limitka88
Número de suscriptores: 680
Fotos: 6,070
Videos: 455
Enlaces: 1,200
Descripción:
Приватне представництво українського косплею та безЛІМІТНИХ Підземель🥕 обговорення: https://t.me/+B-L1rG2PZX5hNjgy наліпки: t.me/addstickers/limito4ka88

👥 Número de suscriptores

680
Promedio/Día:: 0
Promedio/Tiempo:: +14
Promedio/Mes:: +36

👁️ Vistas promedio por mensaje

234
Promedio/Día:: 212
Promedio/Tiempo:: 443
ERR: 34.41%

📊 Mensajes por Día

5.1
Último día: 6
Promedio semanal: 5.7
Promedio por día: 5.1

Historial de cambios de nombre

зі смаком клею🥕 (ЛІМІТКА тут) 2025-10-08
зі смаком клею🥕 2024-07-14

Historial de cambios de estado

Oficialmente no confirmado 2024-07-14

Muro

Estadísticas de telegram canal

Мене останнім часом накриває імпостер-синдром, панічні атаки, страх за своє життя та безпеку, але більше: за життя та безпеку моїх близьких... як добре що існує крафт і косплей де поки ти щось робиш руками фізично тобі важко, складно і треба активно думати головою. Остання розкіш доступна всім, але не всі нею вирішують скористатись. Це - вибір. Тож не бачу, чому ми маємо виправдовувати дії та слова інших людей якимись недоведеними відхиленням, віком і т.д.У нас фандом аутсайдерів і андердогів: всі з нас були підлітками, всі з нас переживали втрати, складнощі, багато творчих людей мають нейровідмінність, депресію, сидять на ліках. Але це не знімає з нас автоматично відповідальність за наслідки наших дій, я не права? Не знімає з мене, не знімає з вас, не знімає ні з кого. Ми не ляльки і не предмети, а живі людиськи з м'яса, кожен зі своїми особливостями. І зібрались тут на правах компанії гіків: людей, які шалено і відважно люблять робити складні живі і рухомі "фанарти" по улюбленим фандомам. Слова афектять нас. Дії афектять нас. Навіть "найстарших" і "найміцніших".Я не вважаю ізоляцію від [активність-нейм] чи виключення зі свого сейфспейсу "злочином" проти людини. Це спосіб захистити своє та свої цінності від таких людей. Я не вважаю блокування чи бан особистою образою гідності людини. Люди мають право НЕ пускати "до себе додому" кого хочуть без пояснення причин. Хіба не так? Поправте мене будь ласка. #лор_88
🗿⚪️ Відповіді на реакт "подання заявки на Фанкон" ⚪️🗿Традиційно, одним постом: 🔥-яким лаком вкладаєте перуку? Який на лекції Покемону рекомендували (пікча 1, все інше - меми) ⚪️ ❤️- на скільки відсотків готовий косплей до подачі? Для приймаючих: адназначна!Насправді десь ну 97-98, там далі ще питання про доробки... 👀- що найскладніше було робити/робите для заявки? Ухх, саме для заявки Я БУЛА ДУЖЕ ЗДИВОВАНА скіко сил пішло на опис "як я провів лі.. робив крафт костюму". Щиро дякую Бабачку, яка згодилась нам допомогти зібрати то все в один файл, без тебе ми б йобнулись 🫶А ну і ще у нас є відео репетиції але ніхто не питав про нього тож ну колись подивитесь типу крутий монтаж до/після/зі сцени (якщо нас приймуть взагалі) 👉 🕊-скільки годин ви спали останні ночі? Десь 8-10, несподівано.. Мене зараз так вирубає що я нічого не можу зробити з цим фізично 🥲 💯-скільки % даєте на те, що заявку приймуть? Ну що взагалі приймуть десь 90+, а от що приймуть в хард, на який 14 місць на всіх (і самороб і замовлене у майстерень)... чесно, я не дуже вірю. У нас воно "не виглядає візуально так складно, як насправді складно всередині"-тип костюмів.Тому особисто у мене є десь 70/30, що саме в хард ми не пройдемо. Виключно тому, що я спостерігаю по вашим паблікам (ви дуже круті, величезний респект🖤) 🎉-чи задоволені тим, що зробили/робите? Так, абсолютно. У мене є пару косметичних правок (кнопку перешити трохи вбік, продублювати ручний шов на вивороті бо ліска трохи "ковзає"...), але загалом я несподівано люблю цей костюм і цю задумку, вони мені дуже цінні все ще, це про шось та й каже. 🍾-робите в соло чи "всім селом"? Ну, для початку: у нас парний виступ, отже костюми робились вдвох, хоча і відсоток "втручання" у роботу одна одної прям мінімальний.Конкретно мій костюм робився 95% самостійно, 5 я даю на величезну допомогу Чіві з пофарбом основних тіней з аерографа та лакуванням. Це прям дуже багато і я нажаль рілі не знаю як би вивезла без свого дуо та її майстерні, бо я більше в хаті лакувати/фарбувати основні шари не можу. 💔-чи довелося щось переробляти? Загалом так, я переробляла той молд двічі (заплановано), а потім кейсінг двічі (не заплановано), ну і корсет затягнув 4 макети щоб сісти по фігурі, яка весь час мінялась протягом пошиву.Зараз хіба перевкласти перуку трохи після фотосу щоб було охайніше і в цілому треба трохи посунути внутрішні кнопки всередині корсету. Тобто ну, завжди є що доробляти, але якщо я прямо зараз одягну цей образ і вийду на сцену — зміниться рівно нічого, він готовий 😋 ❤️‍🔥-наскільки зараз придатна для життя ваша кімната? Вже норм, бо я відправила всі декорації і сіжу наметую інший проект ось так: 🥰 🥰-скільки коштів ви вже витратили на образ? Ай, тазашо? 😓У мене основні витрати це матеріали, інструменти та поїздка у Львів щоб погрунтувати/пофарбувати більшість свого крафту як нормальна людина.Якщо НЕ рахувати ручну роботу та нове обладнання, яке мені було необхідно для цього проекту (оверлок, ультрапотужна праска) і куплялось у зв'язку з ним... Виходить близько 37 тисяч гривень. Близько, бо я 100% щось не врахувала і округлила в меншу сторону. #лор_88
Сьогодні День пам’яті та перемоги над нацизмом. День, коли вся Європа відзначає завершення найстрашнішої війни ХХ століття – війни, після якої мав би бути тільки справжній мир. Саме так тоді мріялось, коли гармати Другої світової почали замовкати.Та війна перетворила нашу землю на поле жорстоких битв, знущань на окупованій території, масового знищення людей і життя. Втрати українського народу одні з найбільших у Другій світовій. І внесок українців у поразку нацистів теж один з найбільших. Мільйони українців у складі різних армій держав Антигітлерівської коаліції боролися проти нацизму. Мільйони українців були серед переможців, зробивши все можливе, щоб тотальне зло програло.На жаль, через 81 рік ми знову змушені зупиняти зло – теж тотальне, яке не приносить нічого, крім руїн та знущань, і яке засноване на аналогічній ідеології ненависті. Оновлена версія нацизму, що має маркування: «сделано в России».Здолати таку російську агресію сьогодні може і має об’єднаний вільний світ. І я вдячний усім, хто допомагає нам захищати життя. Вдячний усім, хто не дає цьому російському режиму диктувати світові, що буде далі. Захист життя людей та свободи народів від Путіна – це абсолютно достойне вшанування памʼяті тих, хто не дозволив Гітлеру підкорити Європу і світ.Вічна вдячність усім, хто бився проти нацизму та звільнив людей. Світла памʼять усім невинним жертвам Другої світової війни. Слава кожному захиснику життя! Слава Україні!
Став помічати, що дуже багато людей що займається 3д-друком дуже зневажливо ставляться до власної безпеки. Друкують ABS і фотополімерами вдома, закритих кімнатах, або в робочий зоні, де самі ж і сидять, не провітрюють приміщення при роботі принтера.Друзі, так робити не треба. Я розумію що ABS дешевий пластик, і його не складно обробляти, але ABS - він же акрилонитрилбутадієнстирол, при нагріванні викидає в повітря той самий стирол. Стирол - канцероген (викликає рак), дуже шкідливий для центральної нервової системи, загальнотоксичний яд. Викликає запаморочення, втрату пам`яті, і цілий букет інших порушень. Про фотополімерні смоли для dlp\sla принтерів теж нічого хорошого сказати не можна, там все те ж саме для ЦНС і дихальних шляхів, а ще деякі види смоли викликають хімічні опіки при контакті зі шкірою.А ви цим в хаті дихаєте. Дбайте блять про власне йобане здоров`я, бо ніхто крім вас не подбає. Те що воно не сильно смердить, не означає що воно безпечне.Якщо не вірите моїм словам, то от вам англомовні документи про хімічну безпеку:https://drive.google.com/file/d/1QC7iZDf6_lwv1Kfw2QlzvnAbbs5HhmPO/view
Вчора Рада ухвалила у першому читанні проєкт нового Цивільного кодексу (#15150).Це один із ключових документів, який визначає правила життя в країні. 803 сторінки тексту, 1600+ сторінок змін і десятки зауважень від профільних органів були фактично проголосовані в турборежимі.ЗМІ вже помітили, що саме викликає найбільше занепокоєння. Фактично розширюється інститут “добросовісного набувача” навіть у випадках, де є очевидні порушення: договори щодо землі можуть визнаватися недійсними без рішення суду; незаконна приватизація пам’яток може “узаконюватися” після 10 років; значна частина природоохоронних територій втрачає реальний захист; навіть незаконно відчужене майно держава зможе повернути лише через компенсацію з бюджету; послаблюється роль земельного, природоохоронного та господарського законодавства. Окремо – кілька норм, які прямо впливають на повсякденне життя: суд отримує розмиті повноваження “вживати заходів для примирення подружжя” на підставі так званої “доброзвичайності”, що може затягувати розлучення; захист майна фактично прив’язується до наявності запису в реєстрі: якщо об’єкт туди не внесений, його легше втратити; нечітко визначено, що саме є публічною власністю, що відкриває шлях до передачі стратегічних об’єктів у приватні руки; строк стягнення аліментів за минулий період пропонують скоротити з 10 років до 1 року. Законопроєкт також уже піддавався критиці буквально кілька місяців тому, зокрема через норму про зниження шлюбного віку до 14 років, яку врешті-решт прибрали.
Традиційно, відповіді одним постом: 『🔥』- Про яку локацію для зйомки ви мрієте? Для якого персонажа? БУДЬ ЩО з ЕкспедішнДля Будь-кого з ЕкспедішнКличте мене на парнікі, Густав буде готовий десь восени『♥️』- У вас є улюблений фотограф/иня? Чому саме він/вона? Насправді з тих, хто зараз активно фоткає найбільше я люблю працювати з Мейн та Марі, дуже сподобалось але було умовно "по 1 фотосу" з Астер та Ельзою. "Не розпробувала", несіть ще 🐱А "чому"? Та тому що роблять класну якісну роботу, чітко розуміють свої можливості та весь час донавчаються. Арт це скілл і купа роботи, вони її роблять 👍🥰』- Чи була у вас фотосесія, яка змінила ваше ставлення до себе? Кожна трошки міняє, в основному не сам фотос а підготовка до нього, тестування нових можливостей, трюків для класного кадру тощо.Загалом мені подобається дивитись на себе і в персонажах і без. 『🌚』- Як ви ставитесь до еротичних зйомок? Були б на них сили час і гроші -- дуже да, дуже сюда.Але ну, мені особисто вони нічого не несуть крім цікаво проведеного часу, для косплейної сторони Ліміточки вони юзлесс)『』- Ви більше фанат одного сильного кадру, чи серії, яка розповідає історію? Вважаю, що одним кадром більш ніж можна розповісти історію. Всупереч алгоритмам інсти, i believe in 1_кадр supremacy 👏🍓』 - Ви ставите свої фото на екран телефону? Нє, телефон для мене виключно інструмент і виглядає він буквально ось так: 『🤔』- Що для вас важливіше у косплей-фото: схожість на персонажа чи передача його атмосфери? Задоволення та враження самого косплеєра...? 『💯』- Ви більше любите постановочні зйомки чи імпровізацію? Зазвичай готуюсь до фотосів, підбираю рефи для всього включно з мейком, завчасно пробую фарбуватись та виставляти себе перед дзеркалом щоб по ітогу після обробки бодай 3-4 кадри були "постер"-якості 👌 ТОЖ ЗВІСНО імпровізація...а це що? 『😢』– У вас був фотосет, фото з якого ви так і не наважились опублікувати? Чому? Тому, що вони не оброблені, іхіхіА ще у мене було аж 4! фотоси Рей Аянамі з 16 року... Але в 4/4 випадках з фотографом, технікою, файлами ставалась якась сумна кулсторі або просто пропадала мотивація до обробки. Равок у мене теж нема 🐱Ви не застали мій еджи_підліток прайм, коротше)#лор_88
Але спочатку я хочу одним постом згадати ВСІ косяки, ситуації та "жахи", які пережив той костюм і його косплеєр... Бо воно красіве, реально красіве. Я плакала яке красіве і забула засняти на камеру. Поганий контентмейкер, не буде тобі переглядів, давай по новій.Та всеж, той костюм робила жива людина, яка робила помилки та виправляла їх 🐱 Тут буде багато "сторонніх" деталей, контексту та овершерінгу 1. Ушивала майже готову підкладку (після 4! макетів), на якій тримається весь корсет. Так, по ітогу цього не видно (фото деталей зсередини теж будуть, згодом). Але яка ж це була pain in the ass..Так сталось бо посеред білду я злізала з ліків, які афектили моє самопочуття і коли злізла перестала "перегріватись" та позбулась більшої частини набряків по тілу. Тепер я мерзну як всі і захворіла бо в хаті -5 і кожна примірка того костюму робилась не знімаючи верх светру (бо я б вмерла). 2. До речі про pain... цей білд був сильно вище мого рівня пошиву глобально і локально. Мені довелось І навчитись багатьом новим речам і більше ПЕРЕвчитись з того, що я пам'ятаю з навчання. Нічого так не змусило мене силою зрозуміти як працює шкірзамінник як... бісові складнючи форми з нього і тільки з нього. Ці драпірування мене знищили. Я замахнулась в те поле, в якому не шарю і "перемогла" їх, але це буквально єдина деталь костюму над якою ліміточка тряслась в сльозах і соплях, вимучуючи кожну секунду проклятого процесу (в одному з наступних постів будуть фото поблизу і з середини, по ним стане прозоро "чому").Це був той фромсофтвейр-бос, якого я не просила. Але ось ми тут. Тепер не існує, буквально не існує у всесвіті таких орігамі-переускладнених драпіровок та ручного пошиву, який я НЕ подужаю після нього. А ще я абсолютно розумію чому шкірзамінник так ненавидять деякі швачки: це не тканина а буквально гума і він здатен пробачити 0 швів +не дихає +вимагає трюків за які не "платить" ніякими зручностями ані шьюну, ані клієнту. 3. Без коментарів. Робити кейсінг для тонюсенького молду з пластику...Якби він був халявний і його можна було наслоїть в 3 см товщиною, то "ну може". Але існує ГІПС, надійний сука ГІПС.Так, результат все ще топ, але наступного разу я зроблю все ще краще, ось 👉👈 4. А ви теж коли крафтите плануєте навернути свій друк зі столу? 🫦💅💄👌Інженерила облегшений крафт... Ну він і облегшив себе на носяру. Хі-хі ха-ха, зараз все пофікшено до стану 9,1413926 /10.Всім дякую за психологічну підтримку, ви вірили в мене більше, ніж я в себе 🦾Писала в коментах, напишу ще: ми з Чіві тупо раді, що воно все відвалилось НЕ не фесті і не по дорозі а "в комфорті затишного дому" де під рукою матеріали для фіксу і час на висихання.+Тепер я буду додавати підкладку на ВЕСЬ натільний крафт без виключення. Підкладка рятує 💗 5. Голочний кріптоніт.Загалом цей костюм знищив більше 15 голок і все б нічого, але у мене коти. Тож задача "знайти відлетіле вушко" стояла ту мач гостро кожен раз. Цілих булавок у мене теж майже не лишилось, тож... Закінчили і слава Ктулху👍 6. Розплата.. Бог крафту дав, бог крафту взяв. І з відсотками.😅Робочий палець запалився і почав розкладатись. Дідо Нургл єхідно посміхається... Але не довго бо мазька з порад Оріона витягла більшість гною і воно принаймні почало затягуватись. На ліках я не могла нормально заживати, зараз повернулась до норми, тож думаю ввечері дошити пару кріплень вже зможу 🤓 Ну якось так..Дякую, що дочитали до кінця 🌟Піду дивитись інтерв'ю з Весняною 🐸#лор_88 #крафт_88 #пошив_88
Всіх вітаю ! З вами Камі ✨️ І я нарешті це зробила..Відкриваю передзамовлення на свій косплей-планер ✨️🤍Ви теж починаєте косплей… і потім все летить в хаос? 👀— забули крафт на фест— дедлайн вже завтра— фотосесія не спланована— бюджет… краще не рахувати Я створила косплей планер , який реально допоможе вам вирішити всі ці проблеми! Це фізичний А5 планер на зручній пружині що стане вашим помічником не на один деньЩо є всередині:🎭 косплани + дедлайни 💸 контроль бюджету 📸 планування фотосесій + чеклісти📱 контент-план 🧵 матеріали + покупки ✈️ фести і поїздки📊 трекінг прогресу щоб реально бачити результат)І ще безліч цікавих сторінок всередині які я спланувала для вас ! Це не просто блокнот а помічник що допоможе тобі не опускати руки під час створення нового проекту і не загубити безліч геніальних ідей ! 💸 Ціна: 700 грнЗамовити ви можете його прямо зараз написавши мені в пп @kami_cosВідправка планерів буде після 27.04Перша партія всього 10 штук тож не треба гаяти час ;)А також ! Пропоную вам ознайомитися з іншими цікавинками що я зробила тут,мерч не тільки гарний а ще і корисний ;)https://t.me/kami_coss/3296?single
Четверта ранку, холодними і знекровленими пальцями косплеєр тягнеться до нитки, зав'язуючи останній вузел. Відчай у його очах затмарюється лише кофеїновим шаленством та парами клею.Косплеєр давно не бачив родину, сон... котів. Горб на спині більше не болить: він сформував екзоскелет навколо хребта і самоусвідомився як нова особистість. Валеріан швидко побудував плани на майбутнє та кар'єру у сфері служби підтримки. Він вже готовий брати кредит на садочок для дітей і завдаток на квартиру недалеко від метро та АТБ. Він швидко і гучно засуджує обговорення нових коспланів та факт невід'єдності пальців косплеєра, що є безперечною провиною тюбіка суперклею, залишеного на підлозі.Під враженнями від нових скріншотів зливу Аватара, втомлений та знекровлений косплеєр суне Азулу вище по списку наступних коспланів. Як і черга до Раю той вже давно виглядає безкінечним. Косплеєр дрібно трясеться в такт швейній машинці. Серце співає гімн Незалежної кожен раз, коли нова хитровиїбана лапка б'ється об металеві деталі машинки. Голку не міняли з минулого сторіччя: її огризок дарма має надію зустріти гідний кінець, а лише відчайдушно тужиться пройти крізь 8 шарів різноманітного блискучого ганчір'я.Валеріан мовчить.Продираючись крізь напади судом та артритного болю косплеєр підбирає цеглину телефону. Екран не розпізнає відбиток: у справжніх косплеєрів нема відбитків. Вони лишились десь у калюжі суперклею, намертво об'єднані з підлогою.Залишки застиглого пластику неприємно сверблять під нігтями, утворюючи нові криваві тріщини. Крізь розводи крові та клею косплеєр відкриває тікток, а там йому і кажуть: [ваш найкращий коментар]#лор_88 #меми_88
Безпечна робота з перукамиВважається, що перуки абсолютно безпечні та гіпоалергені. Поверхнево я не знайшла якоїсь негативної інформації. Проте прочитавши різні статі про матеріали які використовуються для виготовлення і особливо для термостійкості. А також дослідження про тривалий контакт зі шкірою конеколону, вже не була настільки оптимістичною. Пройдемся по умовних етапах роботи з перуками.- СтрижкаФактично найбезпечніший етап роботи з перуками. Якщо це одна перука раз в ніколи, то достатньо зберігати порядок на робочому місці та вологе прибирання після. Але я б хотіла виділити тут дві загрози для людей які постійно займаються перуками: мікрочасточки конеколону та тривалий контакт зі шкірою. Оскільки ми не можем повноцінно дослідити склад рандомних перук з Китаю. І є дослідження на тему шкідливого впливу брейдів та косичок заплетених зі конеколоном. В будь якому випадку, що б там не було накопичення самого безпечного пластику в легенях нічого хорошого їм не принесе. Я б дуже рекомендувала задуматись про маску та рукавички. - Проклейка Дракон, Мустанг кристал, UHU, Pattex та інші варіації цих клеїв від інших виробників є токсичними в процесі висихання. Базовий захист для таких робіт це маска А1/А2, окуляри (бо випари подразнюють слизову) та обовʼязково рукавички. Для нетривалої роботи, де проклеїти декілька прядок, можна обійтись приміщення з хорошиим провітрюванням. Але якщо в ваших планах робити проклейки собі і брати замовлення. І якщо ви б хотіли жити по довше - рекомендую задуматись про захист. ‼️ Ні в якому разі не просушуєм клей феном для швидшого висихання без захисту.‼️Ні в якому разі не залишаєм перуку сохнути в спальні.- Текстурування та ВкладанняГофрування, робота з феном, відпарбвачем та плойкою - це фактично розігрівання, а в деякому випадку плавлення конеколону. Оскільки знову ж таки ми не можем бути впевнені в складі перуки. Але навіть якщо там все безпечно, не дуже добре дихати випарами від пластику та також розігрітим клеєм та засобами для вкладання.Я бачила інформацію, що робота на низьких температурах може знижувати цей ризик. І що в якісних брендів є рекомендації щодо температурного режиму. Тут вже вирішуйте самі. Щодо засобів для вкладання перук. Дихати лаком для волосся, особливо в таких кількостях як використовують косплеєри дуже небезпечно. Гелі, лаки та віск при сильному нагріванні стають токсичними. Рекомендований захист маска А1/А2, окуляри та нітрилові рукавички для всієї термообробки конеколону.