Fuente
LILA | Як налаштуватись на роботу/задачі/блог/постинг після паузи?Не брала но...
500 Vistas/Alcance
2026-06-15 11:47
Mensaje №1462
Як налаштуватись на роботу/задачі/блог/постинг після паузи?Не брала ноут до рук тиждень!! 😅 Приїхала з Франківська додому і дала собі час відпочити і нічим не займатись, знаючи, що зовсім скоро інша поїздка закордон.Коли я роблю довгу (більше 3-4 днів) паузу від постингу і діяльності, щоб включитись назад, мені часом потрібні певні external stimuli. Або власні перевірені методи, що роблять повернення легшим і з меншим фрікшном. Що мені допомагає:— Я налаштовую себе. Можу подумки, часто і в голос просто проговорити, що от завтра/з понеділка і т.д я повертаюсь до роботи. "Я зроблю ось це, потім сяду за це, а далі виконаю ось ці штуки".Є речі, які не зовсім хочеться робити, і тому ми їх уникаємо. Потім приходить день ікс, і ми з тим же невдоволенням/страхом сідаємо їх виконувати, бо так і не дали собі прийняти, що це станеться. Але повірте, налаштувавши себе, вони даються набагато легше. По-перше, прикольно поставити собі конкретну дату, коли ви візьметесь за певні задачі. І якщо ви вирішили їх робити в середу, до середи дайте собі спокій про них не думати. Коли у мене виникає чергова думка, я так собі і кажу "я цим займаюсь в середу" і спокійно забуваю.По-друге, знаючи, що ви вирішили в середу щось виконувати, за день-два нагадайте про це собі, можна якраз таки в голос. Дуже допомагає внутрішній настрой, що "я це виконаю", "я впораюсь", "я зможу справитись з усіма задачами". І чесно, далі коли ця середа приходить немає такого внутрішнього супротиву. Починати щось легше і навіть є інтерес :)Теж саме я можу робити на початку дня ще в ліжку. Проговорити в голос свій план на сьогодні. Коли ти просто собі розповіси, що за чим виконуєш (банально, зараз встаю і йду у ванну, потім снідаю, далі сяду за ось цю справу), зникає конфюжн, хаотичність і поспіх.— Мудборд на пінтересті 💅🏻 Ось якраз я вам додала вайби цього тижня!Нам варто не забувати, що окрім задач і роботи, буденність складається і з інших речей — які ми націлено маємо додавати в життя і з радістю очікувати. Нагадаваши собі про приємні речі, які нас очікують, уже напруга спадає. Не забувайте планувати відпочинок також і робіть свій вільний час таким же пріоритетом, додавши в календар, як і роботу.— Цікаве есе/ютуб відео/книга. Іноді я про це забуваю, але потім переконуюсь, що "активувати" себе можна за допомогою правильного контенту. Залежно від того, чим ви цікавитесь і що вас надихає, оберіть кілька ресурсів, що включать вас у процес.Можна скласти собі такий список кріеторів, купити відповідну книгу і читати її по-трошки щодня. Споживаючи щось ми автоматично даємо тому відповідь у своїй голові. Реагуємо, перекладаємо досвід, запитуємо себе. Якщо робити це свідомо і з відповідними ресурсами, то саме так можна набратись сил і енергії для власних втілень!— Дуже добре працює саме нічогонеробіння! Якщо даєш собі паузу, видих, зміщення уваги на абсолютно інші речі, проводиш дні з друзями, партнером і за усім, що ніяк не пов'язано з роботою — бажання і натхнення приходять зсередини :)— Фідбек від інших. Якраз для цього я пишу цей допис.Мені допомагає бачити, що мої ідеї, проєкти, хтось чекає, що комусь це корисно і подобається. Один коментар може зарядити на весь день! Тож часто я люблю ділитись своїми планами і навіть мріями, бо підтримка зовні додає ще більшої впевненості, що за це варто братись. Так активується певний loop: я можу написати маленький допис — отримати від вас віддачу — відчути, що я роблю щось прикольне — і далі йти займатись чимось більшим. І може і не надто приємним, але вже з внутрішнім знанням, для чого ти це робиш, це легше.Мати такий особистий список, базуючись на знаннях про себе, дууууже comes in handy ☺️ Діліться, якщо у вас такий є і що вам допомагає, пошеримо методи один одного хіхі!