Iniciar sesión Registro
Anuncios
Tu espacio publicitario
Reserva este slot exclusivo para el periodo elegido.
Comprar publicidad →
Logotipo de la comunidad de telegram - LILA
Añadido 06 ene. 2025

LILA

@liladiary
Número de suscriptores: 2 746
Fotos: 954
Videos: 35
Enlaces: 279
Descripción:
Пишу Substack, створюю подорожі, консультації для творчих ⚡️ Усі соцмережі ↓ https://linktr.ee/liladiary Авторка Ліля: @rtliliia

👥 Número de suscriptores

2 746
Promedio/Día:: -3
Promedio/Tiempo:: -3
Promedio/Mes:: -33

👁️ Vistas promedio por mensaje

668
Promedio/Día:: 759
Promedio/Tiempo:: 591
ERR: 24.33%

📊 Mensajes por Día

0.7
Último día: 0
Promedio semanal: 0.7
Promedio por día: 0.7

Historial de cambios de logotipo

Historial de cambios de nombre

LILA 2025-06-22
LILA🪞 2025-03-04
LILA🪞🧬 2025-02-18

Historial de cambios de estado

Oficialmente no confirmado 2025-01-06

Muro

Estadísticas de telegram canal

👁 567 26-06-15 15:48
Розповім вам також про підготовку до найближчих подій.У червні лишились Творча подорож 3.0 у Хорватію і перший вебінар зі створення власних проєктів, що буде вже ЗАВТРА! (ви ще встигаєте приєднатись 🥰😋).❤️ Вебінар «Як наважитись на створення власного проєкту?»Я вже зізнавалась, але зізнаюсь ще раз, я часто сідаю за підготовку до подій за день-два) От саме за прописання тексту, презентації, репетиції. Мені воно так видається свіжим 😅Звісно, весь цей час я ходжу з ідеями, думаю, нотую різне, зберігаю. І мені легше потім сісти і за кілька годин deep work'у зібрати це все в кучу і красиво оформити. Коли я роблю це за раз, я ніби маю на руках найактуальнішу інформацію, матеріали, думки — усе, з чим я ходила за ці тижні. Якби я робила все поступово, то відчуваю, що переробляла б і докручувала попередній матеріал кожного разу, як сідала за роботу. На досвіді зрозуміла, що "їсти слона по шматочках" для мене тут не працює і я розсіююсь. Тож сьогодні і завтра дуже активно працюю над вебінаром. Зібрала свою історію самозайнятості, все, що мені допомагало і те, що можна було зробити по-іншому. Дуже чекаю цю нашу бесіду 🤞🏻🫰🏻 Приєднатись до нас тут.❤️ Творча Подорож у ХорватіюЯ провела дві поїздки, потестувала, і це буде перша за кордоном. Бачу, як можна робити досвід ще кращим і от мені здалось класним запитати дівчат про їхній настрій, запити, які зараз є у житті і наміри на поїздку.Далі під це підлаштувати нашу програму. Вона майже без рамок, є лише кілька прям "обов'язкових" активностей — SALON івент, де ми почитаємо есе/статті і на основі них подискутуємо і обговоримо наш досвід. І також окрема письмова практика.Попередньо я обирала загальні актуальні теми, тепер цікаво спробувати підібрати більш індивідуальні матеріали, підготувати питання і завдання, які учасницям будуть дуже вчасними. Щоразу так складається, що компанія, яка збирається, добре доповнює один одного. Думаю і тут наші запити співпадуть і водночас наш особистий досвід буде дуже допоміжним один одному!Третя запланована актівіті — робота над творчим проєктом. Тут по-різному, хтось справді приїжджає з ідеєю і проєктом, а хтось хоче просто не думати ні про що. Енівейс, це також запити — як щось створити, як підійти до процесу, як нічого не робити, як змінити вектор діяльності і т.д. Тож сюди я додам такий мінімастермайнд для нас, де кожен 1) розповість про свій творчий проєкт 2) матиме змогу попросити допомогу, пораду. А інші — зможуть поділитись власним досвідом і поглядом. Це буде розмова сфокусована на пришвидшення вашого проєкту/запиту, завдяки груповій динаміці і унікальному досвіду кожного.Вері-вері ексайтееееед щодо всього 🙄
👁 500 26-06-15 11:47
Як налаштуватись на роботу/задачі/блог/постинг після паузи?Не брала ноут до рук тиждень!! 😅 Приїхала з Франківська додому і дала собі час відпочити і нічим не займатись, знаючи, що зовсім скоро інша поїздка закордон.Коли я роблю довгу (більше 3-4 днів) паузу від постингу і діяльності, щоб включитись назад, мені часом потрібні певні external stimuli. Або власні перевірені методи, що роблять повернення легшим і з меншим фрікшном. Що мені допомагає:— Я налаштовую себе. Можу подумки, часто і в голос просто проговорити, що от завтра/з понеділка і т.д я повертаюсь до роботи. "Я зроблю ось це, потім сяду за це, а далі виконаю ось ці штуки".Є речі, які не зовсім хочеться робити, і тому ми їх уникаємо. Потім приходить день ікс, і ми з тим же невдоволенням/страхом сідаємо їх виконувати, бо так і не дали собі прийняти, що це станеться. Але повірте, налаштувавши себе, вони даються набагато легше. По-перше, прикольно поставити собі конкретну дату, коли ви візьметесь за певні задачі. І якщо ви вирішили їх робити в середу, до середи дайте собі спокій про них не думати. Коли у мене виникає чергова думка, я так собі і кажу "я цим займаюсь в середу" і спокійно забуваю.По-друге, знаючи, що ви вирішили в середу щось виконувати, за день-два нагадайте про це собі, можна якраз таки в голос. Дуже допомагає внутрішній настрой, що "я це виконаю", "я впораюсь", "я зможу справитись з усіма задачами". І чесно, далі коли ця середа приходить немає такого внутрішнього супротиву. Починати щось легше і навіть є інтерес :)Теж саме я можу робити на початку дня ще в ліжку. Проговорити в голос свій план на сьогодні. Коли ти просто собі розповіси, що за чим виконуєш (банально, зараз встаю і йду у ванну, потім снідаю, далі сяду за ось цю справу), зникає конфюжн, хаотичність і поспіх.— Мудборд на пінтересті 💅🏻 Ось якраз я вам додала вайби цього тижня!Нам варто не забувати, що окрім задач і роботи, буденність складається і з інших речей — які ми націлено маємо додавати в життя і з радістю очікувати. Нагадаваши собі про приємні речі, які нас очікують, уже напруга спадає. Не забувайте планувати відпочинок також і робіть свій вільний час таким же пріоритетом, додавши в календар, як і роботу.— Цікаве есе/ютуб відео/книга. Іноді я про це забуваю, але потім переконуюсь, що "активувати" себе можна за допомогою правильного контенту. Залежно від того, чим ви цікавитесь і що вас надихає, оберіть кілька ресурсів, що включать вас у процес.Можна скласти собі такий список кріеторів, купити відповідну книгу і читати її по-трошки щодня. Споживаючи щось ми автоматично даємо тому відповідь у своїй голові. Реагуємо, перекладаємо досвід, запитуємо себе. Якщо робити це свідомо і з відповідними ресурсами, то саме так можна набратись сил і енергії для власних втілень!— Дуже добре працює саме нічогонеробіння! Якщо даєш собі паузу, видих, зміщення уваги на абсолютно інші речі, проводиш дні з друзями, партнером і за усім, що ніяк не пов'язано з роботою — бажання і натхнення приходять зсередини :)— Фідбек від інших. Якраз для цього я пишу цей допис.Мені допомагає бачити, що мої ідеї, проєкти, хтось чекає, що комусь це корисно і подобається. Один коментар може зарядити на весь день! Тож часто я люблю ділитись своїми планами і навіть мріями, бо підтримка зовні додає ще більшої впевненості, що за це варто братись. Так активується певний loop: я можу написати маленький допис — отримати від вас віддачу — відчути, що я роблю щось прикольне — і далі йти займатись чимось більшим. І може і не надто приємним, але вже з внутрішнім знанням, для чого ти це робиш, це легше.Мати такий особистий список, базуючись на знаннях про себе, дууууже comes in handy ☺️ Діліться, якщо у вас такий є і що вам допомагає, пошеримо методи один одного хіхі!
👁 619 26-06-08 11:16
Продовжуючи коротку думку з сьогоднішніх сторіз про втілення найменших задумок у реальність 🎈Допоки ви пробуєте і робите щось, просто show up перед своєю задумкою — у вас нема іншого виходу, як отримати результат. Не отримати жодного спостереження, думки, досвіду — ну неможливо)Наше майбутнє напряму складається з дій, які ми зараз робимо. І ми складаємо з себе персону на основі того, на що насмілились сьогодні 🤞🏻 Навіть щось маленьке, "несерйозне" принесе вам результат і відкриє щось про вас.Повірте, навіть малюнька silly idea втілена в реальність, дасть вам більше, аніж ідеально продуманий план величезного проєкту залишений лише на папері чи в папці ідей у нотатках.Btw, нагадую вам за запис на мій вебінар «Як наважитись на створення власного проєкту?» — там ми будемо це все обговорювати разом ❤️ Проєктом ми називаємо усе, що ви давно хотіли зробити, але досі чомусь цього не зробили..)Як на мене, важливо культивувати в собі цю жагу спробувати. Багато, а потім з цих маленьких клаптиків спроб у вас обов'язково все складеться до купи. Не скластись, не отримати результат, не отримати бачення, як робити далі — нема шансу. А ну-ка, чому ми чекаємо?? :)
👁 575 26-06-06 10:48
В одному з сабстеків побачила цей твіт і він мені дуже запам'ятався)Говориться про вплив роботи на нашу особистість. Те, чим ви займаєтесь, прямо впливає на вас і змінює вас — любите ви ту справу чи ні.Ми проводимо велику кількість годин свого життя за певною діяльністю. Покращення скілів і відточування майстерності у певній сфері часто вимагає, аби у вас був новий погляд на світ, відповідіні переконання, ставлення. І якщо їх на початку нема, у процесі цієї роботи вони сформуються, навіть без вашої згоди.А окрім самої роботи, ви будете оточені іншими людьми, які також впливатимуть на те, хто ви є.⭕️ Тоді виникає питання — а чи займаєтесь ви тим, що буквально формує з вас того, ким би ви хотіли бути? Культура, якою ви себе оточуєте, формує вас, тому важливо вибрати таку, яка спонукає вас розвиватися в напрямках, що для вас важливі.Ми — те, що ми регулярно робимо. Наші щоденні дії по-трішки змінюють наш мозок і поведінку. Тож хочеться сподіватись, що ті десятки тисяч годин, які ми віддамо нашій кар'єрі, допоможуть розвинути наші найкращі якості :)Ваша робота не обов’язково має бути головним джерелом сенсу вашого життя. Але, ймовірно, вона певним чином вплине на те, якою людиною ви станете.Якщо ви давно мрієте створити щось своє, запустити проєкт, організувати собі діло, яке буде розвивати навички людини, якою ви хочете бути — приходьте на вебінар і ми обговоримо, як це зробити 🌟🌪
👁 500 26-06-04 16:33
Ну що! Запрошую вас на відкриту щиру бесіду «Як наважитись на створення власного проєкту?» 🫰🏻Довго думала над форматом зустрічі, де я б змогла поділитись з вами своїм шляхом самозайнятості, розповісти про основні речі, які допомагають на шляху (як мислення, так і щось практичне), а основне — поговорити з вами і відповісти на всі питання!📆 Побачимся 16 червня о 19:00 в Zoom. Наша програма:— ближче познайомимось, розповім про свій шлях і чому я обрала самозайнятість— ідеї: де їх брати і як знайти «ту саму»? — власна діяльність: з чого почати? як виглядає небезпечний старт?— головні переконання, які рухають і допомагають на шляху— навички потрібні на самозайнятості, аби лишитись на плаву 🤫— як діяти при перших перешкодах та невдачах і не зупинятись? а коли варто зупинитись?— і звісно ж, Q&A!! Запис буде. Тривалість орієнтовно 2 години.🧧А ще офігєнний бонус: ви отримаєте мою особисту добірку ресурсів на тему творчості, креативності і побудови власних проєктів. Статті, книги, блогери — усе, до чого можна звернутись у моменти «все пропало».Вартість: 1200 грн. Придбати доступ [клікай]. Вас переведе у тг-канал, де буде доступ до зустрічі та усі матеріали.Навіть, якщо ви не плануєте повністю переходити на самозайнятість, ця зустріч буде корисна для ваших сайд проектів або ж може слугувати плацдармом для тестування перших ідей 😎Останні 1,5 роки були різними, я пробувала безліч цікавих варіантів проєктів, від клубу за підпискою до авторських подорожей. І хоч я вважаю, що я все ще на початкових етапах у рамках бізнесу, той досвід, який я вже маю впевнена буде вам корисний, надихаючий і дуже мотивуючий! Ще й у легкій фановій подачі))) Приєднуйтесь! Сі ююю ☺️
👁 527 26-06-02 16:14
Як обрати “своє”? Чому себе присвятити? Куди віддатись і де створювати?Думаю, чим серйозніше ти сприймаєш ці питання, тим довше приступаєш до хоча б до якихось дій. І думка, що існує щось одне єдине твоє, може навпаки заважати.Читаю зараз книгу Дорона Маєра, який вже більше 20 років працює в різних сферах: анімація, ілюстрація, дизайн, письмо. Так само він розробляв мобільні застосунки, ліпив скульптури і писав музику. Ну вау!Вчора листаючи різні книги на arthuss прочитала частинку книги Мистецтво геймдизайну, де був опис автора. І скільки всього він робив! І був жонглером, комедіантом, письменником, програмним інженером, став професором, геймдизайнером. Дивлячись на біографії таких людей у мене знову виникає питання — а хто сказав, що треба обрати щось одне?) Мене так захоплюють такі історії і люди, які стільки всього в собі вміщають. Та ж сама Елізабет Ґілберт довгий час була офіціанткою, кухаркою і журналісткою, і писала просто паралельно.Настільки різнобічний досвід дає щось особливе. Ти починаєш помічати те, що здавалось би, не може між собою поєднуватись. А ще уявляю, скільки користі буде з кожного такого досвіду в інших життєвих ситуаціях.Я вірю, що кожному з нас дозволено створювати те, що хочеться і те, що подобається. Йти за цікавістю і набувати ось такий список досвідів у різних царинах)Наш світ — як майданчик для гри, де дозволено пробувати, експериментувати, щось запускати і давати волю тому, що сидить всередині, через різні інструменти і форми 🎨Але з чогось почати треба, запастись підтримкою і переконаннями, які цей шлях зроблять приємнішим. Будемо разом говорити про це вже скоро на першому вебінарі 🥹🤞🏻
👁 592 26-06-01 13:47
Літооооо is here! Пінтерест інспо для вас 😊🪻⭐️Дуже радію початку нового сезону, обожнюю літо і маю на меті зробити все у своїх силах, щоб цьогоріч воно відчувалось максимально тепло, насичено і творчо!Весна була затишна і спокійна, я набралась ресурсу, але я майже нічого собі не планувала. Тож на літо прокинулось бажання розписати прикольні актівітіс)🍓Зберігайте й собі!Літній щоденник. Здалось класною ідеєю виділити окремий блокнот для літа. Виписувати туди короткі нотатки за день, події які відбулись, та усе цікаве, що я помітила. Закарбувати життя текстами і мати собі таку міні практику на щодень.Малювання, скетчинг. Продовжую своє хобі і навчання. Хочу купити маленький карманний скетчбук, брати його у подорожі і у будь-який момент практикуватись. Якщо хтось має рекомендації, який краще замовити і де, буду дуже вдячна!Велосипеди. Моє відкриття цієї весни 😅 Буквально вчора катались на заході сонця. Офігєнна активність з найкращою групою друзів!Сніданки/обіди/вечері/кава на вулиці. Мій маст-хев на теплу погоду. Окрім їжі, зазвичай ще і вся робота виконується outside під співи пташок))Пікніки/dinner party/вечори біля вогню. Купання в озері/річці/кар'єрі. З друзями, близькими. Виділяти час на quality time!Фіксація літа на плівку. Погодьтесь, літня плівка це щось особливе :) Хочу багаааато вайбових фоток!Перший фізичний продукт. Це вже з робочих планів, але да, планується щось дуже цікаве і корисне 👉Творчі поїздки. Вже цього тижня вирушаємо у Франківськ, а потім всередині місяця відбудеться третя творча поїздка — у Хорватію на море! На липень дам собі відпочити, а на серпень готую нову (вам скоро розкажу))) 🥰Вірю, щоб мати насичене життя, варто давати простір мріям і планам, втілювати свої бажання і перш за все БАЖАТИ. Один з кроків — написати собі такий мінісписок (і також давати собі дозвіл щось не виконати). Поділитесь в коментарях, що у вас заплановано на літо? :)
👁 821 26-05-23 10:30
Підбірка Substack есе на вихідні 🌟На будь-який смак, але кожен блог офігенний і можна заглянути детальніше!🔴 Love is about being invested in someone’s continual expansion — автор описує, як справжня любов неминуче веде до змін. Це водночас її найбільша радість і виклик. Чим краще ти любиш людину, тим вільніше вона розвивається, і тим швидше може «вирости» у напрямку, далекому від тебе.Карлссон описує два способи реакції на такі ситуацї: перший — робити щось для партнера з почуття обов'язку, не розуміючи суті. А другий — справжнє зусилля уяви, спроба реально відчути те, що відчуває інша людина. І саме другий шлях він називає трансформативним. Дуже класне есе і є одним з частин історій про стосунки автора з дружиною, раджу! 🤞🏻🔴 Why You’re Better Off Reading a Book Than Learning AI — дослідники зі Швеції вигадали неіснуючу хворобу «біксономанію» і опублікували фейкові статті. За лічені тижні чат-боти, зокрема ChatGPT і Gemini, почали говорити про неї як про реальний діагноз. І про це пише авторка, ШІ часто ненадійний, а ми дедалі менше здатні це розпізнати.Без міцної грамотності неможлива ні цифрова, ні будь-яка інша грамотність. Той, хто володіє технологією і користується неграмотністю людей, отримує над ними реальну владу :)🔴 When will I be a Real Artist? — кому знайоме відчуття: коли ти вважаєш своє мистецтво «хобі», дуже легко відкласти його на тижні, адже «справжнє» життя вимагає уваги насамперед? Авторка ділиться своїм досвідом і зокрема походом на один воркшоп, де виявила, що кімната, яку вона очікувала побачити повною впевнених і визнаних художників, насправді була наповнена людьми з тими ж сумнівами і тим же відчуттям самозванства.Есе може вас приємно підтримати і дати сили рухатись далі у своїх творіннях!Більше рекомендацій за тегом #lila_recs. Усім чудових вихідних! (я опять завісну в сімсах….) 💅🏻
👁 647 26-05-18 13:29
Допоки в мене обсесія на подорожах, я її використовую на повну 🐯Планую подорож в Хорватію, збираю ось такий мудборд із власних фото (були там в '23 році), і вже сьогодні надішлю деталі хто цікавився) Все, що нове — робити трохи стрьомно, як от збирати людей їхати за кордон 😅Але я ж кажу обсесія! І вона допомагає...(i feel like i'm high і в такий період стільки всього хочеться робить 🤣) Це чи не одна з найкращих порад — допоки вам щось щиро цікаво, ви не можете відпустити не втіливши, робіть це як можете. У тих умовах, де ви є, з тими можливостями і вхідними данними. Не дайте затьмарити своє бажання сумнівами і "незнанням".Останнє зокрема підступне. Здається, що знання спочатку потрібно здобути, а далі йти з цим у світ і щось втілювати. Проте я живу по принципу, що знання навпаки здобуваються у процесі, в діях і практиці.Ніяка теорія і власні переговори у своїй голові того не дадуть, тож навіть з усвідомленням і певним страхом, що я щось не знаю досконало (як-от організувати тур закордон), мене далі несе оця обсесія. Не сліпо, адже я таки пом'якшую якісь фактори для себе) І далі роблю це з переконанням, що завдяки цій сміливій дії я і здобуду все, що мені треба буде, для покращення такого досвіду в майбутньому 🌊Говорячи про якісь обсесії, хочеться також додати, що, як на мене, цілком окей у такі періоди все інше відкласти на задній план. І дати тому, що горить всередині, проявитись на повну. Я поки стопаю спільноту, салони, бо розумію, що до всього зможу повернутись у будь-який момент.А поки є хвиля натхнення до цього нового досвіду, давно очікуваного, я її ловлю 🥹 Врешті, якщо зараз віддатись цьому — я отримаю ще +1 досвід у копілочку того, що вмію робити. Що з кожним разом формує міцніший фундамент моєї діяльності для мене, адже не просто працюю, а вибудовую щось із себе, свої навички і знання.А потім крути з того, що хочеш, переплітай і створюй unique досвіди і речі. Якось так і бачу, чим люди мають займатись і як працювати 😄 #lila_creating #lila_selfcultivation
👁 709 26-05-13 10:22
Наприкінці травня завершую роботу своєї онлайн спільноти Free Play 😌🏹Місце, яке проіснувало майже 1,5 роки, з постійними активностями та щотижневими подіями від мене. А ще залучило за весь час більше 150 (!!) учасників.Ми писали, обговорювали статті, ділились досвідом і просили порад, читали книги, практикувати ранкові сторінки і artists’s dates. Тут стільки людей познайомились і мені аж сумно, що я перестану щотижня бачити майже ті ж самі обличчя 🥹Насправді не віриться, що перший проєкт, який я отак запустила на початку 2025-го, проіснував так довго — для мене це реально майлстоун)) Проходячи свій solo entrepreneur шлях я навчилась тому, що аби щось існувало довго, цьому потрібна постійна увага і зміни. Аналіз, оновлення, новизна для користувачів. Неможливо в один момент побудувати щось і сподіватись, що це працюватиме до кінця життя (нада крутиться, вивчила це з книжки 50 Сента.... 🚬))І для мене це один з основних плюсів самозайнятості — постійний nudge щось видумувати, креативити і не знаючи, яким буде результат, пробувати і пробувати. Знаю, що мозок мій працює і нейропластичність не втрачається)) Я рада, що я спробувала такий вид діяльності. Навчилась будувати спільноту за підпискою, керувати групами, дослухатись до кожного, бути відповідальною перед іншими. А основне — знаходити неймовірних людей за інтересами ❤️Що б ви не будували, ви водночас будуєте себе. Покращуєте свої знання і навички. Чим довше я у роботі зі своїми проєктами — тим менше я хочу повертатись до чогось іншого і все більше укорінююсь у тому, що мені важливо.У цій історії мені зараз найбільше приємно, що завершення є природнім початком чогось нового. При побудові своєї справи час від часу постає вибір, що варто залишити в минулому, аби дати простір для нового. Дуже щаслива, що це усвідомлення стало чимось нормальним і не лякають ось такі прощання з чимось)Зараз мені хочеться виділяти достатньо часу на дослідження тем і потім приходити з класною інформацією до вас і створювати більш імерсивний досвід, який матиме класний вплив і результати. Тож на заміну щотижневим зустрічам, які були у спільноті, буде дещо нове, про що я сама дуже ексайтед.Дякую усім, хто був частинкою Free Play, тим, хто досі там з самого початку, і тим, хто встиг завітати до нас лише на короткий період часу. Ваша присутність робила це місце таким творчим і особливим. Stay tuned, незабаром буду запрошувати вас у нову історію, юхууу! 🌀🌸