Fuente
Ліфлянчик. Блог ✌️ | Виграли справу по стягненню заборгованості з недобросовісного покупця....
522 Vistas/Alcance
2025-11-06 07:10
Mensaje №6344
Виграли справу по стягненню заборгованості з недобросовісного покупця...Мій клієнт був постачальником. Постачав вироби покупцю за договором постачання. А цей договір передбачав, що в момент отримання товару покупець підписує акт приймання-передачі і це є доказом отримання товару.Ніби все ок, але...В один з разів постачання чергової партії товару, покупець не підписав акт. На чисельні звернення — морозився.Тож мій клієнт вже зневірився, бо як довести, що товар поставлено, а відповідно, що йому повинні за нього сплатити.І все б так і закінчилось, якщо б до справи не взявся я зі своєю командою.Я звернув увагу на ту обставину, що мій клієнт є виробником, але безпосередньо перевезенням товарів до покупців/замовників він не займається. Для цього він наймає перевізника.Запитавши договір з перевізником та первичну документацію на виконання перевезення цього товару, виявилось, що в цій операції все доволі прозоро зафіксувалось: Товар перевізник прийняв у мого клієнта та відвантажив покупцю. А що це, як не доказ фактичної поставки та недобросовісної поведінки боржника?Подали позов. Виграли. Стягнули борг, неустойку, інфляційні зміни та витрати на мій гонорар.Гроші вже сплачені, клієнт задоволений. А ви якщо шо, то звертайтесь саме до мене.Адвокат Станіслав Ліфлянчик.