Iniciar sesión Registro
Anuncios
Tu espacio publicitario
Reserva este slot exclusivo para el periodo elegido.
Comprar publicidad →
Logotipo de la comunidad de telegram - Чи є життя після 27
Añadido 14 jul. 2024

Чи є життя після 27

@lifeafter27
Número de suscriptores: 995
Fotos: 1,200
Videos: 48
Enlaces: 346
Descripción:
Чи є життя після 27: канал комунікаційниці про фешн, меми, заходи та книжки Пошта для зв'язку та запитів – [email protected]
Fuente

Чи є життя після 27 | 1. Що ви робите краще за інших, навіть якщо це дрібниця?Я дуже посидющ...

Logotipo de la comunidad de telegram - Чи є життя після 27 Чи є життя після 27 @lifeafter27
552 Vistas/Alcance 2025-06-04 11:11 Mensaje №1207
1. Що ви робите краще за інших, навіть якщо це дрібниця?Я дуже посидюща. Можу спокійно працювати п’ять годин поспіль без перерв або дивитися довгі відео на YouTube і реально вникати, а не просто тримати їх фоном. Це ніби дрібниця, але дуже допомагає занурюватися в задачі й надолужувати попередню прокрастинацію. 2. Книга, фільм або реклама, яка перевернула ваше уявлення про креатив.Колаборація Gunia та Lutiki, яка вийшла ще на початку 2023 року, стала першим випадком на нашому ринку, коли конкуренти об’єдналися задля благодійності. Досі маю їхню прикрасу “Лютий лютує” – вона майже завжди зі мною. Цей проєкт показав, що навіть такі несподівані співпраці можуть ефективно працювати, якщо є сильна форма, сенс і емоція.3. Що на вашому робочому столі – абсолютно не для роботи, але must-have?Прямо зараз – склянка теплої води. З моєю концентрацією я зрозуміла, що водний баланс реально тримається тільки тоді, коли чашка чи пляшка постійно в полі зору.4. Яку пісню ви додали собі останньою?Sultans Of Swing від Dire Straits. Після подорожі Закарпаттям цей трек асоціюється у мене з дорогами-серпантином та гірським повітрям. Він одночасно працює для мене як фон для розслаблення, так і білий шум для мозку, коли треба зануритися в роботу.5. Ваша суперсила, яку не видно в Instagram.Я дуже добре відчуваю людей. Можу уявити, що переживають інші, навіть якщо зовні це ніяк не проявляється. Емпатія в мене розвинулася ще в дитинстві – і тепер це частина моєї професійної інтуїції.INST: anna__burak