6 років тому ми почали втілювати в життя абсолютно нову та надскладну для української політики ідею.А що якщо побудувати справжню народну політичну партію, яка буде фінансуватися великою кількістю маленьких внесків звичайних українців, а не олігархією, як всі інші "партії"?І що якщо вона буде представляти більшість українського народу, тих, на кому тримається країна, тих, кого олігархія викреслила, забула, кому відмовила у праві на гідне життя - людей праці?І що якщо вона відкине все, що розділяє українців і візьме на прапор те, що нас об'єднує: соціальну справедливість, справжню демократію, національні інтереси України?Завдання надважке. Та ще важчим воно виявилося, коли народження партії та її перші кроки припали на пандемію та повномасштабне вторгнення російського імперіалізму.Але навіть у цих надскладних умовах нам вдалося:🤍 взяти участь у наших перших місцевих виборах у вісьмох громадах та отримати першу фракцію - в Онуфріївській селищній раді Кіровоградської області;🤍 взяти участь у наших перших проміжних парламентських виборах, отримавши у Новій Каховці майже 10% підтримки;🤍 не просто не зникнути, але й збільшити членство під час повномасштабної війни, попри те, що більшість засновників, членів Політради та активістів партії служить у Силах оборони України, а багато завантажені роботою нашого Волонтерського центру "UA.HELP";🤍 бути визнаною як єдина партія в Україні, яка системно збирає членські внески та пожертви прихильників, а не покладається на кількох олігархічних спонсорів;🤍 встановити наші перші міжнародні зв'язки - із Соціал-народною партією Данії (SF), яка нещодавно увійшла у новообраний уряд країни, яка найбільше на душу населення підтримує Україну.І це далеко не повний перелік!Тож якщо Ви підтримуєте нашу роботу із розбудови партії створеної, фінансованої та керованої українським народом, яка працює в інтересах мільйонів українців, а не мільярдерів - долучайтеся до нас, щоб одного дня ми разом збудували соціально справедливу та справді демократичну Україну! А якщо Ви ще думаєте, то можете привітати нас будь-яким доступним для Вас внеском: narodovladdia.com/donate. 😉 Разом - Сила!
Перемога в суді - здирницькі тарифи на опалення визнано незаконними! Апеляційний суд задовольнив позов активістки нашої партії Народовладдя, мешканки Полтави Юлії Петушинської, яка роками бореться за права споживачів комунальних послуг, визнавши протиправним рішення Полтавської обласної ради № 854 від 30 серпня 2024 року "Про встановлення тарифів для "Полтаватеплоенерго", і тепер рішення суду про незаконність відповідних тарифів на опалення вступило в законну силу!Суд апеляційної інстанції залишив в силі рішення Полтавського окружного адміністративного суду, який раніше визнав, що тарифи були незаконно підвищені під час дії воєнного стану, і в тому числі незаконно був застосований грабіжницький "двоставковий тариф", скасування якого вже для всієї України виборює наша партія в судовому порядку. Нагадаємо, що рішення Полтавської обласної ради, яке судом визнано протиправним, стосується запровадження так званого "двоставкового тарифу" на послугу з постачання теплової енергії, який значно збільшив людям річну плату за опалення - від 20 до 400% більше за вартість реально спожитого тепла. Це рішення обласної ради спричинило протести громади проти грабіжницької тарифної політики. "Умовно-постійна частина" двоставкового тарифу, як плата за теплове навантаження, не передбачена жодним законом України та прямо суперечить положенням пункту 5 статті 13 Закону "Про житлово-комунальні послуги", який передбачає плату за комунальну послугу як плату за обсяг спожитої послуги, тобто за обсяг спожитої теплової енергії в гігакалоріях. Законами не передбачено жодних плат "за теплове навантаження" – величини, яка застосовується в інженерних розрахунках систем теплопостачання та не має жодного відношення до плати за послугу, а визначення терміну "теплове навантаження" не прописано в жодній законодавчій нормі. Проте "Полтаватеплоенерго", окрім плати за спожиту теплову енергію в опалювальний сезон, відповідно до рішення обласної ради, яке власне і було предметом розгляду в суді, нараховує споживачам впродовж календарного року необґрунтовані суми шляхом застосування грабіжницького "двоставкового тарифу". Детальніше про цей тариф та неправомірні дії Полтавської обласної ради читайте тут. Бездіяльність Полтавської облради, ігнорування звернень громадян з суспільно значущих питань, обмеження права громадян на участь в місцевому самоврядуванні, невиконання своїх повноважень щодо контролю комунального підприємства "Полтаватеплоенерго", недотримання органом місцевого самоврядування норм чинного законодавства України при розгляді документації і прийнятті рішення мала наслідком прийняття оскаржуваного Юлією Петушинською рішення, яке порушило права, свободи та інтереси громадян – споживачів комунальних послуг. І саме тому ця перемога в суді є такою важливою!Продовження 👇🏻
Партія Народовладдя вітає наших друзів із Соціал-народної партії Данії (SF) з формуванням уряду! У Данії, після 70 днів перемовин, сформовано уряд. Найдовші в історії країни коаліційні переговори дали нову парламентську більшість, що є кращою для Данії та України. Частиною цієї більшості є також і Jørgen Kvist, який минулого року виступав на З'їзді нашої партії Народовладдя у складі делегації SF.Новий уряд Данії стоїть на позиціях підтримки України проти агресії російського імперіалізму. З 2022 року саме данці найбільше допомагають українцям із розрахунку на душу населення. Також нова правляча коаліція має значно більше представництво партій, які виступають за інтереси людей праці, соціально справедливу економіку та захист довкілля.В підсумку це означає, що Данія матиме більше трудових прав, кращу освіту і соціальний захист, питну воду в кранах та загалом більше справедливості, а Україна матиме ще більш надійного партнера.Партія людей праці Народовладдя вітає наших друзів з Соціал-народної партії Данії з входженням у коаліційний уряд та отриманням можливості працювати на інтереси данського народу в 5 міністерствах, після багатьох років у опозиції!Бажаємо нашим данським союзникам в боротьбі за соціальну справедливість і справжню демократію втілити якомога більше пунктів їхньої програми, спрямованої на захист інтересів людей праці та довкілля!
Вимагаємо негайно звільнити та притягнути до кримінальної відповідальності корупціонерів Дороша та Мостіпан, які організували масштабні корупційні оборудки у Київській міській лікарні швидкої допомоги та відповідальні за кричущі порушення прав пацієнтів в цьому закладі!Нещодавно член Політради нашої партії Народовладдя, важкопоранений ветеран Олег Симороз, спільно з іншими представниками ветеранської спільноти, взяв активну участь у розслідуванні щодо порушень прав пацієнтів в Київській лікарні швидкої допомоги та злочинної бездіяльності керівництва цього закладу, адже ми отримували дуже багато скарг від поранених військових та їхніх родин щодо цієї лікарні.Комісія, куди увійшов Олег, працювала місяць і ось завершила свою роботу. Очікувано, Департамент охорони здоровʼя КМДА до останнього покриває своє ручне керівництво цієї лікарні. Це один з основних медичних закладів столиці, в якому масово розкрадаються бюджетні кошти під кураторством радника Кличка, його колишнього багаторічного першого заступника – одіозного топ-корупціонера Миколи Поворозника. Саме тому Департамент охорони здоровʼя КМДА підготував такий Акт результатів службового розслідування, який не передбачає жодної відповідальності для керівництва лікарні, а багато кричущих фактів навмисно в ньому навіть не згадуються. Як наслідок, наш Олег Симороз відмовився підписувати такий Акт.Натомість він подав офіційну Окрему думку з позицією стосовно того, що відбувається в лікарні насправді, де зокрема зазначив наступне:- 09 січня 2026 року під час масованої атаки російського ворога на Київ, поранені рятувальники ДСНС отримали не належну допомогу через відключення генератора. Приймальне операційне відділення працювало без альтернативного живлення, на ліхтариках.- В столичній комунальній лікарні швидкої допомоги систематично вимагають у поранених військових купувати ліки та перев’язувальні матеріали. Цьому є чітке підтвердження від патронатних служб, які опікуються пораненими захисниками.- З патронатними службами та волонтерськими організаціями не налагоджено роботу, а натомість керівництво лікарні зробило все, щоб волонтери були змушені зупиняти допомогу пацієнтам. Так, є чітко зафіксовані випадки того, що директор лікарні відмовлявся звітувати патронатним службам за використані ліки. Комісії на її запит звіт також не був наданий.- 16 квітня 2026 року в лікарні мало не помер важкопоранений військовий. Тривалий час він був під масованою кровотечею без допомоги. До операційної він потрапив лише після суттєвого публічного скандалу та тиску на мера Кличка. - Здійснюється тиск на порядну лікаря-анестезіолога, яка не замовчувала всі ці речі. Після того, як вона надала Олегу та іншим членам комісії цю інформацію, керівництво лікарні змінило їй графік та почало відверто цькувати.Партія Народовладдя підтримує законні та справедливі вимоги небайдужих військових і ветеранів та вимагає від київської міської влади:За систематичні порушення прав пацієнтів, корупцію та неналежне лікування поранених військовослужбовців застосувати до Директора КНП "Київська міська клінічна лікарня швидкої допомоги КМДА" Віктора Дороша дисциплінарні стягнення у вигляді двох доган з подальшим негайним достроковим розірванням контракту та звільненням.Має бути проведений справді прозорий конкурс на нового директора лікарні із широким залученням громадськості!Окремо Народовладдя вимагає негайного звільнення Директорки Департаменту охорони здоров’я КМДА Тетяни Мостепан, яка продовжує прямо покривати Дороша та інших корупціонерів.Також ми публічного звертаємося до правоохоронних органів з вимогою притягнути всіх відповідальних за ці злочини до кримінальної відповідальності! Мостепан та її господар Кличко бояться лише суттєвого розголосу, тож закликаю всіх людей доброї волі максимально поширювати цей допис та відео! І якщо Ви лайкнете відео й напишете там коментар, то допоможете поширенню та розвитку нашого YouTube каналу. Заздалегідь дякую!🙌 А щоб ми могли краще популяризувати наші матеріали, підтримайте, будь ласка, нас будь-яким доступним для Вас внеском, або долучайтеся!
Як Ніконов з Пилипишиним вкрали археологічну пам’ятку "Китаївське городище", а тепер хочуть її забудувати. Прийдіть на суд аби захистити Китаїв! На південній околиці Києва, в Голосіївському районі знаходиться відома пам’ятка археології – "Китаївське городище", як вважають науковці - залишки літописного "Пересіченя".Відповідно до ст. 17 Закону України "Про охорону культурної спадщини" - пам’ятки археології можуть знаходитися виключно у державній власності. Проте, знаючи достеменно, що ця територія є пам’яткою археології, Київська міська рада в 2007 році незаконно передає не свою, а державну землю в оренду АТ "Київська овочева фабрика", якою тоді володів одіозний київський корупціонер-чиновник та фальсифікатор виборів Віктор Пилипишин (був головою спостережної ради цього підприємства у 2006 році, а його донька Ялова (Пилипишина) Олена Вікторівна була фінансистом ще навіть у 2020 році). Зрозуміло, що це саме Пилипишин і організував цю аферу. Рішенням Київської міської ради від 29.11.2007 №1321/4154 було передано 21,5472 га, а рішенням Київської міської ради № 1325/4158 від 29 листопада 2007 р. передано 4,76 га.Пізніше Пилипишин залучив до своїх злочинних намірів одіозного злобудовника Ігоря Ніконова, який зі своєю відомою нахабністю хоче забудувати цю пам’ятку. Але наразі, в наслідок тиску небайдужої громадськості, Генеральна прокуратура оскаржує обидва вищевказані рішення Київради та відповідні договори оренди землі задля повернення цих величезних ділянок під контроль держави.А що роблять Пилипишин з Ніконовим? А що ж вони можуть робити, розуміючи всю незаконність їх спільної авантюри? Вони роблять єдине, що можуть в цій ситуації – тягнуть час та намагаються "порішати". Ще в 2024 році представники АТ "Київська овочева фабрика" (до речі сама фабрика давно знищена) заявили у суді клопотання про проведення земельних експертиз у обох судових справах (справа № 910/14549/23 і справа 910/14550/23), і, попри те, що ці експертизи були абсолютно непотрібні, суд їх призначив.Проте, за наполяганням третьої особи у цих справах - громадського активіста Олександра Дядюка та прокуратури суд призначив не земельну, а комплексну експертизу, у тому числі історико-археологічну. І тут юристи "Київської овочевої фабрики" засумували, адже вони зрозуміли, що історико-археологічна експертиза буде не на їх користь. А відтак вони просто тягли час скільки могли.І ось нарешті, через 2 роки, експертна установа повернула матеріали експертизи у справі № 910/14549/23 у зв’язку з тим, що "Київська овочева фабрика" не оплатила цю експертизу, хоча сама про неї просила.Але ми вже маємо великий досвід, що дуже часто покидьки злобудовники в останній момент вигадують якісь нові схеми й намагаються "порішати" свої злочинні забаганки в суді.Тому, щоб допомогти суддям Північного апеляційного господарського суду втриматися від спокуси, наша партія Народовладдя закликає київську громадськість прийти сьогодні (28 травня 2026 року) на 15:30 до Північного апеляційного господарського суду (вул. Шолуденка, 1а) і допомогти врятувати наш Китаїв від знищення злобудовною мафією. Зал судових засідань № 12 (2 поверх). Я буду там, тож побачимося!
100 років тому, 25 травня 1926 року, був убитий Симон Петлюра - видатний український державний і політичний діяч, Голова Директорії УНР, Головний Отаман військ УНР, одна з найяскравіших постатей нашої історії.Петлюра боровся за незалежну Українську Народну Республіку в надзвичайно складних умовах, відстоюючи її супроти білого та червоного російських імперіалізмів, зовнішнього тиску, тоді, коли будувати українську державу приходилося "на ходу" супроти ворога зі значною перевагою.Петлюра не був прихильником держави для вузької верхівки багатіїв та інших привілейованих груп. Він послідовно пов’язував національне визволення із соціальним визволенням українського народу і прагнув, аби незалежна Україна була демократичною республікою - державою людей праці. Державою, у якій селяни, робітники, військові, інтелігенція та всі громадяни були б не безправним матеріалом для чужих імперій чи доморощених експлуататорів, а повноправними господарями у своїй країні. Завдяки соціально-справедливому підходу та прагненню справді народовладної держави, люди, які раніше вважали себе просто "тутешніми" або відчували лише слабкий зв'язок з українською державністю, в спільній боротьбі за соціальні права розвинули і свою національну свідомість та стали до лав республіканської армії.Звісно, людина такої ваги мала і спірні рішення — зокрема союз з Польщею, який одні історики оцінюють як невиправданий компроміс, а інші вказують як на рішення для збереження сил, в тому числі і для майбутнього звільнення західних земель.Але сьогодні важливо наголосити на тому, як правляча олігархія робить все можливе аби спотворити спадщину Петлюри й використати його загалом позитивне сприйняття серед широкої громадськості на свою користь. Останнім часом посилюються спроби показати його нейтральною, ба навіть зручною фігурою для олігархату, попри те, що вся його діяльність просякнута нерозривною боротьбою як за національне, так і за соціальне визволення. "Соціальні реформи, а особливо в земельному питанні, а також припинення процесів за відшкодування поміщицьких збитків, які обурюють галицьке селянство і настроюють його проти влади, мусять бути розв’язані позитивно в першу чергу" - писав Петлюра у 1919 р. - "Кожний день протягання справи веде неминуче до катастрофи." Петлюра виступав за рівність обов'язків, і вбачав українську державу не просто соціальною країною, а активно антиолігархічною, де забезпечення соціальних прав і солідарність були б імперативами."Голодний, безземельний, безправний громадянин не може бути опорою демократії.""Політична свобода без забезпечення соціальних прав трудящих лишається формальністю."На третьому всеукраїнському військовому з'їзді Петлюра виступив з промовою: "Тут нема „ваших” і „наших”, тут всі наші. Ми всі є єдине революційне українське військо. Але як раніш, так і тепер, я скажу, що разом з тим всі ми є переодягнуті робітники і селяни. Тому їх думки, їх ідеї — мусять бути нашими думками, нашими ідеалами". Так і сьогодні люди праці захищають Україну в лавах Сил Оборони України, і саме в їх інтересах повинен діяти державний апарат, а не в інтересах виключно одного найбагатшого відсотка громадян, як це відбувається зараз.Раз у раз історичні події і персоналії доводять нам: справді сильна Україна - це Україна народовладдя, соціальної справедливості, гідної праці, відповідальної влади й реальної участі громадян у житті держави. Наша партія людей праці Народовладдя вважає за честь продовжувати боротьбу за саме такі ідеали, тож якщо Ви хочете долучитися до побудови справді народної Української республіки - приєднуйтеся! Разом - Сила!
Єрмак має сидіти у вʼязниці, а не розкошувати на волі за вкрадені в українського народу гроші! Вимагаємо законодавчої заборони виходу топкорупціонерів під заставу!Партія людей праці Народовладдя роками заявляла, що сидіти у вʼязниці мають не тільки Міндіч, Єрмак і Чернишов, але й Шефір, Татаров, Умєров та всі інші учасники відповідного злочинного угруповання, яке розкрадає мільярди під час повномасштабної війни та жирує на бідах українського народу.Наголошуємо на тому, що Зеленський не міг не знати про те, чим займаються його найближчі друзі, а вони не могли б цим всім так довго безкарно займатися без хоча б мінімальної протекції на найвищому рівні. А той факт, що Офіс Президента досі не випустив відповідного спростування, підтверджує логічні припущення громадськості, що "Вовою", який неодноразово згадується на "плівках Міндіча" як власник одного з чотирьох розкішних маєтків "кооперативу "Династія", разом з Міндічем, Чернишовим та Єрмаком, є саме Володимир Зеленський.Але зараз важливо окремо звернути увагу на те, чому сьогодні черговий топкорупціонер - цього разу злодій Єрмак - вийшов під заставу.Українське суспільство постійно спостерігає за тим, як топ-корупціонери спокійно виходять з вʼязниці під копійчані для цих покидьків застави. Замість того, щоб сидіти у СІЗО, вони на волі насолоджуються розкішним життям за вкрадені в українського народу кошти. Це - в будь-якому випадку абсурдна ситуація й приклад тієї величезної несправедливості, яка десятиліттями панує в нашій країні, але під час повномасштабної війни - це ще й злочин проти обороноздатності держави!Але ця ганебна практика є формально законною згідно з чинним олігархічним законодавством, яке працює виключно в інтересах одного найбагатшого відсотка населення - олігархії та її прислужників.Тому наша партія Народовладдя (єдина в Україні, до речі) послідовно вимагає прийняти законопроект, яким буде встановлена заборона виходу під заставу для топ-корупціонерів. Це можна зробити швидко, була б лише політична воля. Більше того, "слугам" не треба навіть особливо працювати над таким законопроектом - адже відповідний законопроект вже був мною зареєстрований, коли я був народним депутатом України в минулому скликанні Верховної Ради. Але якраз відповідної політичної волі ні у "слуг", ні у їхніх попередників для ухвалення такого важливого та потрібного законопроекту немає. Бо ні ця, ні всі попередні влади ніколи не мали намірів по-справжньому боротися з корупцією, й нинішній стан справ для них дуже вигідний. У них всіх спільні класові інтереси, які повністю суперечать інтересам більшості українського народу, адже безкарність за топкорупцію їм всім особисто вигідна, й є однією з основних підвалин панування олігархії.Тож поки влада відмовляється змінювати законодавство, аби заборонити випуск топ-корупціонерів під заставу, як того роками вимагає Народовладдя, всі відповідні підозри й затримання лишаються відвертим цирком - "спортивною риболовлею". Тому ми констатуємо, що всі ці події - черговий доказ того, що Зеленський та його "слуги", як і їхні попередники, представляють у владі виключно інтереси правлячої олігархії та решти найбагатших верств населення й працюють проти інтересів більшості українського народу - людей праці. Закликаємо всіх це усвідомити та робити відповідні політичні висновки, щоб врешті-решт розірвати це порочне коло! Погоджуєтеся? Тоді долучайтеся до Народовладдя! Разом - Сила!📜 дізнавайтеся більше про нас та заповнюйте анкету для подальшого зв'язку тут🙌 або хоча б підтримайте нас будь-яким доступним для Вас внеском, будь ласка, тут
Щодо підозри Єрмаку.Позавчора помер мій тесть - Володимир Максименко, який 40 років тому більше тижня возив цемент на щойно вибухнувшу Чорнобильску атомну електростанцію, і за це на решту свого життя отримав слабке здоровʼя, яке останніми роками стрімко погіршувалося. Тому мені зараз не до коментування останніх подій навколо таких покидьків, як Єрмак, які роками збагачувалися будь-якими методами, ціною добробуту й здоровʼя таких українців, як Володимир.Але знаходяться такі, що мене зараз питають "чого мовчу", ніби я не говорив відверто роками, поки інші справді мовчали, про всіх топ-учасників відповідного злочинного угруповання, яке розкрадає мільярди під час повномасштабної війни та жирує на бідах українського народу. Тож для того, щоб не відповідати нескінченно на кожне таке питання окремо, зараз пишу цей короткий допис і кидаю посилання на нещодавній приклад того, що ми - партія людей праці Народовладдя - заявляли на цю тему вже сотні разів: t.me/levchenko_ua/6617Прочитайте та подивіться уважно, будь ласка, адже там вже все сказано про те, що треба робити з усіма тими покидьками, і насправді немає й потреби щось додавати.
Друга неділя травня – День матері.Згадуючи у цей особливий день про всіх українських матерів, окремо слід згадати:- про тих матерів, які знаходяться на фронті,- про тих матерів, чиї сини і доньки зі зброєю в руках боронять нашу землю,- про тих матерів, які були змушені покинути домівки разом з дітьми, тікаючи від обстрілів російських загарбників і окупації, - про тих матерів, які разом зі своїми дітьми щодня сидять в укриттях, - про тих матерів, які народили у підвалах під ворожими обстрілами,- про тих матерів, які загинули від рук російських окупантів у багатьох українських містах і селах…А ще у цей день потрібно наголосити на окремих важливих для переважної більшості українського народу питаннях.Державна політика щодо охорони материнства і дитинства має бути системно вдосконалена і перебудована на засадах соціальної справедливості, та має передбачати:- суттєве збільшення підтримки молодих родин, зокрема, забезпечення значно більших та триваліших виплат при народженні дитини,- дієві та справді доступні програми забезпечення житлом молодих сімей,- створення умов для реального забезпечення конституційних прав українців на доступну якісну медицину та на гідну працю.Всього цього цілком реально досягнути, якщо влада буде працювати в інтересах переважної більшості українського народу - людей праці, а не одного найбагатшого відсотку громадян - олігархії та її прислужників, як зараз.Наша партія людей праці Народовладдя уклінно вітає українських жінок з Днем матері! Бажаємо мирного неба над головою, здоров’я вам і вашим рідним!
Сьогодні – День пам’яті та перемоги над нацизмом у Другій світовій війні. У цей день Україна разом з усім розвинутим світом відзначає чергову річницю перемоги над нацизмом та вшановує пам'ять загиблих у найбільшій війні в історії людства.Гасло цього дня - "Ніколи знову". Але на жаль це "знову" вже настало. Російський імперіалізм, який по суті є ідейним спадкоємцем нацизму, хоче знищити Україну. Російські загарбники на українській землі чинять такі ж звірства, як колись чинили гітлерівці.Гасло «Ніколи знову» має набути нового змісту після закінчення цієї фази боротьби українського народу проти російського імперіалізму."Ніколи знову" – має означати побудову потужної, соціально справедливої держави - де велика увага буде приділятися розбудові Збройних Сил України та військово-промислового комплексу, де не буде олігархії, де державний апарат працюватиме в інтересах переважної більшості українського народу, а не лише одного найбагатшого відсотку громадян, як зараз. Де люди праці житимуть заможно і гідно.Лише тоді ми зможемо впевнено сказати: Україна надійно захищена від повторення агресії, вона стала настільки могутньою і згуртованою, що на неї не посміє напасти жоден загарбник. Саме тоді ми зможемо як доконаний факт стверджувати: "Ніколи знову"!