Fuente
Let’s talk | давно не бачились з вами 🙂такого довгої перерви в телеграмі я ще нікол...
3 110 Vistas/Alcance
2026-01-15 21:30
Mensaje №633
давно не бачились з вами 🙂такого довгої перерви в телеграмі я ще ніколи не робила і так цікаво, що всі пости, які я хотіла опублікувати, я просто зберігала в нотатки і в останній момент вирішила не кидати. я якось загубила взагалі сенс щось писати, і про маркетинг, і про всьо, що робиться в житті) бувають періоди, коли я тоже задаюсь питанням, а кому то буде цікаво читатиале з цікавого: недавно їхала в Колорадо трохи відпочити, а зразу після захворіла. І тільки сьогодні я вже почуваю себе більш менш ок і немає такої слабкості. таких симптомів в мене ще не було, але і такої слабкості в тілі я ніколи ще не відчувала. скоріш за все ковід, так як в якийсь момент і зникло відчуття смаку. найгірше зі всіх симтомів це є brain fog. я буквально не могла думати, навіть говорити нормально не забуваючи слів не виходило. загалом, відчувала себе дуже тупою і безсилою)) кожного разу, коли я намагалась сфокусуватись на роботі, мій мозок просто виключався. я дуже не люблю хворіти, особливо після відпочинку, коли ти навпаки ніби хочеш багато всього почати робити, а тут ще тиждень треба лежати вдома. поки хворіла подивилась серіал Озарк. і це просто один з найкращих серіалів, який я коли-небудь бачила. в мене вперше в житті зʼявилась улюблена акторка (я ніколи не захоплювалась акторами, співаками і тд), але прям щиро рекомендую, якщо ви шукаєте, що подивитись. найбільше мене захопив головний герой серіалу, який є і директором цього серіалу. це просто неймовірна робота і мене дуже надихають люди, які вміють настільки любити те, що вони роблять і настільки мають якусь ціль в житті. ще я так давно нічого не кидала на канал, а люди все рівно підписуються) дякую вам) а ви як там? як ваша зима проходить? вам ще цікаво слухати про маркетинг? 😄кидаю вам свій улюблений стікер сезону, я кожного разу розриваюсь від сміху))