Iniciar sesión Registro
Anuncios
Tu espacio publicitario
Reserva este slot exclusivo para el periodo elegido.
Comprar publicidad →
Logotipo de la comunidad de telegram - Let’s talk
Añadido 14 jul. 2024

Let’s talk

@letstalkads
Número de suscriptores: 3 493
Fotos: 224
Videos: 46
Enlaces: 127
Descripción:
канал про маркетинг, роботу в tech-стартапі та амерікан лайф для зв’язку : @smuuk instagram : iryna.smuk
Fuente

Let’s talk | зараз в Америці почалась нереальна криза по працевлаштуванню і багато ...

Logotipo de la comunidad de telegram - Let’s talk Let’s talk @letstalkads
4 700 Vistas/Alcance 2025-10-07 19:41 Mensaje №631
зараз в Америці почалась нереальна криза по працевлаштуванню і багато хто каже, що це через штучний інтелект, хоча статистика по найму людей взагалі не змінилась. да, багато звільнель, але в той час і багато вакансій виходить на ринок знову. я дивилась на вихідних відео якесь на ютубі, де пояснювали ще одну можливу причину того, що зараз відбувається.от всі говорять, що це все через АІ, але є ще теорія, що це просто новинний такий луп, щоб перекрити той факт, що корпорації масово наймають на роботу іммігрантів. Брати на роботу американців дуже не вигідно, тому що вони платити їм треба багато + страхівки і всі інші плюшки. І вони не готові перепрацювати чи зробити одну задачу більше, ніж треба.компаніям вигідніше брати іноземних працівників чи відкривати десь додаткові офіси за межами США. А іммігранти завжди будуть готові працювати більше за меншу плату, щоб просто вижити. Ну і їх більша перевага в тому, що вони готові овертаймити, а американці ні. Тільки цього року Амазон зробив більше 10К заявок на робочу візу. дуже цікава теорія, вона мені чомусь імпонує і є відчуття, що таке може бути. Але такий сюр, бо в той же час, ми вже тупо тисячу років шукаємо менеджера на роботу в компанію і взагалі нема нікого, тобто люди не приходять на співбесіду або людина, яка ніколи в житті не працювала і хоче зп директора. і це якось з двох сторін дуже дивне робиться а ви що думаєте? чому зараз почалась така криза по працевлаштуванню?