Iniciar sesión Registro
Anuncios
Tu espacio publicitario
Reserva este slot exclusivo para el periodo elegido.
Comprar publicidad →
Logotipo de la comunidad de telegram - ЛЕСИК
Añadido 14 jul. 2024

ЛЕСИК

@lesyk_sashko
Número de suscriptores: 750
Fotos: 873
Videos: 122
Enlaces: 167
Descripción:
📚Розгорнуті огляди на порнуху і не тільки 🎁 Розіграші книжок Читаю🤖і 📖книжки ⏰Колекціоную годинники
Fuente

ЛЕСИК | Джеймс Паттерсон, Тед Сафран «Дванадцять Шалених Днів до Різдва» #засн...

Logotipo de la comunidad de telegram - ЛЕСИК ЛЕСИК @lesyk_sashko
195 Vistas/Alcance 2025-12-13 20:56 Mensaje №1729
Джеймс Паттерсон, Тед Сафран «Дванадцять Шалених Днів до Різдва» #засніженаПолиця🎵🎤Foxblood «Die Young»📖Віват#️⃣РомкомІсторія нам розповідає про сімʼю, в якій після смерті матері під Різдво, його вже не існує як декілька років. Батько, хоч і виконує свої обовʼязки, знаходиться в глибокому траурі, а діти — це просто діти — вони хочуть подарунків. Тому вирішують, що варто батька зареєструвати на сайті знайомств. Тоді і життя налагодиться😁 Проте не все так просто: якимось чином на неоплачений акаунт написала в ПП Пані Любов….👀 ВраженняДуже радий, що відкладав цю книжку майже цілий рік до Різдвяного грудня🥰Сподобались діти в цій історії. Такі живі і цікаві. У кожного свої проблеми, свої «хочу», свої мрії, але попри все брат з сестрою дружні та єдині. Також відчувається їхній сум за веселим і стабільним батьком.Книжка про Різдвяне Чудо, яке приходить до тебе, коли ти його дуже очікуєш і не очікуєш одночасно) Якраз в такому оформленні, що краще б і не відбувалося взагалі ніколи😁Чому така назва книжки?Це колядка, яку мама дуже любила співати, очікуючи свята. Сімʼї починають надходити посилки з подарунками кожен день. І чим далі, тим все стає важче. Проте саме в хаосі знаходиться істина і розуміння порядку і спокою.Звісно, що батько в нас закохається. Це ж все-таки романтична комедія в нас в руках. Але саме в кого і як саме, вам вже доведеться дізнатися про це самостійно.Найважливіше в кінці. І сліз буде багато. ВисновкиБачив коментарі на Гудрідс, що затягнута книжка, але з цим взагалі не погоджуюсь. Як на мене, баланс тут чудовий, дійових осіб не мало, а подій з ними відбувається ще більше. Дуже класно все описано і переживається читачем особисто. Особливо фінал історії. Смішна, динамічна, святкова книжка про втрату любові (і про те, як на неї знову наважитись).🌟🌟🌟🌟🌟ЛЕСИК — тут про книжки і не тільки