Fuente
ЛЕСИК | Юлія Лаба — Усі Персонажі Вигадані. Або ніУ неї вже є токсік, маніпуля...
294 Vistas/Alcance
2025-08-27 13:07
Mensaje №1439
Юлія Лаба — Усі Персонажі Вигадані. Або ніУ неї вже є токсік, маніпуляторКончений аб'юзер, якому насрати ©ШугарІсторія нам розповідає про Ліну, яка знаходиться в абʼюзивних стосунках з майбутнім нареченим. Мріючи, що колись покине його, все одно поки сидить вдома і виконує абсолютно все, що він від неї очікує. Проте вона ще не знає, що саме сьогодні в неї зʼявляться сили, а життя нарешті корінно зміниться і заграє новими барвами. ВраженняЦікава, дуже весела книжка, яка змушує доволі часто гучно реготати. Класно прописані головні герої, а другорядні мені здалися навіть ще трішки цікавішими і більш живими.Давно так часто не сміявся під час прочитання книжки. Рія — подруга Ліни — додає перчинки постійно) Це якраз той хрестоматійний друг ГГ, якого і самому собі хочеться в друзі. З нею постійно щось відбувається, вона може розказати безліч веселих історій, реалізується в житті легко і невимушено, отримує задоволення від життя. Такі люди запалюють і мотивують. Мені дуже сподобалося, як легко і зрозуміло висвітлює Юлія Лаба тему абʼюзивних стосунків. ГГ не страждає половину книжки, не знаючи або не можучи щось зробити зі своїм життям. Вона просто в якийсь момент бере відповідальність за своє життя і майбутнє, тому що його точно не було б, вийди вона заміж.Як на мене, дуже важливо знати читачам, що життя можна змінити прямо сьогодні, а для цього треба зробити всього лише один крок вперед. Правда зробивши, можна перелякатись, відчути, що треба терміново повернути все, поки не попорушилося остаточно, але це все голка, від якої є спасіння — просто треба всього лише попросити про допомогу, якщо не вовозиш самостійно. Ліна заробляє грошики оглядами книжок, під псевдонімом, а деякі автори навіть бояться потрапити в її негативну рубрику😁 Вона каже, що будь-яку книжку легко розкритикувати і дуже легко генія назвати божевільним — і на тобі готовий негативний відгук😁Куди набагато важкіше розповідати про чудову історію, яка викликає купу позитивних емоцій. І це правда. Так і у випадку з «Усіма Персонажами». Ну, типу, це класна книжка! Просто беріть і читайте! Вам ще щось потрібно?😅 ВисновкиРеально вам потрібні вони?😁 Ладна. Ще раз. Весело, круті герої, офігезні живі діалоги, атмосферно, відчуєте багато емоцій, колярований ублюдок, якого хочеться вдавити через екран читалки (ну це просто я читав її на читалці), Ліну хочеться обійняти і сказати, що все буде добре, друзі, яких собі хочеться також таких, навіть є мандри, за якими вже багато хто скучив. Дуже круте літнє чтиво, яке залишиться з вами надовго! Читати обовʼязково! Чому? Так камон! Головна героїня також читає багато книжок і пише огляди! Ну це ж круто! Ідіть бігом купляти собі примірник і читати!🌟🌟🌟🌟🌟ЛЕСИК — тут про книжки і не тільки