Fuente
ЛЕСИК | АпдейтОт приблизно з цього моменту пазл складається і вже не так боляч...
275 Vistas/Alcance
2025-08-06 17:19
Mensaje №1288
АпдейтОт приблизно з цього моменту пазл складається і вже не так боляче читати, відчуваючи себе паралельно при цьому імбіцилом, який не може збагнути шо взагалі відбувається😁Схоже, намічається навіть любовна лінія. Кьюріус. Як сказав би містер Олівандер🤭Порада: якшо ви все ж таки вирішите прочитати цей твір, ідіть одразу в словник і дійові особи. Пару днів поперечитуйте то всьо. І тільки вже потім починайте читати історію.Світ великий, незвичний, багатогранний, дивний.Його навіть за перші пару годин не збагнути.Не можу сказати, що взагалі сам принцип «прочитай першу чверть і тільки потім все почнеш розуміти» — вдалий задум. Причому це не тільки в мене так. Почитайте коментарі під книжкою. Багато хто в шоці🤭😅На тлі цієї книжки я тепер можу зрозуміти чому саме людям сподобалась Колонія Кідрука, особливо в межах знайомства з автором через книжку — воно так детально і в хорошому сенсі по-задротскі прописано з самого початку, шо будь-яка інфа сприймається нативно. У Пекур не так. Далеко не так. Проте і язик не повернеться сказати, що це неякісний продукт. Він просто інший. І до нього треба бути готовим. Я не був) Зате вже трішки втягнувся))