Iniciar sesión Registro
Anuncios
Tu espacio publicitario
Reserva este slot exclusivo para el periodo elegido.
Comprar publicidad →
Logotipo de la comunidad de telegram - Леонід Нєвзлін
Añadido 14 jul. 2024

Леонід Нєвзлін

@leonidnevzlinUA
Número de suscriptores: 592
Fotos: 577
Videos: 159
Enlaces: 1,620
Descripción:
Особистий канал Леоніда Нєвзліна
Fuente

Леонід Нєвзлін | ОАЕ готові стати першою країною Перської затоки, яка відкрито вступить...

Logotipo de la comunidad de telegram - Леонід Нєвзлін Леонід Нєвзлін @leonidnevzlinUA
361 Vistas/Alcance 2026-04-01 08:48 Mensaje №1995
ОАЕ готові стати першою країною Перської затоки, яка відкрито вступить у війну з Іраном на боці США та Ізраїлю. Абу-Дабі лобіює резолюцію Ради Безпеки ООН, що санкціонує силове відкриття Ормузької протоки, і заявляє про готовність брати участь в операції навіть без неї.Це фундаментальне зрушення. Ще до 28 лютого ОАЕ розглядали Іран як «складного сусіда з логічною політичною позицією» і прагнули виступати посередниками. Дубай роками допомагав фінансувати іранський режим. Тепер Емірати закрили іранську лікарню та іранський клуб у Дубаї, заборонили громадянам Ірану в’їзд і транзит та готують військові активи для спільних операцій зі США.Що змінилося? Іран атакував ОАЕ майже 2500 ракетами та безпілотниками — більше, ніж будь-яку іншу країну, включно з Ізраїлем.Умиротворення агресора не працює — цей урок ОАЕ довелося засвоїти на практиці.Саудівська Аравія та інші країни Затоки також хочуть, щоб війна тривала до повного виведення режиму з ладу. Поки — без прямої військової участі. Але напрям очевидний. Новий Близький Схід формується просто зараз — і Іран сам загнав себе в ізоляцію.Підписатися: Леонід Нєвзлін