Iniciar sesión Registro
Anuncios
Tu espacio publicitario
Reserva este slot exclusivo para el periodo elegido.
Comprar publicidad →
Logotipo de la comunidad de telegram - Леонід Нєвзлін
Añadido 14 jul. 2024

Леонід Нєвзлін

@leonidnevzlinUA
Número de suscriptores: 592
Fotos: 577
Videos: 159
Enlaces: 1,620
Descripción:
Особистий канал Леоніда Нєвзліна
Fuente

Леонід Нєвзлін | На вихідних агентство Reuters з посиланням на власні джерела повідомил...

Logotipo de la comunidad de telegram - Леонід Нєвзлін Леонід Нєвзлін @leonidnevzlinUA
255 Vistas/Alcance 2025-12-21 14:14 Mensaje №1764
На вихідних агентство Reuters з посиланням на власні джерела повідомило, що розвідувальні звіти США й надалі застерігають: Володимир Путін не відмовився від своїх цілей — захопити всю Україну та повернути під контроль частини Європи, які входили до сфери впливу радянської імперії.Найсвіжіший із таких звітів датований кінцем вересня, уточнило агентство. Власне, висновки американської розвідки залишаються незмінними від початку повномасштабного вторгнення у 2022 році й загалом збігаються з оцінками європейських лідерів та спецслужб.У відповідь на цю публікацію директорка Національної розвідки США Тулсі Ґаббард заявила: «Це брехня і пропаганда. Reuters охоче просуває позицію підпалювачів війни, які хочуть підірвати невтомні зусилля президента Трампа, спрямовані на припинення цієї кривавої війни, що забрала понад мільйон життів з обох боків».За словами Ґаббард, «Росія прагне уникнути масштабнішої війни з Європою», а дії її військ в Україні свідчать, що наразі вона не має потенціалу для захоплення «всієї України, не кажучи вже про Європу».Адміністрація президента США та Путін із його поплічниками продовжують вести діалог, обмінюючись заявами про важливість «мирного процесу» й «конструктивних обговорень». Водночас російські війська й далі знищують цивільну інфраструктуру України, намагаючись, зокрема, перервати сполучення з цілим регіоном в Одеській області. А американці, за даними світових ЗМІ, вимагають від України без бою здати Москві пояс укріплень на Донбасі.Підпалювачі війни сидять зовсім не в інформаційних агентствах, не в Києві й не в європейських столицях. Підпалювачі війни сидять у Москві. І якщо Вашингтон справді хоче справжнього миру, йому слід припинити потурати Кремлю.Підписатися: Леонід Нєвзлін