Fuente
Лєні йомайо | Нарешті хочу поділитися тим, що вже близько місяця тримаю в голові. Мо...
214 Vistas/Alcance
2024-09-30 15:00
Mensaje №3057
Нарешті хочу поділитися тим, що вже близько місяця тримаю в голові. Можливо, ви помітили, що новин стало значно менше, і я майже на все забив хуяку. Активність на всіх платформах сильно впала, хоча я значно підвищив якість свого контенту. У мене було три основні піки розвитку:1. Розробка пародії на FNAF 9 у 2021 році, що стала відправною точкою для моєї стартової аудиторії.2. Розробка власних авторських ігор влітку 2022 року, яка дала постійну, хоча й не велику, але дуже цінну аудиторію.3. І знову ж таки, розробка фан гри на FNAF фільм – це був пік всіх моїх піків, після якого до мене за кілька днів прийшли 2000 підписників в тг. Я також почав стрімити, що теж було успішно. Відео набирали по 300 тисяч переглядів.Зараз же, я не досягаю й п'ятої частини від того, що було. Кожен день тільки відписки та все ще більше падаєє. Це серйозно б'є по мотивації. Як ви, мабуть, помітили, я перестав навіть вас повідомляти в тг про нові відео які викладаю, настільки сильно впала моя мотивація. Зараз я більше зосереджений на навчанні програмуванню в університеті, адже настав час серйозно задуматися про своє майбутнє. Я вже не той прикольний школьнік, що клепав ігри для фану та плив за течією. Багато разів думав покинути розробку ігор нахуй, адже всі мої зусилля не приносять віддачі. За ці роки з авторських ігор я не заробив жодної копійки. Тепер мої відео збирають максимум 50 лайків. Не знаю, як рухатися далі, адже активність дуже низька, а мої ігри майже нікому не потрібні. Я зараз в полному дерьмі по активу. Без активності мої ігри будуть мати й набагато менші показники. В рази набагато менші.Можливо, настав час перейти ще + на англомовну аудиторію. Це буде складно, але іншого вибору в мене, схоже, немає. Я в тупіку.