Iniciar sesión Registro
Anuncios
Tu espacio publicitario
Reserva este slot exclusivo para el periodo elegido.
Comprar publicidad →
Logotipo de la comunidad de telegram - Ладижин Інфо | Новини | Події | Лукашівка, Заозерне, Василівка, Губник | Вінниччина
Añadido 14 jul. 2024

Ладижин Інфо | Новини | Події | Лукашівка, Заозерне, Василівка, Губник | Вінниччина

@ladyzhyn_info
Número de suscriptores: 14 148
Fotos: 10,900
Videos: 998
Enlaces: 3,370
Descripción:
Твій канал корисної інформації. Для ладижинців і про ладижинців.

👥 Número de suscriptores

14 148
Promedio/Día:: +99
Promedio/Tiempo:: +355
Promedio/Mes:: +1508

👁️ Vistas promedio por mensaje

3 838
Promedio/Día:: 4,310
Promedio/Tiempo:: 3,463
ERR: 27.13%

📊 Mensajes por Día

2.2
Último día: 12
Promedio semanal: 3.1
Promedio por día: 2.2

Historial de cambios de logotipo

Historial de cambios de estado

Oficialmente no confirmado 2024-07-14

Muro

Estadísticas de telegram canal

🫵🫲👏🔺 Опалювальний сезон в Ладижині завершено!Для України цей опалювальний сезон став тестом на виживання, для Ладижина – просто історичним. 🗣 Олександр Коломієць: Завершуємо опалювальний сезон 168 добою нашої безперервної витримки, віри та єдності. Періодом, коли місто вперше в своїй історії пройшло всю зиму на альтернативній системі теплопостачання. Системі, якої станом на жовтень 2022 року не існувало навіть в перспективі.Я вкотре щиро дякую всім комунальникам, енергетикам, працівникам ДСНС, відповідальним фахівцям виконавчого комітету міської ради, медикам, всім, хто забезпечив стабільне проходження цього опалювального сезону. Я щиро дякую працівникам ДТЕК Ладижинської ТЕС, особисто її керівнику Борису Сафонову - за професійних людей, відповідальність, фахову експертизу та надійність.Я дякую БФ «МХП-Громаді» за те, що ви завжди поруч, дякую всім директорам активів компанії МХП та особисто Юрію Косюку за постійну підтримку громади у найважчі часи.Я дякую кожному, хто на своєму місті впорався з усіма викликами. Я дякую всім містянам. 🔘🔘🔘🔘🔘🔘 Підписатись✈️ Надіслати новину 🔃🔘🔘🔘🔘🔘🔘👥 Ми у Facebook
♥️ З Воскресінням Христовим, дорогі люди! 🗣 Ладижинська міська рада: Шановні мешканці Ладижинської громади, щиро вітаємо вас із Великоднем! Вже не перший рік ми зустрічаємо його в умовах воєнного стану — з тривогами, втратами і щоденними випробуваннями. Саме тому сьогодні особливо цінними є прості речі: бути поруч із рідними, підтримувати одне одного, берегти людяність і гідність. Дякуємо кожному з вас за витримку, відповідальність і взаємодопомогу. Окрема вдячність нашим захисникам і захисницям, завдяки яким ми маємо можливість відзначати це свято. Нехай Господь додасть нам сил, спокою в серці та впевненості у завтрашньому дні. 🗣 Микола Кучер, народний депутат: Вітаю з Великоднем! Нехай у серцях буде віра, у домівках тепло, а в Україні — мир. Дякуємо нашим Захисникам — нехай Господь оберігає вас. 🗣 Людмила Головашич, начальниця Гайсинської РВА: Хай цей Великодній день подарує в серцях надію, розбудить любов, надихне на добрі справи, обʼєднає нас усіх в одну велику родину! Мирних і світлих новин, здоров'я та злагоди в кожну родину! Христос Воскрес! Воістину Воскрес!🔘🔘🔘🔘🔘🔘 Підписатись✈️ Надіслати новину 🔃🔘🔘🔘🔘🔘🔘👥 Ми у Facebook
🗺 За внесок у стійкість країни36 працівників ДТЕК Енерго отримали державні та відомчі нагороди з рук міністра енергетики України Дениса Шмигаля. Серед них – семеро ладижинців.⚜️Почесна грамота Кабінету Міністрів:🇺🇦Юрій Войціцький, головний фахівець котло-турбінного відділення.🇺🇦Владислав Підвашецький, слюсар з ремонту устаткування котельних та пилопідготовчих цехів. ⚜️Нагрудний знак «Відмінник енергетики України»: 🇺🇦Василь Герасименко, провідний інженер-технолог служби налагодження та випробувань устаткування.🇺🇦Василь Шулєцков, майстер з ремонту устаткування дільниці з ремонту електричних машин Ладижинської ТЕС ТОВ «Інтеренергосервіс».⚜️Подяка Міністерства енергетики України:🇺🇦Сергій Бондаренко, електромонтер з обслуговування електроустаткування. 🇺🇦Андрій Муковоз, менеджер паливо-транспортного відділення.🇺🇦Роман Онищук, машиніст енергоблоку.Як сказав міністр, нагороджено енергетиків – за професійність, швидкість реакції та здатність працювати в умовах постійної небезпеки, завдяки чому країна стабільно пройшла зимовий період.🔘🔘🔘🔘🔘🔘 Підписатись✈️ Надіслати новину 🔃🔘🔘🔘🔘🔘🔘👥 Ми у Facebook
😳😨🤯🔺 Собака напав на жінку, «захисник» – на ветеранаПізно ввечері в суботу ладижинський ветеран, який втратив на війні ногу, Віталій Ганжа і його дружина Олена під’їхали на парковку до центральної площі. Воні пішла в АТБ, він сидів у машині.Біля лавочки стояла весела молода компанія з собакою породи кане-корсо, яка належить до небезпечних пород собак. Несподівано собака кинувся на Олену і цапнув за руку. Жінка – ветеринар, лікує собак, котів, тож не дуже злякалася. Та коли вже вийшла з магазину, побачила на руці кров. 🗣 Олена: Підхожу до компанії. Питаю чий собака, щоб встановити чи є на нього паспорт, чи вакцинований. Дівчина вибачається. І тут підходить мій чоловік, щоб дізнатися, що сталося, а хлопець йому: «В мене собака нормальний, це в тебе жінка ненормальна». Та навіть після цього градус напруги вдалося понизити. Принесли документи на собаку, почали розбиратися в них. Як раптом від дев’ятиповерхівки прибіг ще один хлопець і з биттям себе в груди «я воював!» почав погрожувати ветерану пістолетом. До прибуття поліції компанія втекла.Продовження теми буде.🔘🔘🔘🔘🔘🔘 Підписатись✈️ Надіслати новину 🔃🔘🔘🔘🔘🔘🔘👥 Ми у Facebook
💉Плануйте щеплення домашніх тваринЛадижинська міська державна лікарня ветеринарної медицини проводить щеплення домашніх тварин. Стартували у Ладижині. Минулого тижня ветеринарний намет діяв на площі перед Пан Економом.Далі так: 7 квітня - Петра Кравчика, навпроти Укрпошти10 квітня - перехрестя вулиць Шкільна і Соборна, біля автозупинки13 квітня - Заозерне, перехрестя Шкільної і Соборної, біля автозупинки17 квітня - Лукашівка, перехрестя Першого Травня і Пирогова, біля автозупинки20 квітня - Губник, вулиця Гранітна, біля автозупинки.24 квітня - Василівка. перехрестя Сонячної і Лісової, біля автозупинки.Приходьте з 9 ранку. 📞Цікавлять деталі - телефонуйте: (04343) 6-40-86.‼️І трохи цьогорічної статистики: за три місяці в області зафіксовано 58 випадків сказу серед тварин, більше 1 100 звернень людей з покусами. Щеплення проти сказу було призначено 726 з них, 445 пройшли повний курс вакцинації. У Гайсинському районі: до медиків звернулася 151 людина (друге місце після Вінниці), випадків сказу підтвердилося – сім. 🔘🔘🔘🔘🔘🔘 Підписатись✈️ Надіслати новину 🔃🔘🔘🔘🔘🔘🔘👥 Ми у Facebook
🟥🟦 Залишив будинок без світла, інтернету й електроприладівЧастина 8/1 будинку – з учорашнього вечора без світла. Не через аварійне відключення, а – через «диверсію» жителя цього ж будинку, який позрізав електрокабелі. Причому, зробив він це, схоже, не вперше.Минулого тижня вранці після різкого скачка напруги будинок залишився без інтернету – згорів важливий кабель у комутаторі. І не лише він. Наразі точно відомо про одну пральну машину жителів будинку. Інтернет відновили через п’ять днів. А вже вчора ввечері, знову після сильного перепаду напруги і знеструмлення частини будинку – жильці викликали електрика, електрик – поліцію, оскільки побачив крадіжку.Замість товстих кабелів – тоненькі дротики. Замість заземлення під щитовою – нічого.За допомогою жильців будинку поліція підозрюваного встановила швидко – тамтешній житель, який, схоже, у тісній дружбі з наркотиками.Залишатися вдома, щоб поспілкуватися з сусідами, які до часу ночі разом з електриками шукали причину відсутності світла – не захотів. Відразу поїхав у відділення поліції. Наразі у будинку відновлюється електроживлення. Загальні збитки ще невідомі.На фото - електрики і поліція.🔘🔘🔘🔘🔘🔘 Підписатись✈️ Надіслати новину 🔃🔘🔘🔘🔘🔘🔘👥 Ми у Facebook
🐕 Як притягнути власників до відповідальності?Очільниця громадського об’єднання «Лапа» вкотре закликає ладижинців до відповідального ставлення до тих, кого приручили. Щоб не було так, що здоровенний собацюра, може добрий всередині, але грізний зовні – бігає вулицями міста, лякаючи людей.Черговий приклад – Малінка. Не – нічийна, але часто бездоглядна. 🗣 Марина Червінко: Серйозна порода у несерйозних власників. На жаль, наші вольєри для тимчасової перетримки не здатні втримати такого пса. Як вирішити конфлікт та захистити мешканців міста? Як притягнути власників до відповідальності? Кінолог радить: заводячи службові породи собак враховуйте, що вони не лише розумні, а й високофункціональні, тобто потребують регулярного фізичного та розумового навантеження у вигляді тренувань, або собачої роботи. 🗣 Якщо ви не готові щодня приділяти таким собакам час, не заводьте їх. З цим собакою мало займаються, тому він і тікає, щоб зайняти себе самостійно. 🔘🔘🔘🔘🔘🔘 Підписатись✈️ Надіслати новину 🔃🔘🔘🔘🔘🔘🔘👥 Ми у Facebook
🟥🟦 Привласнила мільйони гривеньБухгалтерка одного з ліцеїв Тростянецької громади отримала підозру від слідчих Тростянецького відділення поліції у зв’язку з незаконним заволодінням понад 2,7 млн грн.За даними досудового розслідування, протягом 2021-2024 років вона, зловживаючи своїм службовим становищем, вносила недостовірні відомості до системи дистанційного обслуговування клієнтів банку даної установи. Таким чином перерахувала на власний рахунок 2 729 368 грн.Як бухгалтерка вона мала доступ до рахунків освітнього закладу та здійснювала перерозподіл коштів між ними. Вносячи недостовірні дані до відомостей про розподіл виплат працівникам, нарахування податків, профспілкових членських внесків тощо, вона частину коштів перераховувала на особистий банківський рахунок. Суд обрав жінці запобіжний захід у вигляді цілодобового домашнього арешту. Їй загрожує від 7 до 12 років тюрми з конфіскацією майна та трирічною забороною мати певні посади.🔘🔘🔘🔘🔘🔘 Підписатись✈️ Надіслати новину 🔃🔘🔘🔘🔘🔘🔘👥 Ми у Facebook
❗️❗️❗️❗️У місті почастішали випадки нападу собакВесна пробудила в тваринах сплячі інстинкти і вони стали агресивніші. Це масово фіксують ладажинці у розповідях один одному, у соцмережах, дехто звертається у поліцію. Усі про одне: ще вчора тихі собаки сьогодні несподівано кидаються – на міській площі, біля ОККО, "Поділля", в районі другого ліцею, колишнього «французького»… Скрізь по місту. Серед них – і ті, що з кліпсами на вухах, і нові, підкинуті.Думки ладижинців, як завжди поділяються навпіл: хтось більше жаліє тварин, хтось – людей. 🗣 Наталя Топалова: Біля магазину ладижинці обговорювали, що робити з собаками на вулиці і хто в цьому винен. І о, диво, винними визначили зоозахисників! При тому за весь час розборок не почула претензій до тих, хто цих тваринок привозить у місто! Винні ті, хто їх годує. Винні тварини, що народилися в цей світ. Винна влада, яка їх не вбиває і не травить. Відсутність притулку. Хто завгодно, але не ті, хто розплодив і привіз у місто. 🗣 Лєна Кащенко: Ніхто не звинувачує зоозахисників. Мова йде про те, що ситуація вже не контрольована. Сьогодні коло заправки ОККО на мене напав пес. Дякувати Богу що я йшла не одна і ледь відбилися від нього. Чому я маю ходити по вулиці і кожного разу боятись що вони можуть напасти? Така сама ситуація коло автовокзалу, там взагалі зграї. 🗣 Надя Беленова: Так, кормити собачок і котиків треба але, наше місто схоже на смітник. Скрізь валяються тарілочки, пакетики, а вигулюють собак кругом садочків і шкіл - там все обгажене лайном, ніхто з хазяїв за своїми улюбленцями не прибирають. 🗣 Лілія Єрмак: Я дуже люблю собак і кішок,завжди їх годую.Чоловік каже на мене «собача мама», але коли на мене напав чуть не покусав великий собака – я дуже злякалася. 🗣Надія Любарська: Скоро будемо дітей прив'язувати на цепки а собак відпускати – такий у нас закон приймають. Це треба щоб зробили як за кордоном: перепис тварин і паспорт… А поки щось колись зміниться - обходьте краще навіть вчора дружніх собак десятою дорогою. 🔘🔘🔘🔘🔘🔘 Підписатись✈️ Надіслати новину 🔃🔘🔘🔘🔘🔘🔘👥 Ми у Facebook
🤔🤔🤔 Секретна зброя станціїТак назвали у виданні The New Voice of Ukraine ладижинську кицю Мурку, яка вже кілька років живе на пункті управління енергоблока Ладижинської ТЕС. Знімаючи для світових ЗМІ наслідки ракетних атак на станцію, журналісти The Washington Post зловили в кадр і її. Так ладижинська Маруся стала знаменитою на весь світ. Разом з енергетиками вона пережила не один обстріл, але навіть не думає змінювати місце проживання – згорілу щитову. «Колеги» намагалися переселити її у ціліше й тепліше приміщення, не хоче. Мурка має улюблену вахту. На знайомий голос біжить, де б не ховалася. Після обстрілу 22 березня минулого року вона не вийшла і не відгукувалася. Думали, що вже загинула. А киця справилася з контузією та стресом – і вибігла із задимленого приміщення. Її знайшли чорною від сажі і попелу, адже навколо все горіло, але живою.Пристосувалася. І як кажуть на станції, має навіть свою точку евакуації. Коли неподалік вибухає – вона знає, куди потрібно втікати. Коли все втихає – гордо повертається на своє місце.Ладижинська зооволонтерка Світлана Курбанова свого часу забрала з Ладижинської ТЕС всіх котів, яких там бачила. Про Мурку не знала. Та і не пішла б вона від своїх нікуди. Вона ж - станційний талісман.🔘🔘🔘🔘🔘🔘 Підписатись✈️ Надіслати новину 🔃🔘🔘🔘🔘🔘🔘👥 Ми у Facebook