Iniciar sesión Registro
Anuncios
Tu espacio publicitario
Reserva este slot exclusivo para el periodo elegido.
Comprar publicidad →
Logotipo de la comunidad de telegram - КиївВлада
Añadido 06 dic. 2025

КиївВлада

@kyivvlada
Número de suscriptores: 3 175
Fotos: 41,300
Videos: 2,240
Enlaces: 39,100
Descripción:
КиївВлада - канал про владу Києва та передмістя.

👥 Número de suscriptores

3 175
Promedio/Día:: 0
Promedio/Tiempo:: +2
Promedio/Mes:: -12

👁️ Vistas promedio por mensaje

347
Promedio/Día:: 334
Promedio/Tiempo:: 341
ERR: 10.93%

📊 Mensajes por Día

1.3
Último día: 20
Promedio semanal: 2.9
Promedio por día: 1.3

Historial de cambios de estado

Oficialmente no confirmado 2025-12-06

Muro

Estadísticas de telegram canal

👁 340 26-02-02 08:56
Нещодавно ВАКС виніс перший вирок у справах щодо “розпилу” 8,9 млн гривень, які було витрачено на проєктування реконструкції трамвайної лінії від вул. Милославської до Дарницького залізничного вокзалу. ▪️Покарання від служителів Феміди отримала Оксана Прокопенко - директорка МПП “Елтранс” яке на замовлення КП “Київпастранс” виконувало ці роботи. Суд визнав, що фактично “Київпастранс” отримав проєкт, який вже замовляв майже двадцять років тому, і до того ж - частина “супутніх” документів була підроблена. 💥За це Прокопенко отримала 2 роки умовного терміну, а також виплатила частину вказаних збитків - 100 тис. гривень. 📌Такі “гуманні” штрафні санкції обумовлені тим, що підсудна пішла на “угоду зі слідством” - серед іншого, громадянка має надати правоохоронцям викривальні покази щодо причетності окремих екстопменеджерів “Київпастрансу” до різних злочинів. 👥Йдеться, зокрема, про Павла Кирилюка і Юрія Курбаля, які, на думку детективів БЕБ, могли брати участь і у вищезгаданому “розпилі”, і у розтраті/привласненні 13,2 млн гривень вже безпосередньо при проведенні вказаної реконструкції.🌪Про перипетії цієї історії читайте в матеріалі КВ:Два роки “умовно” в обмін на покази: експідрядниця “Київпастрансу” отримала вирок суду▫️Сайт/ ▫️Facebook/▫️YouTube/▫️WhatsApp/▫️TikTok ▫️Instagram
👁 335 26-01-26 10:26
⚡️♨️ Київщина: триває відновлення світла й тепла після атаки РФНа Київщині разом з урядом, енергетиками, рятувальниками та комунальниками продовжують роботи з відновлення електро- та теплопостачання. Про це повідомив голова Київської ОДА Микола Калашник.📞 За словами Калашника, він узяв участь у селекторі під головуванням премʼєр-міністерки Юлії Свириденко щодо координації відновлення енергосистеми після масованої атаки РФ.⚠️ Як поінформував очільник КОДА, через пошкодження енергетичної інфраструктури та складні погодні умови в області діють екстрені відключення, частина мешканців тимчасово без світла.🏙 Окремо Калашник повідомив про Славутич: місто було повністю знеструмлене, наразі електропостачання відновлюють, діють графіки, критична інфраструктура працює від резервного живлення.🛟 Для підтримки людей, за словами голови КОДА, на Київщині розгорнуто:▪️ 495 пунктів незламності;▪️ 11 наметів ДСНС;▪️ 19 вагонів незламності у Фастові, Броварах, Борисполі, Василькові, Вишневому, Бучі, Ірпені та Бородянці (далі — Біла Церква);▪️ потяг-кухня «Укрзалізниці» в Ірпені та фудтрак «Іскра Добра» у Броварах.🍲 Щодня гарячим харчуванням, як зазначив Калашник, забезпечують близько 25 тисяч людей.▫️Сайт/ ▫️Facebook/▫️YouTube/▫️WhatsApp/▫️TikTok ▫️Instagram
👁 351 26-01-14 08:54
Столична Нацполіція вивчає факти можливих розтрати і привласнення бюджетних коштів при реконструкції очисних споруд “Харківських” у Дарницькому районі.✔️ Наразі слідством вже встановлено, що при реалізації цього проєкту КП “Плесо” укладало по декілька договорів, які фактично дублювали один одного, і при цьому – вартість таких робіт була завищеною. Зокрема, експертизою вже встановлено, що при здійсненні проєктно-вишукувальних робіт бюджетних Києва міг втратити понад 457 тис. гривень. 📌Що стосується збитків при проведенні самої реконструкції, то правоохоронці попередньо орієнтуються на ті суми, які були встановлені аудиторами КМДА при перевірці роботи “Плеса” – йдеться про втрати від 14,5 млн до 22,4 млн гривень (в залежності від того, як рахувати). 👤На такі результати, вочевидь, “попрацював” скандальний підрядник ТОВ “Княжна Либідь”, діяльність якого неодноразово викликала питання у правоохоронних органів і чий керівник у 2023 році отримав підозру за можливі “розпили” на іншому столичному об’єкті.Деталі в матеріалі КВ: Реконструкція з запахом «розпилу»: Нацполіція перевіряє втрату мільйонів посадовцями столичного КП “Плесо”▫️Сайт/ ▫️Facebook/▫️YouTube/▫️WhatsApp/▫️TikTok ▫️Instagram
👁 339 26-01-13 09:57
Родина загиблого Захисника України, сержанта Віталія Андрійовича Жеребчука, отримала нагороди свого батька та чоловіка — орден «За мужність» ІІІ ступеня (посмертно) та відзнаку Міністра оборони України «Хрест Сил Спеціальних Операцій». У період з 1 по 9 листопада 2024 року сержант Жеребчук виконував бойове завдання в районі Курської області, забезпечуючи вогневу підтримку суміжним підрозділам. Під час запеклих боїв противник, маючи значну чисельну перевагу та застосовуючи FPV-дрони, здійснив наступ і оточив позиції українських воїнів. Віталій Жеребчук залишився на позиціях, особисто вів вогонь по ворогу та стримував наступ, вигравши час для інших підрозділів.Орієнтовно 9 листопада 2024 року сержант Віталій Андрійович Жеребчук загинув від поранень, несумісних із життям. До останнього він залишався воїном, командиром і патріотом, вірним військовій присязі та Батьківщині.Нагороди дружині та сину Героя — Аліні та Айдару Жеребчукам — передав заступник голови Київської обласної державної адміністрації Іван Добровольський.▫️Сайт/ ▫️Facebook/▫️YouTube/▫️WhatsApp/▫️TikTok ▫️Instagram
👁 334 26-01-12 07:37
⚡️ Ситуація з електропостачанням на Київщині: відновлення триваєЗа даними очільника КОВА Миколи Калашникв, на Київщині цілодобово працюють близько 200 аварійних бригад ДТЕК. Роботи з відновлення електропостачання тривають безперервно, зокрема в складних погодних умовах.🔌 З початку аварійних відключень енергетикам вдалося повернути світло майже 400 тис. абонентів по області. Лише за сьогодні електропостачання відновили понад 27 тис. домівок.ℹ️ Водночас близько 3 тис. споживачів досі залишаються без електроенергії. Найбільше пошкоджень зафіксовано у Василькові та Обухові. Також надходять численні точкові заявки, які потребують індивідуального опрацювання.🚨 У Броварському та Бориспільському районах через пошкодження обладнання та мережеві обмеження застосовуються екстрені відключення. В інших громадах області діють стабілізаційні графіки.⚠️ У ДТЕК попереджають про можливі локальні аварії на місцевих мережах, усунення яких потребує додаткового часу.▫️Сайт/ ▫️Facebook/▫️YouTube/▫️WhatsApp/▫️TikTok ▫️Instagram
👁 389 25-12-27 18:34
Унаслідок ворожої атаки в Києві було пошкоджено електромережі, що призвело до відключення електро- та теплопостачання на базі Київський пансіонат ветеранів праці. ▪️Як повідомила замголови КМДА Марина Хонда, йдеться, зокрема, про відділення стаціонарного догляду для маломобільних і ліжкових пацієнтів.▪️З її слів, у закладі перебуває понад 200 осіб, зокрема внутрішньо переміщені особи, з яких понад 100 — лежачі хворі, що потребують постійного догляду та стабільних умов перебування."Завдяки оперативній реакції КП "КИЇВТЕПЛОЕНЕРГО" було підключено пересувні мобільні дизельні котельні, що дозволило відновити опалення будівлі та забезпечити безпеку підопічних", - повідомила Марина Хонда.Крім того, в Дарницькому районі внаслідок атаки зазнав пошкоджень приватний пансіонат, із якого було евакуйовано людей. 👉Установлено, що цей заклад не перебуває в офіційному реєстрі надавачів соціальних послуг Міністерства соціальної політики України.▫️Сайт/ ▫️Facebook/▫️YouTube/▫️WhatsApp/▫️TikTok ▫️Instagram