Iniciar sesión Registro
Anuncios
Tu espacio publicitario
Reserva este slot exclusivo para el periodo elegido.
Comprar publicidad →
Logotipo de la comunidad de telegram - КиївВлада
Añadido 06 dic. 2025

КиївВлада

@kyivvlada
Número de suscriptores: 3 175
Fotos: 41,300
Videos: 2,240
Enlaces: 39,100
Descripción:
КиївВлада - канал про владу Києва та передмістя.

👥 Número de suscriptores

3 175
Promedio/Día:: 0
Promedio/Tiempo:: +2
Promedio/Mes:: -12

👁️ Vistas promedio por mensaje

347
Promedio/Día:: 334
Promedio/Tiempo:: 341
ERR: 10.93%

📊 Mensajes por Día

1.3
Último día: 20
Promedio semanal: 2.9
Promedio por día: 1.3

Historial de cambios de estado

Oficialmente no confirmado 2025-12-06

Muro

Estadísticas de telegram canal

👁 327 26-06-17 17:42
🎨 Колишній директорці Маріупольського краєзнавчого музею заочно повідомили про підозру у сприянні незаконному вивезенню культурних цінностей до росії.За даними слідства, на початку повномасштабного вторгнення жінка отримала доступ до музейного сховища та незаконно заволоділа п’ятьма оригінальними полотнами із фондів Художнього музею ім. Архипа Куїнджі. Йдеться про роботи Івана Айвазовського, Архипа Куїнджі та Григорія Калмикова загальною вартістю понад 26 млн гривень.Серед викрадених творів:▪️ «Біля берегів Кавказу» Івана Айвазовського;▪️ «Червоний захід», «Осінь. Крим» та «Ельбрус» Архипа Куїнджі;▪️ «Куїнджі годує голубів» Григорія Калмикова.За версією прокуратури, спочатку картини були перевезені до помешкання підозрюваної, а потім передані представникам окупаційної адміністрації. Надалі твори опинилися в так званому «донецькому республіканському художньому музеї» та були внесені до російського реєстру музейних цінностей.⚖️ Ексдиректорці інкримінують порушення законів та звичаїв війни (ч. 1 ст. 438 КК України). Розслідування здійснюється під процесуальним керівництвом Донецької обласної прокуратури.👩‍🦯‍➡️ Сайт/ ▫️Facebook/▫️YouTube/▫️WhatsApp/▫️TikTok ▫️Instagram
👁 346 26-06-15 10:21
У столиці продовжуються пертипетії навколо запланованої забудови території на вул. Ігоря Брановицького, 7-А.Наразі ФОП Олена Седих намагається в судовому порядку скасувати два рішення Київради 2023-2024 років, якими дві ділянки за вказаною адресою були передані в користування КО “Київзеленбуд”, а ще по одній ділянці тут було затверджено технічну документацію.🚨Підприємиця намагається переконати служителів Феміди у тому, що ухвалення вказаних рішень “заважає” реконструкції розташованих там будівель - мовляв, до землі під цими спорудами неможливо під'їхати.🤝Реалізовувати проєкт ФОП має намір з ТОВ “Компанія “Реал Груп”, яке минулоріч програло вже два схожих судових спори - серед іншого, суб'єкт господарювання не зміг довести, що саме він має бути користувачем цих ділянок, а не “Київзеленбуд”, і що насправді на цій землі нема зелених насаджень, під обслуговування яких вказане комунальне об'єднання отримало землю. 🤔Що цікаво, зараз заявляється про те, що на цій території має “вирости” фізично-реабілітаційний центр, а раніше була інформація, що “Компанія “Реал Груп” планує збудувати там 26-поверховий житловий комплекс🤯➡️Деталі цієї історії читайте в матеріалі КВ:Реабілітаційний центр чи житлова висотка: в судах вирішують долю зеленої зони біля “Київської фортеці”👩‍🦯‍➡️ Сайт/ ▫️Facebook/▫️YouTube/▫️WhatsApp/▫️TikTok ▫️Instagram
👁 327 26-06-14 17:34
🚧 На експлуатаційне утримання автомобільних доріг державного значення в зоні відчуження та зоні безумовного відселення ЧАЕС планують спрямувати понад 167 млн гривень. Роботи охоплять 217,6 км дорожньої мережі та триватимуть до серпня 2028 року.📍 За результатами тендеру Служби відновлення та розвитку інфраструктури у Київській області найбільш економічно вигідною визнано пропозицію ДП «Київський облавтодор» ВАТ «ДАК “Автомобільні дороги України”». Компанія готова виконати роботи за 167,5 млн грн при очікуваній вартості закупівлі 168,4 млн грн.🔧 Технічне завдання передбачає цілорічне обслуговування дорожньої інфраструктури. Серед запланованих робіт:▪️ ліквідація вибоїн асфальтобетонного покриття;▪️ ремонт 1100 метрів металевого бар’єрного огородження;▪️ фарбування автопавільйонів;▪️ очищення водовідвідних канав;▪️ скошування трави та вирубування чагарників уздовж доріг;▪️ очищення проїжджої частини від пилу, бруду та сторонніх предметів.❄️ Значний обсяг фінансування передбачений на зимове утримання. Підрядник має заготовити 14,5 тис. кубометрів піщано-соляної суміші та забезпечити обробку автошляхів протиожеледними матеріалами на площі понад 83 млн квадратних метрів.👩‍🦯‍➡️ Сайт/ ▫️Facebook/▫️YouTube/▫️WhatsApp/▫️TikTok ▫️Instagram
👁 331 26-05-28 15:01
Столичні правоохоронці розслідують факти можливих розтрати і привласнення бюджетних коштів при здійсненні закупівель КП “Центр організації дорожнього руху” (“ЦОДР”). 🔍Усього Нацполіцію зацікавили 6 договорів на постачання делініаторів, верстатів для виготовлення дорожніх знаків, плоттерів тощо – за усе це підприємство мало сплатити майже 40 млн гривень. 💁‍♂За попередніми даними, відповідні тендери проводилися на антиконкурентних умовах, а вартість товарів була завищеною – наприклад, делініатори, ймовірно, обійшлися бюджету Києва майже в 2,5 рази дорожче ринкових цін.👥До цих порушень, на думку слідчих, причетні у т.ч. двоє заступників директора “Центру організації дорожнього руху”, тоді як про очільника цього КП, депутата трьох скликань Київради Олександра Міщенка (фракція “Європейська солідарність”, на колажі), правоохоронці поки не згадують. 🚨Цікавими є й деякі постачальники – зокрема, деякі з них пов’язані між собою регіоном походження і родинними зв’язками, а також є досить молодими за віком.Деталі читайте в матеріалі👩‍🦯‍➡️Розтрата на дорожній інфраструктурі: правоохоронці зацікавилися закупівлями КП «ЦОДР»👩‍🦯‍➡️ Сайт/ ▫️Facebook/▫️YouTube/▫️WhatsApp/▫️TikTok ▫️Instagram
👁 326 26-05-14 11:56
Правоохоронці продовжують вивчати можливі порушення при “спробах” звести житло на земельній ділянці площею 4,94 га на вул. Василя Степанченка, 5 (Академмістечко), яка знаходиться в користуванні однієї зі структур НАН України.Нещодавно БЕБ повідомило про підозри в зловживанні службовим становищем двом посадовцям Академії (як мінімум один є “колишнім”), а також ексдиректорці ТОВ “Навіум-2008”, яке й отримало право забудовувати і цю територію, і сусідню ділянку площею 1,97 га. За інформацією слідства, через цих фігурантів державі були нанесені збитки на суму 2,3 млн гривень. Детективи вважають, що це сталося через використання землі не за цільовим призначенням – фактично ця територія є промзоною. Зазначимо, що вказаний забудовник входить до орбіти скандально відомого девелопера “КСМ-Груп” і зміг в судовому порядку добитися того, щоб на цій землі можна було зводити будівлі висотою до 100 метрів – хоча в КМДА спочатку “дозволили” не більше 45 метрів.Деталі читайте в матеріалі 👩‍🦯‍➡️Зловживання на мільйони: БЕБ “взялося” за посадовців, які вирішили забудувати землю на столичному Академмістечку👩‍🦯‍➡️ Сайт/ ▫️Facebook/▫️YouTube/▫️WhatsApp/▫️TikTok ▫️Instagram
👁 327 26-04-13 07:36
Київрада найближчим часом намагатиметься “юридично закріпити” повернення громаді земельної ділянки площею 3,047 га у пров. Феофанівському.Відповідний договір оренди землі з ТОВ “Компанія “Новий дім” столична міськрада расторгла ще в 2016 році, але у 2020-му ТОВ “База-Урс” (потенційний забудовник цієї землі) оскаржив це рішення депутатів в суді. 🧐Наразі міськраді в рамках апеляційного розгляду належить довести служителям Феміди, що орендар дійсно порушив умови орендної угоди. 🌳Від результатів цієї справи, вочевидь, залежить доля парку, створення якого на цій та сусідній ділянці площею 1,34 га (її орендарем свого часу було ТОВ “Конкорд-К”) було погоджено Київрадою в 2017 році на вимогу громадськості, яка протестувала проти житлової забудови цієї території. 🪐Усі вищеперераховані компанії, ймовірно, входять до орбіти скандально відомого забудовника “ZIM Group”, якого різні джерела раніше відносили до оточення екснардепа Дмитра Андрієвського (на колажі).📖Деталі в матеріалі КиївВлада: Парк чи житлові багатоповерхівки: Київрада продовжує боротьбу за 3 гектари землі у Феофанії▫️Сайт/ ▫️Facebook/▫️YouTube/▫️WhatsApp/▫️TikTok ▫️Instagram
👁 395 26-03-24 11:26
Столична Нацполіція в рамках “свіжого” провадження розслідує можливі порушення при будівництві ЖК “Славутич 2.0” на просп. Миколи Бажана в Києві.🚨Попередньо встановлено, що ця забудова, ймовірно, незаконно здійснюється в межах червоних ліній, де проведення таких робіт заборонено. 🗣Крім того, Нацполіції стало відомо, що місцеві мешканці обурені тим, що будмайданчик “перекриває” проїзд пожежним машинам. 📍Ще раніше, на межі 2025 та 2026 років, вказане будівництво перевіряла ДІАМ - інспектори встановили низку проблемних моментів, через що на забудовників було накладено штрафи і приписи про усунення порушень. 🫤Втім, цілком можливо, усі ці “санкції” або їхня частина будуть оскаржені - наразі відповідний позов до суду вже подано генпідрядником.👥До реалізації цього проєкту, схоже, причетні особи, які входять до оточення Вадима Столара та Ігоря Кушніра - відомих столичних політиків та забудовників.👉Деталі цієї історії читайте в матеріалі КВ:Штрафи, приписи та кримінальна справа: що відбувається з столичним ЖК “Славутич 2.0”▫️Сайт/ ▫️Facebook/▫️YouTube/▫️WhatsApp/▫️TikTok ▫️Instagram
👁 335 26-02-13 07:33
📌У 2025 році “муніципальні” аудитори здійснили 38 перевірок фінансово-господарської діяльності столичних КП, структурних підрозділів КМДА і РДА і зафіксували при цьому факти порушень на загальну суму 435,8 млн гривень, з яких 49,3 млн визнали остаточно втраченими. 🔘Це - більше, ніж було виявлено “ревізорами” позаминулоріч, коли було встановлено факти порушень на 348 млн гривень - щоправда, тоді “в нікуди” пішли 108,2 млн гривень. Як завжди, у 2025-ому мова йшла про неправомірне завищення вартості та обсягів робіт, “прописані” під конкретних учасників дискримінаційні тендери, “дивні” нарахування премій та надбавок працівникам, недоотримання коштів від оренди комунального майна тощо. При цьому, за весь минулий рік керівництво Києва піддало “легким дисциплінарним покаранням” лише 8 посадовців, з яких жоден не був звільнений. 🔘Правоохоронці за результатами минулорічних аудитів відкрили 11 кримінальних проваджень.Деталі читайте в матеріалі КВ:▫️Сайт/ ▫️Facebook/▫️YouTube/▫️WhatsApp/▫️TikTok ▫️Instagram
👁 413 26-02-10 07:06
Калашник: громади Київщини мають ухвалювати кризові рішення через надзвичайну ситуацію в енергетиціГолова Київської ОДА Микола Калашник заявив, що через системні атаки рф дефіцит електроенергії збережеться найближчими днями ⚠️.🔌 Що відбувається зараз:критична інфраструктура (котельні, лікарні, водопостачання) переведена на резервні джерела живлення;працюють генератори, когенераційні установки, СЕС;аварійні відключення тривають, ситуація залишається складною.🏙 Вимоги до громад:обмежити вуличне освітлення та освітлення МЗК;у будинках з кількома ліфтами — залишати один у роботі;ілюмінація та рекламна підсвітка — недопустимі;економія дає десятки МВт електроенергії.📡 Звʼязок: базові станції мобільних операторів мають акумулятори й генератори, але можливе погіршення мобільного інтернету.🤝 Соцзахист:понад 10 тис. “теплих пакунків” для одиноких літніх людей;близько 22 тис. порцій гарячої їжі щодня;на Київщині працюють 530 Пунктів незламності 🟦.🕯 Також Калашник повідомив про загибель рятувальника під час ліквідації пожежі на логістичних складах у Яготині. Ще двоє надзвичайників постраждали.▫️Сайт/ ▫️Facebook/▫️YouTube/▫️WhatsApp/▫️TikTok ▫️Instagram
👁 336 26-02-04 07:51
🔥 На Київщині громадам передають «Пакунки тепла»У Київській області триває передача громадам «Пакунків тепла» — у межах програми адресної підтримки від державних компаній 🤍. Допомога призначена для людей, які найважче переживають тривалі відключення світла і тепла.🧓👵 Кому передають пакунки:маломобільним людям;людям поважного віку;громадянам у складних життєвих обставинах.📦 Що таке «Пакунок тепла»:одноразова адресна допомога;речі, які допомагають зігрітися, залишатися на зв’язку та почуватися безпечніше під час холодів і відключень;перші 10 тисяч пакунків спрямовані в громади, де відновлення тепла і світла найскладніше.🚶‍♀️🚶‍♂️ Роздача відбувається адресно — соціальні працівники передають пакунки під час обходів домівок.🗣️ Голова КОДА Микола Калашник наголосив, що держава поєднує відновлення енергосистеми з підтримкою найбільш уразливих мешканців та подякував Президенту Володимиру Зеленському й Уряду за ініціативу.🤝 «Пакунки тепла» забезпечені за підтримки Групи Нафтогаз, до пакування долучилися команди КОДА, Нафтогазу та волонтери.▫️Сайт/ ▫️Facebook/▫️YouTube/▫️WhatsApp/▫️TikTok ▫️Instagram