Iniciar sesión Registro
Anuncios
Tu espacio publicitario
Reserva este slot exclusivo para el periodo elegido.
Comprar publicidad →
Logotipo de la comunidad de telegram - Київщина LIVE | Новини | Київська область | Тривога | Світло
Añadido 06 ene. 2025

Київщина LIVE | Новини | Київська область | Тривога | Світло

@kyivreglive
Número de suscriptores: 8 040
Fotos: 21,400
Videos: 2,950
Enlaces: 23,200
Descripción:
Надіслати новину - @kyivreglivebot Інформаційний канал у Telegram, присвячений подіям, новинам та життю Київської області та за його межами Співпраця/реклама - @logan_busto Посилання для друзів - https://t.me/+tS_-mq7wRUQ2MTdi

👥 Número de suscriptores

8 040
Promedio/Día:: -2
Promedio/Tiempo:: +7947
Promedio/Mes:: +78

👁️ Vistas promedio por mensaje

964
Promedio/Día:: 982
Promedio/Tiempo:: 988
ERR: 11.99%

📊 Mensajes por Día

1.3
Último día: 3
Promedio semanal: 5.6
Promedio por día: 1.3

Historial de cambios de nombre

Київщина LIVE | Новини | Київська область | Тривога | Світло 2026-06-20
Київщина Live | Новини | Київська область | Тривога | Війна 2026-06-16
Київщина LIVE | Новини | Київська область | Тривога | Світло 2026-02-15
Київщина Live | Новини | Київська область | Тривога | Війна 2026-02-12
Київщина LIVE | Новини | Київська область | Тривога | Війна 2025-12-08
Київщина LIVE | Новини | Київська область 2025-01-19
Київщина LIVE | Київська область 2025-01-10
Київщина LIVE 2025-01-08

Historial de cambios de estado

Oficialmente no confirmado 2025-01-08

Muro

Estadísticas de telegram canal

Передали нові спеціалізовані автомобілі та обладнання для підрозділів ДСНС у громадах Київщини. Це черговий крок до посилення спроможностей служби, яка щодня стоїть на захисті життя і безпеки людей та першою реагує на надзвичайні ситуації.Нову техніку отримали підрозділи Маловільшанської, Вишнівської, Васильківської, Кагарлицької та Ржищівської громад. Окрім автомобілів, пожежно-рятувальні частини забезпечили необхідними пожежними рукавами, без яких неможлива ефективна робота під час ліквідації пожеж, аварій й інших небажаних подій.Закупівлі стали можливими завдяки спільним зусиллям області та територіальних громад із використанням обласного і місцевих бюджетів. Така взаємодія — приклад відповідального підходу до питань безпеки та реального партнерства заради людей.Окремо відзначив кращих рятівників Київщини та подякував за мужність, професіоналізм і самовіддану службу. Це люди, які щодня працюють у надскладних умовах, часто ризикуючи власним життям.Посилення матеріально-технічної бази ДСНС і підтримка особового складу залишаються нашим пріоритетом. Безпека громад — це спільна відповідальність, і ми й надалі системно працюватимемо над її зміцненням.@Mykola_Kalashnyk
Цієї ночі Київщина знову зазнала ворожої атаки. Наслідки зафіксовано у чотирьох районах області. На жаль, маємо одну загиблу людину.У Славутичі Вишгородського району пошкоджено багатоквартирний будинок. Мешканців оперативно евакуювали, людей тимчасово розмістили у пункті обігріву на базі міської лікарні, постраждалих немає. Через атаку місто залишалося без централізованого електропостачання — без світла майже 8,5 тисячі родин, енергетики одразу розпочали відновлювальні роботи, критичну інфраструктуру переведено на резервне живлення, тепло і вода подаються, соціальні заклади працюють від генераторів. Дякую підрозділам ДСНС за оперативну та злагоджену роботу — після завершення всіх необхідних безпекових заходів мешканці вже повернулися до своїх осель. Ситуація контрольована.У Фастівському районі зафіксовано найбільші руйнування. Пошкоджено 14 приватних і один багатоквартирний будинок, шість гаражів, виробничо-складські приміщення та чотири автомобілі. У селі Кожухівка внаслідок атаки загинув місцевий мешканець. Висловлюю щирі співчуття рідним і близьким загиблого. Рятувальники ДСНС працювали всю ніч: пожежі ліквідовано, аварійні служби відновлюють електропостачання в населених пунктах, де частково обірвано мережі.В Обухівському районі вибуховою хвилею пошкоджено вікна приватного будинку. У Броварському районі пошкоджено житловий будинок та автомобіль. У цих районах обійшлося без постраждалих.Загалом по області пошкоджено майже три десятки об’єктів — житлові будинки, транспорт, виробничі приміщення та об’єкти енергетики. Усі служби працюють у посиленому режимі. Поліція, ДСНС, енергетики й комунальники на місцях, допомога людям надається.Ворог знову намагається залякати й залишити нас без світла та спокою. Але Київщина тримається.Дякую всім, хто цієї ночі рятував, допомагав і відновлював. Світло повернеться, а нашу єдність зламати неможливо.@Mykola_Kalashnyk
Провів робочу зустріч із представниками Управління Верховного комісара ООН у справах біженців. Для Київщини це один із ключових міжнародних партнерів, який з перших днів повномасштабної війни надає підтримку системно, відкрито й з реальним результатом.Сьогодні Київська область прийняла понад 233 тисячі внутрішньо переміщених осіб — це одна з найбільших цифр в Україні. Водночас, Київщина стала флагманом відбудови: близько 90% людей повернулися у свої домівки. Це показник стійкості регіону й спільної роботи держави, громад та міжнародних партнерів.Окрема увага — житлу для ВПО. В області функціонують 33 місця тимчасового проживання. 17 з них — модульні містечка, а решта — відремонтоване соціальне житло, частина з якого пристосована з нежитлових у житлові приміщення. Нині в таких умовах проживає близько 8 тисяч людей. Ми маємо земельні ділянки та обʼєкти для подальшого розвитку цього напряму й готові масштабувати рішення разом із партнерами. Також активно використовуємо державні програми, щоб перепрофільовувати об’єкти нерухомості, які раніше не використовувалися як житло, та створювати там гідні умови для проживання.У Славутичі на початку нового року плануємо відкриття нового обʼєкта на 150 квартир для внутрішньо переміщених осіб — ще один конкретний крок від слів до справи.Окремо говорили про підтримку маломобільних людей. У Ржищівському геріатричному пансіонаті тривають ремонтні роботи і вже найближчим часом там з’явиться плюс 100 нових місць для людей ВПО, які потребують постійного догляду та уваги. Домовилися за допомогою наших партнерів облаштувати приміщення новими меблями.Підтримка внутрішньо переміщених осіб — це не лише про дах над головою. Це про інтеграцію, доступ до послуг, турботу й відчуття безпеки. Саме над такими довгостроковими рішеннями ми й надалі працюємо разом з УВКБ ООН.Дякую партнерам за довіру та послідовну співпрацю. Посилюємо її й надалі, бо турбота про людей — це наш спільний обов’язок і відповідальність.@Mykola_Kalashnyk
Актуальна інформація щодо ситуації в Київській області після ворожих обстрілів.Ворог продовжує цілеспрямовані атаки на критичну інфраструктуру регіону. Найскладнішою залишається ситуація з електропостачанням на лівобережжі регіону. Водночас, енергетикам уже вдалося відновити живлення для 54 тисяч абонентів. Значна частина споживачів усе ще залишається без світла. Роботи триватимуть цілодобово.Наразі без електропостачання залишаються окремі населені пункти Бориспільського, Броварського та Вишгородського районів. Пункти незламності розгорнуті та працюють. Лікарні, водоканали, теплообʼєкти, об’єкти соціальної інфраструктури, інтернет і зв’язок переведені на резервне живлення. Усі комунальні служби працюють у посиленому режимі та перебувають на постійному зв’язку з місцевою владою.Щодо теплопостачання: у окремих населених пунктах Обухівського району наразі є проблеми з теплоносієм. Аварійні бригади працюють на місцях, робиться все можливе, щоб якнайшвидше відновити подачу тепла в кожну оселю. Плануємо завершити протягом доби.Мобільний зв’язок у регіоні збережений. Усі оператори працюють, зв’язок є по всій області, зокрема й у тих громадах, де ситуація з централізованим електроживленням залишається найскладнішою. Базові станції задіюють резервне живлення, щоб люди мали можливість телефонувати та користуватися інтернетом.Щодо постраждалих. У лікарнях області наразі залишаються двоє чоловіків, їхній стан медики оцінюють як середньої тяжкості. У Білій Церкві чоловік 1994 року народження з рваною раною стегна та ступні перебуває під наглядом лікарів, загрози життю немає. У Броварах у лікарні залишається чоловік 1983 року народження з осколковим пораненням спини. Вся необхідна медична допомога надається. Усі інші постраждалі проходитимуть лікування амбулаторно.Київщина тримає стрій. Усі служби працюють злагоджено, щоб допомогти людям, відновити інфраструктуру та забезпечити безпеку в громадах.@Mykola_Kalashnyk
Дорогі жителі Київщини!Щиро вітаю вас із Різдвом Христовим — святом, яке об’єднує родини, громади й усю країну навколо вічних цінностей: добра, любові та взаємної підтримки.Останні декілька років ми особливо гостро відчуваємо справжній зміст Різдва. Це не лише про традиції й святковий стіл. Це про віру, яка допомагає вистояти. Про світло, що не згасає навіть у темні часи. Про єдність людей, які тримаються разом і не здаються.Київщина — це край сильних громад і відповідальних людей. За цей рік ми разом пройшли складні випробування, але зберегли головне — людяність, згуртованість і бажання будувати майбутнє на своїй землі.Крок за кроком ми відновлюємо зруйноване, розвиваємо громади, дбаємо про безпеку, освіту, медицину, підтримуємо родини, дітей, ветеранів і всіх, хто потребує допомоги.Особливі слова вдячності — нашим Захисникам і Захисницям. Ви — наш щит і наша гордість. Саме завдяки вам Різдвяна зірка сьогодні сходить над українськими домівками, а життя в тилу триває. Ми завжди пам’ятаємо, якою ціною дається кожен спокійний ранок.Дякую всім, хто працює для Київщини щодня: вчителям і лікарям, рятувальникам і комунальникам, підприємцям і волонтерам. Ваша праця — це фундамент стійкості області та впевненості в завтрашньому дні.У різдвяний вечір кожен із нас загадує найважливіше бажання. І воно у нас спільне — Перемога і мир для України. Мир, у якому наші діти зростатимуть без страху, а родини знову збиратимуться без розлук і втрат.Нехай у ці святкові дні у ваших домівках буде тепло, у серцях — спокій, а поруч — найдорожчі люди.Нехай Різдво наповнить нас силою, вірою й надією на краще майбутнє для Київщини та всієї України.З Різдвом Христовим!З прийдешнім Новим роком!@Mykola_Kalashnyk
Молодь Київщини сьогодні — це спортсмени, які вже впевнено представляють область і Україну на національній та міжнародній аренах. Наші боксери — це приклад дисципліни, характеру й відповідальності, які формуються роками наполегливої роботи в залі та на змаганнях різного рівня.Київська область має сильну боксерську «школу». Про це свідчать результати наших спортсменів на чемпіонатах України, Європи, Азії, світу. За цими досягненнями стоїть системна робота тренерів, спортивних шкіл і федерації, а також постійна підтримка розвитку спорту в регіоні.Саме таких спортсменів і тренерів сьогодні відзначили з керівником обласної федерації Юліаном Москаленком під час підсумкової церемонії нагородження найкращих боксерів Київської області за підсумками 2025 року. Мав нагоду особисто вручити нагороди тим, хто протягом року демонстрував високі спортивні результати та прославляв Київщину на змаганнях різного рівня.Особливо важливо, що ці перемоги здобуваються в умовах війни. Коли країна щодня проходить через випробування, спорт залишається простором сили, мотивації та віри в майбутнє. Наші спортсмени — це приклад для молодших, це люди, які показують, що наполегливість і праця дають результат навіть у найскладніші часи.Розвиток дитячо-юнацького спорту, підтримка талановитої молоді та тренерських колективів є одним із пріоритетів для Київщини. Це інвестиція не лише в медалі, а й у виховання сильного, відповідального покоління, яке формуватиме майбутнє України.Вітаю боксерів і тренерів із результатами 2025 року та бажаю нових перемог, професійного зростання і гідного представлення Київської області й України на міжнародній спортивній арені.@Mykola_Kalashnyk
На Київщині відкрився 12-й ресторан McDonald's — і це ще один доказ того, що наша область залишається привабливою для інвестицій навіть у складні часи.Разом із моєю заступницею Наталією Гаватюк та головою громади Олександром Паламарчуком оглянув новий заклад, побував на кухні та побачив, як організований увесь процес приготування — від постачання продуктів до стандартів якості й безпеки.Особливо приємно, що частина продуктів у меню по всій країні — з Київщини. Салати постачаються з Макарівської громади, молочні продукти — з Білоцерківщини, курятина — з Миронівської громади, напої виробляються у Великодимерській громаді. Навіть стаканчики для напоїв виготовляють підприємства Броварської, Калинівської (Броварський район) та Фастівської громад. Це реальна підтримка місцевого виробника й робочих місць у наших громадах.Перед відкриттям ресторану традиційно провели благодійний обід для дітей. До закладу завітали діти-сироти, діти загиблих Захисників України та діти з інвалідністю з місцевої громади. Важливо, що така соціальна відповідальність — не разова акція, а системна позиція компанії. Мережа постійно підтримує дітей, які потребують особливої соціальної уваги та підтримки. Новий ресторан — це реальний економічний результат для Київщини. Сьогодні в області працює 12 ресторанів мережі, які забезпечують роботою 892 людей — винятково з офіційним працевлаштуванням і стабільною зарплатою.Окремо про внесок у бюджети. За повний 2024 рік компанія сплатила податків 43,6 млн грн, які надійшли саме до бюджетів Київської області. І вже за неповний 2025 рік ця сума для Київщини перевищила 53 млн грн, що свідчить про зростання та ефективну роботу бізнесу в регіоні. Це ті цифри, які напряму працюють на розвиток громад, соціальні програми та економічну стійкість області.Важливо й те, що мережа планує подальше розширення в області вже наступного року та зацікавлена в поглибленні співпраці з місцевими підприємствами — як у постачанні продукції, так і в сервісах, логістиці та переробці. Для Київщини це означає нові робочі місця, додаткові податки й розвиток локального бізнесу.Окремо відзначу екологічну складову. Усі відходи з ресторанів передаються на сортувальні станції партнерів на Київщині, де їх досортовують та в подальшому відправляють на переробку. Це приклад відповідального бізнесу, який думає не лише про прибуток, а й про довкілля.Ще один важливий аспект — безбар’єрність. Ресторани мережі є інклюзивними: із доступними входами, зручними просторами та сервісами для людей з інвалідністю. Вони також активно долучаються до формування безбар’єрних маршрутів у громадах, роблячи публічний простір справді доступним для всіх.Київщина — це регіон, де поєднуються інвестиції, робочі місця, соціальна відповідальність і підтримка громад. І кожен такий проєкт — ще один крок до економічної стійкості нашої області.@Mykola_Kalashnyk
Уночі ворог знову завдав масованих ударів по мирних містах України. Мета агресора — проста й жорстока: залишити людей без світла й тепла, посіяти страх, виснажити та зламати морально. Саме тому основним об’єктом атак знову й знову стає енергетична інфраструктура.Наразі від наслідків ворожого обстрілу ракетами та дронами найбільше потерпає Одеса. Звичайні мирні люди опинилися у важких умовах: у місті є проблеми з електропостачанням, водою та теплом.Київщина не залишається осторонь цієї біди. Громади та соціально відповідальний бізнес оперативно об’єдналися, щоб підтримати одеситів у цей непростий час. Уже сьогодні до Одеси вирушили дві фури з близько 35 тис. літрів бутильованої питної води. Ми поруч, ми разом, стоїмо пліч-о-пліч — незалежно від відстаней.І така єдність та згуртованість у тилу допомагає нашим Захисникам і Захисницям на фронті стримувати ворожу навалу та боронити Україну.Ворог глибоко помиляється, якщо вважає, що зможе зламати українців терором і темрявою. Ми вистоїмо.Одесо, тримайся. Київщина з тобою. Вся Україна — разом.@Mykola_Kalashnyk
Сьогодні разом з народними депутатами України передали останні 12 шкільних автобусів цього року для громад Київщини. Це завершальна частина великої програми поповнення парку шкільного транспорту — у 2025 році громади отримали загалом 74 нові автобуси, серед яких 35 спеціально обладнані для учнів з особливими освітніми потребами.Завдяки цьому понад 34 тисячі дітей підвозяться до навчальних закладів 462 шкільними автобусами із 703 населених пунктів області. У наступному році ми плануємо закрити всюди потребу громад власним транспортом, а зараз лишається 10% дітей, які довозяться коштом громад через найманий транспорт.Останню партію автобусів отримали Білогородська, Броварська, Великодимерська, Іванківська, Згурівська, Кожанська, Гребінківська, Сквирська, Ржищівська, Феодосіївська громади, а Тетіївська громада отримала два автобуси. Усі транспортні засоби укомплектовані та готові до експлуатації, що дозволяє забезпечити стабільний доступ до освіти навіть у найвіддаленіших населених пунктах.Особливо важливо сьогодні відновлюватися, адже війна завдала системі серйозних втрат: під час окупації росіяни вкрали та вивезли щонайменше 10 автобусів, ще 34 було знищено чи пошкоджено, а 70 одиниць ми передали на потреби військових. Це не просто цифри — це конкретні потреби громад, які ми зараз активно закриваємо завдяки цій масштабній програмі.Ми не зупиняємося на досягнутому: Київщина продовжує працювати над покращенням умов підвезення учнів, оновленням парку шкільного транспорту та створенням безпечного та комфортного освітнього простору для всіх дітей області.Дякую Президенту України Володимиру Зеленською, Уряду на чолі з Премʼєр-міністром Юлією Свириденко, народним депутатам України за можливість та всім громадам за співпрацю та активну участь у програмі. Разом робимо освіту доступною для кожної дитини!@Mykola_Kalashnyk
Сьогодні у Київській обласній клінічній лікарні запрацювала нова ортезно-протезна лабораторія — ще один важливий крок у розвитку якісної реабілітації для наших Захисників і Захисниць. Це проєкт, реалізований у співпраці з Міжнародним Комітетом Червоного Хреста, за що щиро дякую нашим партнерам. Саме завдяки таким ініціативам ми створюємо сучасну, сталу систему відновлення для тих, хто зазнав найтяжчих поранень заради України.Разом із Міністеркою у справах ветеранів Наталією Калмиковою оглянули роботу нової лабораторії. Тут уже працює команда фахівців, яка забезпечує повний цикл допомоги — від терапії до виготовлення протезів та ортезів прямо в стінах лікарні. Перші результати вже є: п’ятеро наших Героїв отримали протези тут, без зайвих затримок і складної логістики. Це надзвичайно важливо, особливо зважаючи на масштаб потреб: лише за 9 місяців 2025 року в медзакладах Київщини проведено 413 хірургічних втручань з ампутацій кінцівок — у військовослужбовців і цивільних. І кожна така операція означає подальшу необхідність реабілітації та протезування.У Київській області проживає понад 84 тисячі ветеранів. Із них 13 тисяч — особи з інвалідністю, які потребують постійної та доступної підтримки. Тому відкриття нового реабілітаційного підрозділу — це не просто нова локація, а стратегічне рішення, яке дасть змогу забезпечити необхідною допомогою безпосередньо в нашому регіоні, без черг і без очікувань.Це партнерство — приклад злагодженої роботи всієї системи реабілітації, коли медики, реабілітологи, фахівці протезування і громади рухаються в одному напрямі: забезпечити нашим оборонцям швидкий, якісний і безперервний доступ до допомоги. На Київщині вже працює центр національної мережі RECOVERY, діють реабілітаційні модулі у Василькові, Славутичі, Обухові та Богуславі, в медзакладах функціонують «Палати Героїв». Програма «Ветеранський спорт» об’єднала сотні учасників і допомагає повернутися до активного життя тим, хто пережив поранення та ампутації.Ми й надалі розширюватимемо реабілітаційну інфраструктуру, укріплюватимемо фахові команди та впроваджуватимемо сучасні підходи до відновлення. Київщина була й залишається поруч із військовими та ветеранами — у щоденних рішеннях, у нових проєктах і в реальних змінах для людей.@Mykola_Kalashnyk